Mityba / Sveika mityba / Ar galima gerti kava?
2015-02-17 06:29:16
Jei labai reikia ryte (kai jau matau kad sunkiai pakylu ryte) tada išgeriu juodos kavos be cukraus ir pieno. Reikia tik priprasti ir galima gerti kavą be cukraus :) Anksčiau kavą su pienu gerdavau mažiausiai du kartus per dieną, bet po truputį mažiau ir atpratau. Rytais kavą pakeičiau žalia arbata, kurioj labai daug kofeino, dar daugiau nei kavoj ;) dar labai mėgstu grįžus iš darbo pasidaryt kakavos :)) mm... Bet ją geriu irgi paprastutę tik su pienu, be jokio cukraus. (Naudoju kakavą milteliais).
2015-02-17 08:14:03
aš kiekvieną rytą geriu kavos su mažučiu šokolado gabaliuku, be to būtų išvis gyvenimas JUODAS
2015-02-17 13:04:00
Pastebėjau, kad valgant taip kaip nurodyta dienos meniu, mažiau norisi kavos. Mėgau kavą iš ryto pusvalandis po pusryčių su nedideliu kiekiu pieno. Dabar geriu nedidelį puodelį juodos kavos tik iš ryto be jokio pieno. Ir labai skanu.
2015-07-17 08:35:12
Apie kavą iš kitos pusės. Neseniai buvo paskelbta moksliniuose straipsniuose, kad kava iš aparato (pupelių, ne sintetinė) mažina cholesterolio kencentraciją kraujyje, bei rekomenduojama širdies ir kraujagyslių ligų prevencijoje. Aišku be jokių priedų. Tačiau plikoma kava puodelyje (kaip dar daugelis esame įpratę) veikia atvirkščiai ir jos reikėtų prisivengti.
2015-07-17 08:39:45
POabandykit gerti kava su trupuciu cinamonu pasibarste :) man atstoja saldumynus, labai skanu ir nereikia nei cukraus nei pieno. Retsykiais jei lb noriu tai trupineli medaus isidedu.
2015-07-17 10:01:22
reiks pabandyti kavą su cinamonu :) šiaip geriu su kardamonu, tai irgi labai skanu. puodelyje reikia sugrūsti porą kardamono sėklyčių ir užpilti kava iš aparato :)
2015-07-17 12:11:48
Aš kažkada buvau nustojusi gertą kavą, bet geriu vėl, nes labai skanu. :) Bet niekada negeriu juodus, visada su liesu pienu ir saldikliu. Jokių neigiamų padarinių nepastebėjau. :) O prieš sportą suteikia jėgų.
2015-07-17 12:13:32
aš pradėjau gerta juodą be cukraus pirmąkart gyvenime. Bet būna dienų kai ji labai skani, o būna, kad nu visai nelenda, tai ir negeriu, tada vandenį tiesiog :)
2015-07-18 12:10:58
As tai dievinu tas kavas su augaliniu pienuku Caif cafe arba Vero Cafe kavinukese ....Tik gaila kad Lietuvoje nevisos kavines dar siulo kavas su augaliniu pienuku (soju,ryziu ...) :(
2015-07-18 12:12:57
Roberta <<
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS