Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / SpirgasLT VS 20kg
2014-07-05 17:16:44
Jei ji laikosi kokios nors super duper dietos, gali būti, kad per mėnesį ji numes daugiau, bet viena yra numesti, o kita - išlaikyti pasiekimą ;)
2014-07-11 08:53:00
Spirge, man per treniruote irgi mėšlungis užpuolė. Net pačiai prieš save gėda pasidarė, kad tokia apkerpėjus, bet dabar man ramiau, kad ne man vienai taip :)
Tikiuosi po kokių 5 treniruočių, šitos bėdos atrodys tiesiog juokingos.
O po 10, metras mums atsidėkos :D
2014-07-17 12:59:45
Visgi meslungis liovesi traukti kojas ir sportuojasi zymei lengviau nei pries pora savaiciu :). Savijauta yra puiki ir beveik ismokau maitintis sveikai. Dar vat yra bedu su tom "lucky day" kai isvaziuoji i gamta. nuo programos pradzios pavyko numesti 7 kg tai labai dziaugiuosi ir svarstykles kazkaip keistai rodo, turiu omeny be gramu :D tai syrit uzsilipes kai pamaciau 102,0 nebepatikejau tai uzdejau taburete kad paziureti ar rodomi skaiciai po kablelio.... Aciu Dievui svarstykles veikia puikiai ir su maiseliu prikrautu priespieciu, pietu, pavakariais iskeliavau i darba :D
2014-07-17 13:13:56
Saunuolis Spirgas !!!! Labai daug atsikratei nereikalingo balasto. Kaip jau cia kazkas minejo, vyrams greitesne medziagu apykaita, tai kazka pakeitus mityboj svoris greiciau ima kristi.
O su lucky day ne tau vienam bedos, nors pagal tavo numestus kg. neatrodo,kad per jas labai prisivalgai.
2014-07-17 13:44:04
Na va koks šaunuolis. :) 7 kg tikrai nemažai. O kaip apimtys?
2014-07-18 09:52:54
su apimtim atvirai pasakysiu, kazkaip bijau matuoti. Kazkaip atrodo, kad vos vos sumazejo. SIandiena vakare tempsiu juostele aplink save ir artimiausiu metu arba pasigirsiu, arba pasiguosiu .... Savaitgalis nusimato gan aktyvus nes isvaziuoju i partijos saskrydi :))) tikiuosi kad vyno nepadauginsiu nes alaus visiskai jau atsisakiau.
2014-07-18 11:01:21
Nežinau, kaip čia nuskambės, bet bent jau man asmeniškai vynas veikia liekninančiai:)
Jau net kelis kartus pastebėjau, kad jei vakarienei išgeriu pora taurių balto vyno be milijono skanių užkandukų, man per naktį kažkas viduriuose susimaišo ir kitą dieną aš būnu gerokai lengvesnė ;)
Taip kad Spirge, negraužk riebių sūrių, o kapok vynuoges užgerdamas vynu ir manau, po saskrydžio parskrisi kaip ant sparnų :D
2014-07-18 11:41:53
Jeeeee!!!!
2014-07-18 16:12:48
Žiūrėk, kad vyno upės nevirstų brendžio upeliais ;)
2014-07-24 09:43:01
Jooooo... Visgi upės vyno pavirto upėmis samanės... Mano lucky day prasitęsė iki pat sekmadienio vakaro t.y. beveik dvi paras. Gryžo "namo" 2 kg, bet per sekančią dieną atsistojo viskas į savo vėžias. Sąsrydis buvo superinis ir jau laukiu kada bus sekantis :) sportas, žaidimai ir idomios diskusijos prie stalo ir galiausiai miegas palapinėje taip atgaivino protą ir sielą, kad darbe jau visą savaitę niekas nesugeba sugadinti man nuotaikos :). Tiesa, šią savaite pavyko atsikratyti visgi dar papildomai viena kg neskaičiuojant uždirbtų 2kg per savaitgalį
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS