Mityba / Sveika mityba / Ar galima gerti kava?
2014-09-28 11:51:57
jei ryte neisgeriu kavos apie 11-12 val turiu gerti vaistus nes man migrena prasideda :( gali buti kad ipratimas bet atprasti lb sunku, tikrai buna lb bloga :(
2014-09-29 21:42:08
normalu jei pradeda skaudėt galvą. Bet reikia keletą dienų pakentėti, padeda gerti didesnį kiekį vandens, arbatos, kakavos, bet ko, išskyrus kavą. Viskas įmanoma.
2014-09-29 21:57:36
as kava geriu tik tada gada reikalauja organizmas :D
2014-09-29 21:57:39
as kava geriu tik tada gada reikalauja organizmas :D
2014-10-22 01:41:30
Nors pats esu kavos megejas, ja stengiuos nepiktnaudziauti... Siaip kavos didelis minusas, kad jos geriant DAUG labai emocine busena suoliuoja - viena valanda tu linksmas, kita jau paniures, veliau op ir vel viskas gerai. Isbalansuoja zodziu. Tiesa, jei skauda galva ir labai zemas kraujospudis, kava gali padeti numusti galvos skausma (tik nedarykit to, jei kraujospudis aukstas, nes dar labiau ims skaudeti)
2014-10-22 09:22:51
Dietos metu bandziau kava gerti po phsryciu po pusvalandzio, ne kas gaunasi, nes mano spaudimas labai zemas ir tik ji pakelia. Asmeniskai dar nenusiteikusi vartoti vaistu del spaudimo ir analogisko dalyko kol kas neradau, kas galetu pakeisti kava, nors zinau, kad yra...
2014-10-22 09:44:26
Aš į kavą dėdavau cukrasu, bet jo nemaišydavau. Nesijauti bevitiška, kad turi gerti neskanią kavą, nes cukraus dėjau. Paskutiniai gurkšniai būna labai saldūs. Iš pradžiu buvo labai gerai, po to jau būdavo per saldu. Taip ir atpratau. Dabar kava net neskani su cukrumi :) Bet kavos atisakyti negaliu. Bandžiau kelias dienas negerti kavos, jaučiausi kaip sapne.
2014-11-19 11:05:36
Aš čia dar nauja, bet jau antrą dieną ieškojau šios temos:) Kavą dažniausiai geriu su 2 grietinėlės "puodukais", bet be cukraus, šiandien jau dėjau tik 1 grietinėlę (čia kaip pakaitalas pieno bet turbūt jau geriau šlakelis neriebaus pieno...), ačiū už aktualią temą :)
2014-11-24 22:57:10
Sveiki . Mano rytas visada prasideda nuo kavos puodelio . Ar tiesa kad kava kartais naudinga pries sporta ? Sako suteikia energijos . Aciu
2014-12-02 23:15:43
o kaip kava be cukraus bet su liesu pienu? kazkaip negaliu isbraukti tos blogybes
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS