Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

-22 kg per pusmetį?

2014-07-10 17:34:48
RamRam, agrastų jaučiu gavai per mane, seniau jų čia nebūdavo, o aš į savo meniu įdėjau, nes pas mane net 6 krūmai jų yra :DDDDD
2014-07-10 17:35:41
RamRam, agrastų jaučiu gavai per mane, seniau jų čia nebūdavo, o aš į savo meniu įdėjau, nes pas mane net 6 krūmai jų yra :DDDDD
Tiesiog pasikeisk į kitas uogytes ar vaisiukus :)
2014-07-10 17:37:43
Pritariu Demencijai, dėl visų klausimų kreipkis į kilo.lt komandą :) iš pradžių ir man sunkiai sekėsi, darydavau pertraukas kas tiek pratimų, kiek reikėdavo..
parašyk ir dietologei, man bent jau leido keisti vaisius/uogas iš mitybos plano į kokias tik noriu :) Man maisto tikrai užtenka, alkio nejaučiu, kartais porcijos per didelės, vos suvalgau.. Kokio kaloringumo dietą gavai?
2014-07-10 17:46:14
1500 kcal pas mane. Yra ir normalaus maisto, bet peržvelgus visos dienos meniu - bus badas man. Verksiu čia jums po kiekvieno užkandžio (pvz., pomidorai, agurkai). Jokių ledų, jokios bulkutės, jokio sūrelio saldaus...
Žaliųjų kokteilių gyvenime nesu gėrus, bijau, kad iš toleto neišeisiu :D

Laikykit už mane kumščius.
2014-07-10 17:50:57
Palaikysim, nepergyvenk tiek, visiems šokas iš pradžių (kas sveikai nesimaitinę), ir organizmui šokas bus, svoris kristi pradės.
Nepamiršk, dėl ko čia užsiregistravai ir nenuleisk rankų kovai dar neprasidėjus ;)
Pas mane irgi 1500 kcal, man asmeniškai užtenka. Man daug kas keistai atrodė, niekad valgius nebuvau, bet paragavus pakeičiau nuomonę, tad jokio išankstinio nusistatymo! O jeigu jau labai nepatiks ar netiks, rašyk dietologei :)
2014-07-10 17:51:42
Bandelė, ledai, saldūs sūreliai - per lucky day ;)
2014-07-10 22:36:24
Taip visi gardėsiai per Lucky day :)
2014-07-11 12:24:22
RamRam būtinai nusifotkink, jei kuklinies siųst, nesiųsk, laikyk savo archyvui , bet tikrai bus labai malonu stebėti savo kūno pokyčius. O kad jų bus net neabejoju :)
O dėl maisto, jei kas labai neskanu, ar nepriimtina galima pasikeisti ;)
Yra tokia funkcija. Na aisku pomidoro i bulkutę nepakeisi, bet kažka galima :)
2014-07-11 12:50:01
Šiandien ir aš pirmąkart įkėliau savo nuotraukas. Buvau nusifotkinusi prieš dvi savaites, gaila, kad nesifotkinau, kai tik pradėjau. Va tada skirtumas tikrai būtų. Neneigsiu, ir dabar jį matau. Talija gražėja... Deja, veidrody matau gražesnį vaizdą nei nuotraukoj :D
2014-07-13 18:42:39
Na ir kaip kompanija po savaitgalio?
Mano Lucky day gavosi kažkokia streso-siaubo diena, tai sustojo skrandis ir likau per visą dieną vos su vienu bananu, nors paprastai esu stresinė ėdikė ir kai tik man būna liūdna, ar neramu aš kemšu kemšu kemšu...
Tikiuosi ryt poryt irgi pavyks puikiai laikytis meniu ir trečiadienio svėrimasis mane apdovanos riebiu minusu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS