Mityba / Sveika mityba / Ar galima gerti kava?
2015-01-02 19:46:12
mamaamam, žiūrėjau čia sudarytus seminariukus ir viename iš jų minėjo, jog kava gerai prieš sportą. Jei nori tikslios informacijos, manau galima drąsiai klausti dietologės :)
2015-01-02 22:00:56
Manau, kad kiekvienas turi surasti savo variantą. Aš po pietų labai noriu žalios kavos. Tai man kaip desertas :-) ir padeda laikytis valgiaraščio. Gal ir negerai, bet neįmanoma atsisakyti visų blogybių iš karto.....
2015-01-03 11:47:33
Irike, jei "žalia" kava lygu kava "be pieno ir cukraus", tai manau, kad tas įprotis ne tik kad ne žalingas, bet ir naudingas ;) Yra kažkuriam net seminare sakyta, kad kava be priedų praktiškai neturi kcal, o be to kofeinas skatina metabolizmą... Juk daugybė lieknėjimo preparatų būna su kofeinu ;) Iš tiesų manau, kad "negalima gerti" kavos yra toks pats mitas, kaip "galima valgyti tik virtą mėsą". Abu šie mitai kilę iš to, kad daugelis žmonių šiuos produktus (kavą ir keptą mėsą) naudoja netinkamai, nors šiaip ir kava, ir kepta mėsa yra naudingi ir niekuo nekenkia :) Gaila, kad mano tema apie mitus numirė... Iš tiesų būtų naudinga paneigti kuo daugiau mitų, nes dabar jie tiesiog trukdo lieknėti - žmogus jaučiasi įvarytas į kampą, draudžia sau net tai, kas yra naudinga jam :)
2015-01-03 16:16:41
Žalia kava, tai čia turima omeny iš tų pseudolieknėjimo pupelių? Jos nuodingos, ne tik kad nepadeda! :-(

Ar ,,žalia'', tai kava be priedų tiesiog juoda čia turima omeny? Aš tai geriu kavą, nes skanu, pastimuliuoja ir tai lyg savotiškas socialinis ritualas. Visai atsisakius, jausčiausi iškriusi iš gyvenimo! :O
2015-01-05 21:45:20
Skaitau skaitau, ir vis nesuprantu ar galima ta kava vartoti? :))))
2015-01-06 00:16:47
Gal vienas puodelis be cukraus nepakenks :)
2015-01-06 00:56:06
Puodelis kavos be cukraus ir pieno turi 2 kcal. Tai ar galima, ar ne, spręsti kiekvienam pagal save :))) Aš manau, kad galima.
2015-01-06 16:06:29
Aš geriu žalią kavą MAXIMUM Slim, tik 1 pakelį per dieną. Man laaaaabai mažina apetitą. Ką tik išgėriau ir jaučiuosi laaaabai patenkinta :-). Jei gali jos atsisakyti, tai atsisakyk, pakeisk žalia arbata, nes tik ji neturi kcal. Be juodos kavos galiu gyventi (nesu kofemanė), arbatos kartais pabosta, tai paivairinu su žalia kava. Darbe yra kavos pertraukėlės, tai ir man reikia kažką gerti :-)
2015-01-06 16:41:51
nu neatimkit visų malonumų: valgyti negalima, kavos negalima, svetimų vyrų mylėti negalima:-):-):-):-)
tai kas belieka.
O aš geriu kavą, tik be cukraus, tai tik kad būtų skaniau po mažą mažą mažą gabalėlį šokolado
2015-01-06 16:43:00
nu neatimkit visų malonumų: valgyti negalima, kavos negalima, svetimų vyrų mylėti negalima:-):-):-):-)
tai kas belieka.
O aš geriu kavą, tik be cukraus, tai tik kad būtų skaniau po mažą mažą mažą gabalėlį šokolado
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS