Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / -22 kg per pusmetį?
2014-07-13 22:40:50
Būna būna :) mano vakarienė irgi šiandien netikėtai nuplaukė :)
2014-07-15 13:12:56
Laba diena visiems,

Mano tikslas irgi nemažas -20kg. Tikiuosi pavyks. Po vakarykštės treniruotės jaučiu kad turiu kojas:)
2014-07-15 13:21:18
J.S. tikėkimės kartu bus lengviau pasiekti tikslus ;)

Nors aš dabat pradedu galvot, kad net ir po to -22kg būsiu putni :(
2014-07-15 13:26:03
Manau jau po -10kg tikrai busim laimingos ir ryžto padaugės, kai dydžiu mažesnius rūbus pirksime ir vyrai mumis grožėsis:)
2014-07-15 18:42:31
Patikėkit mažesni rūbai yra puiki motyvacijos priemonė. Va kai aš pagaliau įlindau į savo 38 dydžio sijoną ir kumpiai lauk nesiveržė tai buvau super laiminga :)
2014-07-15 19:14:52
Pritariu rubu motyvacija superine. O jei naujas rubas tai dvigubas malonumas :) o senu rubu kazkaip norisi atsikratyt. juk paprastai juos laikom su ta mintimi, kad "jei pastoresiu", manau tos minties taip pat reiketu atsikratyti, nes kaip sakoma mintis materializuojasi. gyveni ta akimirka ir ok. o kas bus tai prisitaikysi. cia kaip blogas iprotis kai gaila maista ismest, geriau suvalgyt arba nevalgyt jei duoda saldaini. ismokau, paiimi vaise ir sakai aciu ne arba, veliau suvalgysiu. darbe jau dezute prikaupiau taip. reiks pavaisint kazka.
2014-07-15 20:19:18
O aš, merginos, kitaip pasielgiau! Nusipirkau keletą sau per mažų rūbų. Motyvacija superinė, nes slapta grožiesi, užsidėti nori, bet negali, todėl ari, pluši, o jau kai pagaliau telpi, tai tiek laimės... :D
2014-07-15 20:32:51
Demencija ir aš neseniai taip pasielgiau. Nusipirkau sportinius šortukus, per kojas ir užpakaliuką kaip nulieti guli, o liemuo kai susegu sagute, išverčia visus mano kumpius lauk. Labai noriu juos nešioti, bet taip negaliu :) Todėl noriu nenoriu turiu suamžinti liemens apimtį :DDD
2014-07-16 09:13:17
Na ką gi merginos ir vaikinai :) Aš čia jau vieną savaitę ir mano pirmasis rezultatas - 4,7 kg lengvesnė! je je, nai nai :) Laiminga kaip rublis sėdžiu išsimatavus:)

Dėl tos rūbų motyvacijos, tai asmeniškai man, visiškai neveikia. Pilna spinta per mažų taip nei karto ir neužsidėtų rūbų. Pamatau parduotuvėj, pasimatuoju, atrodo tik šiek tiek apsitempus, tik šiek tiek braška, va pasidarysiu pora iškrovų ir bus geras.... Bet taip kaupiasi tie rūbai, kaupiasi.... Gal dabar pavyks juos pranešiot? :)
Bet daugiau mažesnių dydžių nei mano, nebeperku, kad ir kokio dieviško grožio bebūtų.
2014-07-16 09:20:12
Superinis rezultatas, jei tokiu tempu ir toliau, tai manau pradėsite nešioti tuos nė karto nedėvėtus rūbelius :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS