Mityba / Sveika mityba / Ar galima gerti kava?
2014-08-14 16:20:05
Čia turėjome galvoje, kad kai atsisakoma deserto prie kavos - jau gerai. :))) Jei kava iki tol gerta su cukrum dabar geriama be cukraus - irgi pasiekimas. Tokiais mažais žingsneliais ir judame, svarbiausia į priekį. :))))
2014-08-17 12:04:38
Va dėl kavos irgi man keista. Kaip jau minėjau, prieš 2 metus laikiausi gan griežtos dietos. iki to laiko nebuvau kavos gėrusi gal 15 metų. O tada taip norėjosi kokio nors skonio, kad ir pradėjau gerti kavą. Aišku, be cukraus, be saldumyno. kaip desertą. Ir dabar galvoju-reiktų mesti tą įprotį, bet... neina. Kai labai norisi saldumyno kokio, šokolado, ar valgyt-imi ir atsigeri kavos.. Noras ir praeina.
2014-08-17 16:38:16
As irgi anksciau megdavau isgerti du-tris puodus kavos su cukrumi ir pienu. Dabar liko vienas, rytinis, cukraus dedu sauksteli, piena pakeiciau migdolu pienu.
2014-08-19 14:29:38
O aš šiandien ryte gėriau kavą, be cukraus. Tai neskanu buvo ir neišgėriau :) Ech tie įpročiai :)
2014-08-25 10:55:02
aš irgi maniau, kad kava su cukrumi - tai tik įprotis. Po naujų metų kankinausi ir du mėnesius gėriau kavą be cukraus. Negalėjau priprasti, žiauriai neskanu, o jos vistiek norisi. Arbata be cukraus - viskas puiku, bet kava - ne. Visai atsisakyti kavos irgi nepavyksta (gal nesinori? ) :)
2014-08-25 12:10:47
man kava irgi su sauksteliu cukraus skaniausia.. as cia menuo, kava geriu kiekviena diena, bet be cukraus man ji iki siol neskani nors tu ka. todel laukiu to vieno karto per savaite kai leidziu sau isgerti puodeli kavos su cukrumi
2014-08-25 12:57:54
o, Lelija, mintis! tikrai, pasiliksiu šeštadieniams kavą su cukrumi :)
2014-08-25 18:26:41
Kava gerti galima, jei viskas daroma sveikom dozem. Taip pat nepatartina i kava pilti pieno ar deti cukraus. Vienas puodelis kavos, turi 1ckal.

Bet nesigincysiu zinau daugelis neisivaizduoja ryto be kavos. Padarykit ekspermenta: Vietoj kavos suvalgykite obuoli. Obuolys turi kur kas didesne energetine verte nei kava.

SEKMES :)
2014-09-26 23:18:01
ryte turiu du pasirinkimus:
1. vienas puodelis kavos su 30 ml lieso pieno, be cukraus namie ir toks pat variantas iškart atvykus į darbą
2. dvigubas espresso be cukraus su 0.33 l borjomi (šito varianto nemėgstu, bet kartais tenka)
kitu atveju nepykdykit manyje žvėries - ir taip neišsimiega... obuoliai nepadeda, vaisių sultys - nė pro kur, žalia/juoda arbata - nope, šaltas dušas - nea. visi variantai bandyti. kava su cukrumi neskanu.
jei negalit atsisakyt cukraus, yra variantas: galbūt rytais valgot varškę/košę/dar ką nors su šaukšteliu medaus? tai medų ne į košę/varškę/dar ką nors, o į kavą. ir dar porą kruopelių cinamono... bet saldi kava - ne kava :P
2014-09-27 23:46:07
Apskritai kava yra įprotis, kurio galima atsisakyti :) Visai negeriu kavos, nebent kada po pietų vietoje deserto (ir tai ypatingai retai, nebent kas per kokį renginį pavaišina). Ir nieko - ir atsikeliu, ir į darbą nueinu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS