Mityba / Sveika mityba / Ar galima gerti kava?
2015-01-06 16:49:25
O kas sako, kad negalima mylėti svetimų vyrų? Kaip tik reikia įsimylėti svetimą vyrą, tai sukūsit ir be dietų :-)))))))))))), na su nervai gali būti šiek tiek blogiau...
2015-01-08 07:58:56
Manau kava nera blogis. Kas supranta kavos skoni tas tikrai ja vertina ne pagal priedu sudeti, o pagal pacia kava. Kavos puodetis kaip desertas ar varomoji jega pries sporta puikus variantas. Siuo metu nebegeriu kavos, net pamirstu kad ji tokia yra. Taciau kai labai isinoriu 1 puodeli isgeriu per savaite ar per menesi. Puikus yra straipsnis delfi portale apie kava ir jos mitus. Pvz: Saukstas lieso pieno (iki vieno procento) turi vos 5 kcal, taciau tradicines latte kavos porcija turi jau apie 220 kcal. Tai butu 3-4 obuoliai arba delno dydzio vistos krutineles porcija, taigi du trecdaliai moters pietu kaloriju.
2015-01-08 11:17:15
Esu girdejus kad i kava reikia bent truputi cukraus, nes kava be cukraus negerai. Kazin kiek tiesos tame?
2015-01-10 13:02:54
Viskas paprasta - juoda kava be cukraus (ir be sokoladu ar dar ko nors) neturi praktiskai kaloriju, taigi nieko blogo nedaro. Isskyrus tai, kad salina skysti is organizmo, o tai reiskia, kad, geriant kava, reikia gerti daugiau vandens, nei nurodyta dienos norma. Po kavos puoduko bent viena papildoma stikline vandens. Ir nerekomenduojama daugiau nei 2 puodelius kavos per diena, nes vargina sirdi ir t.t.
2015-01-15 19:14:37
O aš visai nesenei kaškur skaičiau, kad kava kaip tik padeda deginti kalorijas sportuojant. O dar jei įberti cinamono... Hm.. Idomu kiek tame tiesos? Gal kas žino....
2015-01-15 19:22:37
Kiekviena savo tiesa turi :) Vienos beria cinamona, nes skaniau, kitos , kad naudinga.... as skaiciau, kad negalima kavos be cukraus visai, nes nesveika, reikia nors mazo ziupsnelio...

O jei saldinat kava, tai kuo saldinat? Cukrum? Medum? Gliukoze ar dar kuo? :)
2015-01-15 20:19:17
Aš visur naudoju canderel. Su juo galima net uogienes virti :-)
2015-01-15 20:19:55
Aš visur naudoju canderel. Su juo galima net uogienes virti :-)
2015-01-28 18:02:11
Manau, kad įberiant žiupsnelį cukraus ar šlakelį pieno tikrai kažko baisaus neatsitiks :) Vistiek suvartojame besilaikydami dietos mažiau kalorijų negu iš tikrųjų priklauso, beje sportas sudegina irgi daugybę kalorijų. Vieną treniruočių dieną sudeginau apie 600 kcal, tai manau, kad kelios kcal is cukraus ir pieno tikrai kažkokios baisios įtakos neturės :)
2015-01-30 23:11:28
Kava gerti galima, tik geriau be pieno ir pe cukraus. As megdavau late ir capucino. O prie juodos man iskart reikia saldumynu. Ka manot apie skinny latte?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS