Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / -22 kg per pusmetį?
2014-07-09 15:41:57
Sveiki visi,
šiandien mano pirma diena su kilo.lt ir visa jūsų grupe. Kol kas nelabai drąsu, laukiu meniu, treniruotės... Tikiuosi neteks persigąsti pamačius.
Jei kartais imčiau slysti atgal, tikiuosi draugiškų jūsų patarimų, nes rezultatai man labai svarbūs.
Užsiregistravau čia pusmečiui, slapta svajoju per tą laiką atsikratyti 22 kg.
Nesakykit, kad tai labai daug, nes nuo manęs yra kam kristi:)
Esu 165 cm ūgio, o sveriu - 97kg.

Padėkit man, o ir aš pati labai stengsiuosi padėti sau :)
2014-07-09 16:10:20
Sveika prisijungusi RamRam ;)
Jeigu būsi užsispyrusi ir stengsiesi nenuklysti nuo doros kelio, manau (ir Andrius man taip sakė), kad -20kg per pusmetį yra pasiekiama :) Aš čia jau daugiau nei mėnuo, mano tikslas irgi bent -20kg per pusmetį, tad tikiu, kad mums pavyks :) Sėkmės lieknėjant kartu su mumis :)
2014-07-09 21:08:25
RamRam, sveika prisijungusi ;) Kai tik nori viskas įmanoma. :)
2014-07-09 21:43:22
mes su tavim :) as irgi panasu svori bandau atsikratyti ;)
2014-07-09 22:05:53
Tu ne viena, aš bandau atsikratyti 25-30 kg, bet mano ūgis didesnis ir svoris mažesnis :)
2014-07-09 22:12:10
Sveiki, as tai pat cia esu naujoke. tad labai tikiuosi Jusu palaikymo ir palaikysiu Jus.
2014-07-09 23:50:17
Papasakokit kai sekasi, o tai ziuriu naujokai labai neaktyvus. Mums idomu,o sekmes istorijos ikvepia ;)
2014-07-10 01:56:47
Čia visi labai draugiški! Dalinkis pasiekimais - labai pakelia motyvaciją, net jei pasiekimai neigiami. Svarbiausia yra nesigėdyti, o pripažinti savo klaidas ir jas garsiai išreikšti. Čia - puikiausia vieta tam :)
Ir sveika atvykusi :)
2014-07-10 09:55:59
ooo, labai smagu, kad tiek palaikančių :) Ir dar smagiau, kad ne aš viena su tokiom gigantiškom užduotim. Tikiuosi visiems pavyks.
Tai jau ne pirmas mano bandymas susigriebti. Prieš keletą metų buvau pas dietologę, kol laikiausi - svoris krito (per 3 mėn. -10 kg). Bet paskui pradėjau net nebegalėti žiūrėti į tuos produktus, kurie buvo mano valgiaraštyje... Atleidau vadeles ir OP - lašiniai atgal ir su kaupu.
Todėl dabar labai laukiu naujo meniu. Jau net nekantrauju, ką skanaus man leis valgyti.
Fotografuotis su maudymuku, kaip čia ragina, dar kuklinuos :) Ar čia visi prisifotgrafavę ir jau lyginate rezultatus???
2014-07-10 10:52:05
sveika prisijungus RamRam:) sekmes stiprybes pastangu ir viskas imanoma,laikykis:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS