Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / -22 kg per pusmetį?
2014-07-10 11:05:05
Sveiki, aš taip pat čia esu 3 diena. Valgerastis yra geras, bet niekada prieš tai neesu pusryčiaves, nes man papraščiausiai nesinorėjo. Tad dabar yra sudetinga prisiversti su pusrytukais. Priešpiečių taip pat nebuvo pas mane, bet kolėgios darbe dabar palaiko mane ir kaskarta visi priešpiečius valgome kartu.

Su sverimusi ir apimčiu matavimu, kada ir kokiu dažnumu reikia??
Kas savaite
Kas 2 savaites
2014-07-10 11:07:21
Sveikutė :) dėl maisto nesijaudink , viskas labai skanu , gali rinktis patiekalus pagal norą , tik stebėk kaip krinta svoris , nes gali būti ,kad neteisingai susidėliosi patiekalus ir svoris nekris :( tada konsultuokis su dietologe ir ji tau padės :) Aš per du mėnesius jau baigiu ištirpdyti 9 kg :) linkiu sekmės ir geros savijautos :)
2014-07-10 11:40:10
Tai kad čia, man rodos, sveikutis.. :))
Svertis ir matuotis reikia kuo rečiau. Aš tai darau kas savaitę, galima ir kas dvi ir tris. Per dažnas svėrimasis gali atsiliepti motyvacinėm bėdom arba užsifiksavimu ties skaičiukais, kas neturėtų būti vienintelis tikslas.
2014-07-10 12:34:12
Sveika! Aš taip pat čia naujokė, tik mano tikslas kiek kuklesnis, -17kg per pusę metų, bet reikia tikėti, kad pasieksim to, ko nori! Kai matysi progresą, kad dailiau atrodai, geriau jautiesi, tada ir į tą skaičių taip nebekreipsi dėmėsio, užteks ir to, ką matysi priešais save. Kantrybės ir ištvermės keičiant ne tik savo išvaizdą, bet ir savo gyvenimą!

Beje, 100ras, pusryčių nevalgymas yra viena svarbiausių priežasčių, vedančių į svorio augimą, iš jų organizmas pasisemia energijos visai dienai ir pažadina tavo medžiagų apykaitą, tad pratinkis juos valgyti, vėliau pats džiaugsies tokia permaina, patikėk. Kadaise ir aš pusryčių nevalgydavau, nevangumas buvo aukščiausio lygio, net iš lovos pakilti būdavo sunku.
2014-07-10 15:20:27
Mielosios ir mielieji, nei vienas man tai ir neatsaket dėl tų nuotraukų siuntimo? :)
Ar čia tabu? Padėkit man, nes aš šitoj srity nieko nežinau...
O be to, fotografuot ir afišuot savo apvalumus man nelabai drąsu.
2014-07-10 15:31:58
RamRam, aš irgi šiek tiek skeptiškai žiūrėjau į savo lašiniuoto kūno demontravimą prieš objektyvą ir dalinimasi šiomis fotografijomis, bet... vis dėl to nusiunčiau. Ir tebesiunčiu kas dvi savaites.
Manau, kad:
*treneriui ir dietologei lengviau vertinti ir stebėti tavo pokyčius,
*tau pačiai didesnė motyvacija save stebėti nuotraukose (nemėgstu fotografuotis nuo tada, kai baisiai išstorėjau, tad neturiu su kuo palyginti kai suplonėju),
*jauti atsakomybę prieš žmones, su kuriais kartu siekiam tikslo (kilo.lt komanda), nes kūnas parodys jei nesilaikai plano :D,
*jaučiu didesnę atsakomybę prieš save, juk aš ne tik sumokėjau pinigus ir dar vieną kartą sau pasakiau: "nuo pirmadienio laikysiuos dietos".. Aš siunčiu nuotraukas, kad profesionalai fiksuotų mano pokyčius ir man padėtų bei patartų. Nes tą dieną, kai užsiregistravau, aš nusprendžiau, taip nebegyventi, taip nebeatrodyti, aš nusprendžiau TIKRAI sulieknėti!
Tad nesigėdink ir nekompleksuok, siųsk nuotraukas ir lieknėk kartu su mumis ir su profesionalais! :)
2014-07-10 15:36:56
Gerai, įkalbėjai :)
Laukiu vyro ir eisiu fotosesintis :D

Beje, gavau meniu, nuo rytojaus bandysiu kibt dietai į atlapus, bet oi sunku bus man...
2014-07-10 16:50:16
Aš fotografuojuosi pati prieš veidrodį :)
Na ir kaip mitybos planas? Kodėl sakai, kad bus sunku...?
2014-07-10 17:18:37
Gavau ir meniu, kuriame visiškai nauji produktai nei tie, kuriuos mėgstu ir valgydavau/. Nesuprantu, kaip nuo pusryčių iš kefyrokokteilio reiks sulaukt užkandžio - agrastų :D O ir kur jų dar gauti?

Bet meniu dabar man antrame plane:) Gavau ir treniruotę - nepadariau nei vieno pratimo po tiek kartų kiek parašyta ir tiek sesijų kiek reikia :( O ir tų pratimų milijonas. vartausi kaip žuvis ant to kilimuko prakaitu apsipylus...
O kai man taip nesiseka ir neišeina iš karto padaryti, pagal save žinau, labai greitai dings ūpas ir prasidės chaltūra.
Ar čia yra dar be manęs tokio silpno fizinio pasirengimo dalyvių?
Ką man daryti? O gal galima daryti ne visus nurodytus pratimus? ar pusę ryte, pusę vakare?
Pasidalinkit su manim savo patirtim :)
2014-07-10 17:27:28
Paprasčiausiai daryk tiek pauzių, kiek reikia, bet stenkis padaryti viską. Jeigu po kelių serijų jautiesi siaubingai pavargusi - atsistok, atsigerk vandens, o kai jausiesi geriau, tuomet grįžk ir tęsk nuo kur sustojai. Kita vertus, gali būti ir taip, kad programa tau per sudėtinga, tuomet prašyk trenerio pakeisti programą ir parašyk, kad ši tau per sunki. Nepamiršk kreiptis į kilo.lt komandą, kiti nariai tau taip nepadės taip, kaip gali padėti jie, juk dėl to pinigus ir mokėjai, tad kuklintis čia, sakyčiau, neverta :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS