Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / essma dienoraštis
2014-07-11 19:58:08
Sveiki, aš čia jau trys dienos, Kol kas sekasi neblogai nors pastangų reikia įdėti. Labai vertinu merginas kurios jau pasiekė kažkokių rezultatų " šaunuolės merginos nepasiduokit" tikiuosi ir aš galėsiu po kurio laiko pasigirti,
2014-07-11 21:24:18
Sveika, essma :) Pamatysi kaip "įsivažiuosi" ir ridensi kilogramus žemyn :) Kokie tavo duomenys/svoris ir siekiai? Žinant juos, mums bus lengviau tave palaikyti :)
2014-07-11 22:39:50
as irgi cia trecia diena. kol entuziazmo pilna, tai lengva.
tikiuosi entuziazmo pakaks visam laikui :)
sekmes
2014-07-11 22:54:28
Vilija, o kodėl po Jūsų avataru rašo, kad Jūs su mumis nuo 2014-01-23? :)
2014-07-13 15:30:17
Sveikutės, tikrai nežinau kodėl tokia data rašo reikės išsiaiškinti. As su Jumis nuo 2014. 07.08d mano duomenys yra tokie svoris 60kg , ugis 164 cm žinau gal atrodo kaip kam ir juokingai bet esu ganėtinai putlutė ir pilvuka turiu ir riebaliuku turiu nu žodžiu visko. Noriu numesti 10kg , norai yra tikrai nemaži, nes svoris labai sunkiai krenta. Vakar buvo mano pirmoji ta sakoma laimes diena kaip gali valgyti ką nori. Sakiau viska valgysiu su saiku, bet neatlaikiau ir vakare privalgiau. Bet siandiena vėl esu nurodytam ritme. Treciadieni bus lygiai savaitė, tada bandysiu svertis ir žiūrėti kas gavosi. Džiaugiuosi merginos Jumis kurios turite daug valios, laikykitės, siekite užsibrėžto tikslo. Aš visada sau stengiuos sakyti, aš juk galiu, visi mes galim padaryti, gauti to ko labai trokštame. Tad merginos sakau ir Jums mes galim ir busim tokios kokios labiausiai trokštame. sėkmės
2014-07-15 12:52:12
Sveikutės ir vėl Jums rašau kaip man sekasi. kol kas iš ritmo dar neiškritau. Šiandiena pirma karta pasisvėriau po savaitės laiko. Rezultatas man patiko -3kg, dar iki tikslo 7 kg. Tikiuosi viskas taip šauniai ir eisis.
2014-07-15 13:12:23
OHO kokie rezultatai! Sveikinu :) Ir slapčia tikiuosi, kad man rytoj svarstyklės irgi ne mažiau rodys :)
2014-07-15 13:37:08
Essma, super! :)
2014-07-15 13:52:43
Oho, kaip sauniai !! As irgi ryt sversiuos, bet jau nebegalejau laukt, tai i vienus dzinsus ilindau, atrodo, kad rankenios klauk nekrenta :)
2014-07-15 13:57:16
Ačiū Jums visoms, ir labai laukiu Jūsų rezultatu tikiuosi bus dar geresni nei mano. sako kad pirma savaite daugiausia krenta vėliau sunkiau jau.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS