Mityba / Sveika mityba / ką ir kur valgote mieste
2014-07-04 22:25:40
Sveiki, žinoma, kad skiriasi mitybos rėžimai, galimi produktai ir pan. mano atveju dieta gana griežta, taigi kartais techniškai sudėtinga organizuotis pavalgymą mieste (Vilniuje), juk svarbu ir valgymo laikas, tipas (pietūs, pavakariai ir tt.) gal kas žino gerų vietų, kur galima rasti nat9ralių produktų ar kaip suderinti pasisėdėjimą su draugais kad nereiktų nei kokioj picerijoj su žalia arbata sėdėt ir prireikus mitybos planą išlaikyt. Žinoma visada galima nešiotis savo maistą, bet ne visada norisi, ar ganasi.
2014-07-04 22:53:34
Beveik visur galima uzsisakyti salotas arba saltbarscius - taip ir darau. Supakuotu salotu yra ir parduotuvese.
2014-07-05 09:45:58
Nepatinka man kavinių maistas :( jei papietauju kavinėje , tai pusdienis ir sugadintas :( dar neatradau kavinės kur galima būtų valgyti ir gerai jaustis . Nežinau nuo ko man būna blogiau ar nuo maisto ar nuo kainos :) bet nuo savo pasigaminto pagal kilo.lt receptus maistelio tik gera savijauta :)
2014-07-05 13:35:44
Parduotuvėj patogiausia, jei planas lauke valgyt: pasukos, liesa grūdėta varškė(reik susiveikt šaukštelį), obuolys, pomidoras, iš bėdos greifrutas, pjaustytos plautos salotos (be nieko), lengvai atsidaranti skardinė tuno. Išvada reikia visada nešiotis šaukštelį ir desertinę šakutę. Visad šių dalykų turiu rankinuke ir mašinoj.
2014-07-05 17:09:43
Kavinėje stengiuosi rasti kažką panašaus į valgiaraščio patiekalus, tai dažniausiai imu cezario salotas, varškės desertą, ryžių su kuo nors ar sušių :)
2014-07-08 16:56:14
Į kavinę važiuoju tik per lucky day :D :)
2014-07-09 14:33:17
kavinese kepsniu gramai buna surasyti menu, tai zinant kiek kaloriju yra 100g vistienoje galima uzsisakyti vistienos kepsni su ryziais ;) dabar tiksliai nepasakysiu bet manau kad su tokiu kepsniu 300 kaloriju nevirsysi :)
2014-07-10 14:55:56
as esu virtuves atstove jusu klausimams :) esu dirbusi daug metu virtuveje, tad galiu atsakyti i keleta jusu gudriu klausimu :) pvz. diziojoje dalyje kaviniu galite paprasyti, salotu nemaisyti su ju pagamintu padazu (majoneziniu kaloringu) o tiesiog atnesti alyvuogiu aliejaus ir grezineli citrinos :), kepsni kepti neapvoliota miltuose ir kiausinyje o gril keptyveje be riebalu :) ir tikrai jeigu tuo metu virtuveje ne pikas, viska padarytu pagal Jusu prasyma :) na nebent padaveja lieva, tinges pranesti virtuvei jusu pageidavima, arba virtuveje vireja ragana :D bet kiek man teko dirbti, as is karto suprasdavau kada ateina i kavine pietauti dietos besilaikantis zmogus :) galu gale visose kavinese galima pirkti priedus, arba tam tikra produkta keisti i kita, tarkim nenorit salotose kumpio, ji galit pakeisti darzove, nenorit kazkkokio ju siulomo padazo, pakeiskit kitu :) yra kaviniu, kur patys kuriates is siulomu indigridientu patiekala, iseitis visada yra, tik reik klausti ir kalbetis su padaveja, o jei pasakysit, kad atsidekosit arbatpinigiais, manau tikrai viska padarys ideja 100proc pastangu :D dabar gyvenu Portugalijoje, zinodama visas suptilybes dirbant virtuveje, as jas pritaikau ir cia, ir bedos nera bet kurioj kavinej galiu pavalgyti tai ko noriu...
2014-07-10 15:06:59
Vabaliuke, labai Jums ačiū, kad pasidalinote savo patirtimi su visais, ši informacija gal ir teoriškai buvo žinoma, tačiau dabar drąsiai galima ją taikyti praktiškai ir tai yra aktualu kiekvienam, kuriam rūpi sveikai pavalgyti :)
2014-07-10 19:47:44
išties ačiū. Niekad neprašydavau kažko nedėti, bet pasinaudosiu šiuo puikiu patarimu. mano mitybos planas gana griežtas, taigi labai pagelbėjote.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS