Mityba / Sveika mityba / Ar galima gerti kava?
2014-07-24 15:11:01
Na o aš stengiuosi visai atsisakyti kavos :) pirmoji diena įveikta. Anksčiau iš vis negerdavau kavos pradėjau tik prieš kokius 7-8 metus kai laikiausi japonų dietos, kurioje kavą gerti buvo būtina - taip ir pripratau. Manau nebus sunku jos atsisakyti visiškai, nes šiandien jaučiuosi gerai, nors rytinės kavutės ir negėrus :)
2014-07-24 15:51:07
:)
2014-08-12 14:20:50
na rytines kavutes tikrai neatsisakysiu,bet cukraus kieki mazinsiu,gal veliau is vis jo nereiks:)
2014-08-12 17:58:06
na apie stevija nuomone tai rekomenduociau pradziai tik paragaut, nes poskonis, bent man,- toks slykstus, kad sekmingai geriau gerti be, nei su. nei i pateikalus neuzmusamas slykstumas, nei kavoj.
2014-08-13 14:51:54
Aš geriu kavą, du puodeliai per dieną, be cukraus, su mažyčiu šokolado gabalėliu, be jo nei iš vietos, bet tada strengiuosis kalorijas mažinti per pietus ar vakarienę.
2014-08-13 15:55:35
Juoda kava be cukraus neturi kalorijų iš viso ir ją gerti tikrai galima...:) aišku, jeigu gerdami kavą kertate desertus, ar dedate cukraus, o dar kokios grietinėlės ar riebaus pieno - tuomet tai ne geriausias gėrimas. Bet kavą geriu ir ryte (be ritinės kavos nė iš vietos) ir dar kokius 2-3 puodelius dienos eigoj. Cukraus nededu, pieno kartais ri labai nedaug, neriebaus :)
2014-08-13 18:44:28
Laurakis, koks dar šokolado gabalėlis?...Aš taip pat negalėjau įsivaizduoti kavos be deserto, bet dabar atpratau ir nereikia. Pabandyk, nes tie "gabaliukai" linkę didėti arba dažnėti... :)
2014-08-13 23:00:51
Sveiki. as be kavos galiu isgyventi, bet kaip tik dabar jos labai norisi. o man dabar kava skaniausia rytais su varske, medum ir cinamonu. Kai tokiais pusryciais diena prasideda - diena buna laimingesne :D kazkaip anksciau varske ignoruodavau daznai, nors ir valgydavau, bet be didelio enuziazmo, o dabar su kavyte - gardumelis :) keiciasi iprociai (tikiuos) :) skaniu kavu visiems :)
2014-08-14 14:24:31
O visgi įpročius keisti yra sunkiausia, smagu, kai jie keičiasi į gerąją pusę :))
2014-08-14 15:57:43
Tai kokia čia gera pusė, kai kavos dar labiau norisi:) Nes man tai vakare, po vakarienės - kaip desertas....Be cukraus, žinoma.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS