Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / SpirgasLT VS 20kg
2014-07-02 16:35:48
Sveiki,
Vat ir aš čia. Prisiregistravau ir su nekantrumu laukiu kas bus toliau :) . Perskaicius keletos narių pasiekimus, labai jaudinuosi ar man pavyks bent kažkiek su jais žengti koja kojon atsikratant 20 kg svorio...
2014-07-02 16:44:52
Labas! O tu ir neženk koja kojon su niekuo, išskyrus save. Kiekvienas čia savaip kratosi tų kilogramų ir savaip jais džiaugiasi. Koncentruokis į tai, kas sveika ir kas reikalinga tau, o mes jau pasidžiaugsim kartu :)
2014-07-02 17:04:42
Labas labas ... i viska ziurek paprasciau, ir pamatysi, kaip svarstyklių rodyklė ims mažėti. Ypač pradžioj, kaip pakeičiam mitybą jis mažėja gan sparčiai.Aišku reikia valios pastangų ir darbo, bet jeigu noras yra tai pirmyn !!!
2014-07-02 17:09:24
sveikas prisijunges:) kg krenta,tai faktas,tik palengva ir uztikrintai,greitu rezultatu nereik tiketis,bet jie bus ir ilgam,tik reik pasistengti;),as pusiaukelej esu ir zinau,kad pasieksiu savo,sekmes:)
2014-07-02 20:51:32
labai aciu uz palaikyma, esu isitikines kad man cia tikrai patiks :)
2014-07-02 22:13:02
Sveikas, aš prisijungiau vakar. Kaip nurodyta mitybą gavau per 24 val., o treniruočių programos ne. Kol kas esu nusivylęs...
2014-07-03 02:09:55
Parašyk iškart Andriui. Gal kažkoks nesusipratimas, nes bent man sporto programa atsirado gerokai anksčiau nei mitybos planas.
2014-07-03 10:23:54
Gavau sporto programa is pat ryto siandiena. VALIO! tik vat ketvirtadienis t.y. siandiena ispuole laisva diena :) tai manau siandienai pakaks jeigu su draugais isvaziuosiu pamedzioti.
O Mr. R pasiulyciau kantrybes uzsiugdyti ;) as irgi kaip mazas vaikas saldainiu laukiu kada cia viskas isivaziuos.
Kaip sakoma "kantrybe- dorybe"
2014-07-03 16:09:45
Sveikas prisijungęs. Jei tikslas toks nemažas, tai manau jei teisingai maitinsiesi, tai per savaitę gali būti net iki -5kg, nes esi vyras, o jūsų medžiagų apykaita kosminė būna ;)
2014-07-04 22:02:39
siandiena vakare sportavau namu salygomis. WOW! sutrauke koja meslungis.... dar to nera buve .... nuotaika pakilo, tai nusprendziau prisipazinti zmonai savo sumanyma keisti gyvenimo buda. Ji siuo metu taip pat laikosi dietos (prisiskaiciusi internete proceduru kazkokiu, tiksliai net nepasakysiu kokiu) tai ziuresim pas ko bus geresni rezultai po menesio. Jeigu man pavyks pagrazinti linijas geriau tai galimas daiktas kad turesime dar viena kilo.lt nare :)
P.S. Sekmes tiems kas nori keistis!!! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS