Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / CAK. Tikslas - pilvo prese pasirodyk
2014-07-08 12:02:48
Sveiki,

Esu cia su Jumis nuo Liepos 1d. Startavau:
Ugis: 164cm
Svoris: 59kg.
Krutine: 93
Liemuo: 74
Klubai: 98
Slaunys 57

As nesidziaugiu tuo kaip atrodau. Nors tikrai pasportuoju, prasibegu karts nuo karto maratonuose po 10km. padarau kitu pratimu, esu vaiksciojus ir i sporto kluba deja ant kuno riebaliuku yra.
Deja kad ir kiek sportuotum, jei nebus suderinta mityba, pilvo presas tikrai nepasirodys :)) As tikrai nemeluosiu noriu ne siaip apydailes figuros, bet tikrai dailios.
Svoris deja kaip daugeliui kitu dalyviu, kiek bent jau skaiciau, nekrenta taip greitai, per 1sav. numeciau 0,7kg. Aisku, koja cia pakiso savaitgalis: alutis, kepsniukai, kepta duona, kokteiliukai ir pan, jei ne jis tiketina viskas butu geriau buve :)
Savaites eigoje laikytis mitybos, sportuoti tikrai nera sunku, bet ka daryti savaitgali? Kaip atsilaikyti?
Ateinanti savaitgali vel i sodyba, ir panasiai visa liepos men. Tai kaip savaitgali vismo nesusigadinti??? Ka Jus darote? Ar Jums pavyksta islaikyti sveika mityba sestadieni sekmadieni? Gal turite kokiu patarimu? :)
2014-07-08 14:04:01
Sveika prisijungusi. Šeštadienį turiu lucky day, na o sekmadienį jau atgailauju ir stengiuosi grįžti į doros kelią :)
2014-07-08 14:42:22
Kaip per savaitę, tai tikrai geras pasiekimas :) sparčiau svoris krenta turinčioms didelį antsvorį, tai natūralu, o kai nelabai yra nuo ko kristi, tai svoris lėčiau juda. Bet svarbu, užtikrintai :)
2014-07-08 16:13:30
Man lygiai tokia pat visa vasara. Kažkur jau rašiau: namie prisiverdu kiaušinių, įsidedu tuno, trapučių, orkaitėj išsikepu vištos, įsimetu obuolių ir bananų ir valgau vos praalkus. Šitaip atsilaikau bent nuo nesąmonių kimšimo. Na o alkoholis ir man būna brolis vasaros savaitgaliais, tai jį nurašau lucky day :)
2014-07-09 14:29:26
as taip pat pasidariau sekminga diena sestadieniais. Ir vietoj alaus savaitgaliais pradejau gerti raudona vyna pusiau sausa :) ale veza ne ka maziau nei alus ir jeigu nekreipti demesio i melinai nudazytas lupas tai vynas puikus pakaitalas alui :)
CAK sekmes siekiant uzsibrezto tikslo !!!
2014-07-09 14:54:25
Man nuo vyno būna tragiškos pasekmės kitą rytą, net išgėrus nedaug. O blogiausia, kad nuo jo kyla rūgštys. :(
2014-07-10 12:48:44
Tai va jau ir planuojuosi, ka cia savaitgali gurksnoti. Manau rinksiuosi balta sausa vyna, toki labiau megstu :) Sestadienis pas mane "Lucky day" taip pat bet penktadienio vakara, sekmadieni sunku atsilaikyti nuo visu pagundu deja. Na ziuresiu kaip seksis si savaitgali :)
2014-07-22 09:33:40
Sveiki,

Mano pasiekimas per si laika kol esu cia -2kg. Labai dziaugiuosi liemens apimties sumazejimu nuo 74 iki 71cm, klubai sumazejo vos vienu cm iki 97, slaunys sumazejo iki 55cm, na kojos pas mane visada gan grazios budavo :DD esu linkusi riebaliukus kaupti ant pilvuko.
Sportuoju saziningai, nors atroso svorio tikrai nedaug numeciau dar tik iki 57, bet jauciu kad kunas tvirteja ir tai labai dziugina :)

Kokie Jusu pasiekimai? :)
2014-07-31 10:37:45
Aš įpusėjau antrą savaitę, rezultatai prieš veidrodį nelabai žymūs, tačiau svarstyklės rodo ką kitą, per pirmąją savaitę numečiau 1,9 kg, mano ūgis 168, pradinis svoris 66 kg, o vakar svėriausi jau buvo 64,1 kg, man minkštumai irgi ant pilvo daugiausia kaupiasi, o kojomis savo patenkinta :)), bet kai pradėjau kitaip mitintis, pradėjau daug lengvesnė jaustis ir energijos daugiau atsirado :)
2014-08-22 10:22:34
Manau labai svarbu kai savijauta geresne, lengvesne jautiesi :) man lygiai tas pats. Jei savaite geresne ar diena geresnne tai tokia lengvesne pasijauciu, atrodo ir motyvacija pakyla, o po savaitgaliu dazniausiai nukrenta nes per savaitgali nesamoniu privalgau :) Bendra as cia jau kiek daugiau nei pusantro menesio numeciau nedaug, kokius gerus 3kg. nera daug bet centimetrai rodo gerus rezultatus, geresnius nei svorio :)

Nuo liemens -4cm, (dabar 70cm)
nuo krutines -3 cm (kuo siaip nesidziaugiu) (90cm)
nuo klubu -2cm (96cm)
nuo slaunu -3cm (54cm)

Manau tai tikrai neblogas pasiekimas :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS