Mityba / Sveika mityba / "Lucky Day"
2014-07-11 12:31:27
Gal kas žinote, ar per lucky day reikiai, kad tarp valgiu irgi būtų laiko atstūmai 2-3 val ? O dėl vandens kiekio ? Ar taip pat reikia visą išgerti ? :)
2014-07-11 12:37:55
Nesu ekspertas, bet, mano nuomone, jos metu taip pat reikėtų valgyti kas 2-3 val. (na nebent "kemšant" daug junk food`o, tai gal tada ir nelabai būtų gerai :D). Žinoma, neužmirštant porcijų dydžių :) O dėl vandens - būtinai! Tai turėtų tapti įpročiu ir nebereiks net pastangų tą vandenį išgert ;)
2014-07-11 12:41:23
Čia reikėtų gal dietologės paklaust? :) Asmeniškai aš, valgau kas tris valandas, 5-6 kartus, panašiai kaip ir kitas dienas, geriu tiek pat vandens.
Dėl vyno nežinau, seminaras apie alkoholį metant svorį dar kolkas "užrakintas".. Alkoholio neragavau nei karto nuo pradžios, nes nebeliko poreikio :)
2014-07-11 13:06:45
Skaičiausi daugiau apie lucky arba, kitaip, cheat day. Sakoma, kad tą dieną geriausia, įtraukti kažkokį vieną elementą, kurio sau neleidžiam kasdien. Pvz., čipsų ar torto gabaliuką, ar kažką dar; o ne visą dieną šlamšti. Aišku, čia rašo, kad nieko neskaičiuot ir į laikrodį nežiūrėt (yra sakinys valgykit ką norit ir kiek norit). Aš panašiai ir darau. Tik skirtumas tas, kad pati nebenoriu riebalų, tortų ar ten bulkų... Man didžiausia laimė neskaičiuot valandų - valgau, kai pajuntu alkį. Pasilepinu ledų porcija ar kokiu saldumynu. Beje, kone visos mano lucky day dabar gamtoj, tai ir neturiu priėjimo prie visko, ko galėčiau norėt.
O be vandens ir taip jau negaliu gyvent, įsitaisiau priklausomybę, tai dėl jo klausimų nekyla.
2014-07-11 13:07:31
Pasitaisau: sakinys, man atrodo, valgykit kiek norit ir KADA norit.
2014-07-11 13:19:01
Ilgaplauke, labai teisingai elgiatės, čia galima įžvelgti jau tam tikrus mitybos įpročius, kurių nepamirštate net per lucky day. Kaip reikėtų valgyti per lucky day? Konkrečių taisyklių nėra, jei norite picos - suvalgykite kelis gabalėlius, tačiau jokiu būdu ne visą šeimyninę picą. Norite saldainių ar šokolado - palepinkite save keliais gabalėliais. tačiau ne visa plytele ar saldainių maišu. Vadinasi, skanaukite visko, ko tik norite, tačiau svarbiausia yra saikas :)))
2014-07-12 07:04:31
as po 1,5 mėn. atsisakiau "lucky day". Gyvenime ir taip išpuola kažkokia šventė, gimtadienis ar situacijų iš kurių nelabai gali išsisukti. Nebereikia galvoti ir laukti kad tada ir tada kažką specialiai suvalgysiu. potraukis saldumynams dingęs, sėkmingai specialiai žygiuoju pro saldumynų skyrių parduotuvėj ir nulis poreikio. taip prisimenu, kad skanu, bet tai tik skonis, o ne mažesnio dydžio katik įsigytos šaunios kelnės :)
2014-07-14 13:09:59
Puikus požiūris, Raassa!
2014-07-27 14:33:48
as si sestadieni apturejau ta vadinama laimes diena :D eina peklon :D visa diena kaip vista lesiau tai sio tai ano, praktiskai viska ka valgydavau kai nesilaikiau mitybos plano (jo laikausi dar tik 3 sav), vakare maniau kad mirsiu :D o ryte atsikelusi sokau vel prie avokado, ant stalo da stovejo keli gabaleliai saldumyno ( vafliai pertepti mano MYLIMU kondensuotu pienu...) feu net pagalvot apie ji nenoriu.... nupurto :D va ir baigesi meiles kondensofkei :D kazin ar kita sestadieni as vis dar noresiu tos laimes dienos :D
2014-07-27 14:43:26
Nu žinokit supykau ant savęs, kad pavariau per tą "laimingą dieną "ryte apšalau +1kg aaaaaaaaaaaaaaa, tai ką visa savaitė šuniui ant uodegos.. :( Nebžinau ką daryt, tikriausiai per daug sau leidau, reiktų tą " laimę "matyt irgi kontroliuot..
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS