Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / -22 kg per pusmetį?
2014-07-17 20:19:11
Ai, buvau pamiršus, gal prie tokios netekties nemažai prisidėjo ir trinta brokolių sriuba, nuo kurios pusę nekaties praleidau tulike :D
2014-07-17 20:19:38
RamRam, man dietologė sakė, kad nevalia mažinti porcijų, tad siūlau pasikonsultuoti su ja, jei nesuvalgai maisto..
2014-07-18 10:22:46
O tu tuos 97 seniai jau turi ? Na teisingiau turejai, nes jau nebeturi :)
2014-07-18 10:56:57
na, kai tik pasiekiau 97, taip ir susigriebiau. Man nuolat kyla svoris, kai aš sėdžiu namie ir lepinu save šokoladais ir 5 ledų porcijom per dieną :) Tada susigriebiu, padarau iškrova, pora dienu valgau žiauriai mažai, tada vėl atsipalaiduoju ir taip svyruoju svyruoju, bet vis į didesnę pusę...
Tikiuosi šį kartą įvyks stebuklas ir mano isvajotieji bent jau 75 liks ilgam:)
2014-07-18 11:04:25
Zinomas tas svyravimas :) ir as visa gyvenima svyruoju. Tik as didesniais intarpais. Numetu 20 kg, priaugu 30.
Kol neismoksim teisingai maitintis tol ir svyruosim, ta as jau zinau.
Ir as taip tikiuosi, kad bus tie 75 ;)
2014-07-18 11:10:50
kas man baisiausia, kad man visinuolat kala, kad mesčiau aš tas pastangas, nes kiek numesiu, dvigubau sugrįš... liūdna, o aš kiekvieną kartą tikiuosi, kad nesugrįš. Nusiviliu. Tada vėl bandau iš naujo. BIjau, kad nebūčiau išeikvojus viso savo tikėjimo lieknumu ir tai nebūtų paskutinis lašas, po kurio jau bus ir 100...
2014-07-18 12:23:11
Na, jei jau pasiryžai rinktis sveikesnį kelią, tai turi ir suprasti, kad tų 22 kilogramų nekeičiant gyvenimo būdo nepavyks numesti. Turi po truputį taikytis su mintimi, kad teks stengtis būti aktyvesniai, susitvarkyti mitybą, atsisveikinti su 5 ledų porcijomis per dieną, tada svoris tikrai negrįš. Bet jei šitas kilogramų metimas bus tik eilinė dieta, po kurios vėl pasipils saldumynai, ledai ir t.t., tai žinoma, kad grįš, dar ir su kaupu! Pati tą savo kailiu patyriau ir kiekvieną dieną sau primenu (nes iš principo turiu priklausomybę nesveikam maistui), kad išorės keitimas yra ne toks sunkus iššūkis kaip vidinių problemų eliminavimas, o pas didžiąją dalį mūsų viduje problemos ir slypi, kurios tik atsispindi išorėje, nuo jų pradėti ir turime, visa kita ateis su laiku.
2014-07-21 11:33:19
Blemba, kažkoks užburtas ratas :( Visą dieną atsilaikau, o vakarienei pastoviai paslystu, tai į miestą, tai papramogaut ir taip jau koks trečias vakaras, tai pyragiukas su kava, kai kepsniukas.... jau man liūdna darosi pačiai, o kai toks oras užsidaryt namie vienai irgi nesinori...
2014-07-21 11:41:57
Labukas, RamRam nenusimink jei tas pyragelis labai mazas ir daugiau nieko nevalgei, nemanau kad laaaaaabai pakenks. Na va mano pirma savaite -2kg.
2014-07-21 11:45:46
RamRam, nenusimink, mano patarimas : prieš išeinant, stenkis pavalgyti, o mieste gerti žaliąją arbatą.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS