Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / -22 kg per pusmetį?
2014-07-16 14:21:00
Nu ir rezultatas RamRam! Niekaip neįsivaizduoju, kaip galima tiek numesti! Ką darėte RamRam? :))
2014-07-16 17:43:48
Man irgi itartinai toks kg kiekis atrodo. panasiau i greita ir dazniausiai trumpalaiki rezultata pvz. netekus skysciu.
2014-07-16 21:29:51
Visai neįtartinai, jei viršsvoris buvo nemažas. Pradžioje kilogramai tirpte tirpsta, vėliau tik suletėja. Sveikinu! Mano pasiekimai ne tokie dideli, bet per savaitę numečiau 2,5kg vien laikydamasi sudarytos dietos, entuziazmo pilnos kelnės, rytoj eisiu ir į sporto klubą užsirašyti, nes matau, kad su sportu namuose nieko nebus, pernelyg aš silpnavalė :D
2014-07-17 09:34:03
Wauw RamRam sveikinu. Kad ir man taip:) Na man savaite bus tik pirmadienį:)
2014-07-17 11:15:06
Labas. Aš per 3 mėn. numečiau 10 kg, tai kaip ir tikslas pasiektas, nors ir toliau laikysiuos plano, kurį jau puikiai įsisavinau. Per pirmus 2 mėn. laikiausi gana griežto plano ir numečiau 8 kg, pastaruoju metu nebematau tikslo taip stengtis (akivaizdžiai sukūdau, rūbai per dideli) , be to nuvylė kvailoki dietologės pasiūlymai. Ji man sumažino kcal kiekį prieš porą savaičių, nors svoris ir taip sėkmingai krito. O juk jei mes bandome tai paversti savo gyvenimo būdu, tai 1200 kcal per parą, gyvenant visavertį, labai aktyvų gyvenimą - tikra kvailystė, kitaip nepavadinsi. Šiaip kilo.lt džiaugiuosi atradusi, bet jau mėnesį nesinaudoju, o nusipirkau net 6 mėn. :) Tai tik svorio kitimo skale naudojuosi. Dabar mano svoris 60 kg, 165 cm. P.s. dėl ir taip didelio fizinio krūvio kasdien, sudaryta sporto programa nesinaudoju. Visiems sėkmės, tai veikia, jei turite valios ir nebandote savęs visąlaik pateisinti. Gerai atrodyti galima bet kokio amžiaus ir esant bet kokioms aplinkybėms. To mums ir linkiu :)
2014-07-17 11:18:23
O dėl rūbų, tai šią vasarą pirmą kartą apsirengiau dar prieš 10 metų pirktus baltus lininius šortukus, kuriuos pirkdama planavau numesti svorio. Ir tai man pavyko tik dabar :) Jie jau net šiek tiek per laisvi. Sakau, gal laikas vėl per mažus rūbus pirkti? :) atsiras motyvacija...
2014-07-17 11:26:30
Šaunuolė Lung :) Dabar stenkis išlaikyt savo svorį ;)
2014-07-17 13:38:53
Šaunuolė Lung. :) Tiesa pritariu tavo mintims apie 1500 ir 1200 kcal. :)
2014-07-17 13:41:22
Lung dėkui už pasisakymą, jis labai skatina.
2014-07-17 19:50:29
na iš tiesų daug nukrito ko gero dėl to, kad jau kaip ir sakiau, vietoj lucky day gavosi juoda iškrova su 1 bananu, o ir šiaip, pusryčius ir vakarienę sugebu suvalgyti tik pusę nurodyto kiekio.
Dabar kai karšti orai ir taip apetitas nemilžiniškas, gal vėliau atsigausiu..
Skyčių tikrai nepraradau, nes pradėjau pliumpint daugiau nei kada nors gyvenime.
Asmeniškai aš džiaugiuosi, kad krenta svoris, gal kitomis savaitėmis laikysis.. Nors geriau nesilaikytų :)
o Be to, nuo 97 kg, ne kažką ir jaučiasi tie 4,7....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS