Mityba / Sveika mityba / "Lucky Day"
2014-06-26 13:24:03
Ar tikrai per Lucky day verta pamirsti dieta ir valgyti ka nori ir kiek nori? Ar tai nepakenks? Pasidalinkit kaip jus elgiates per sia diena.
2014-06-26 13:33:33
Mano manymu, didžiausia lucky day funkcija - motyvacija. Kai žinai, kad tą dieną gali valgyti ką nori arba tai ko labai labai labai norėjai antradienį, viskas tampa lengviau.
Kita funkcija - medžiagų apykaitos prabudinimas. Ji lėtėja pastoviai gaudama tą patį kalorijų kiekį, taigi duodamas daugiau, įspiri jai į šikną atseit :)
Šiaip kiek skaičiaus, visai vadžių paleist nerekomenduojama. Gali sau leist vieną produktą, kurio šiaip neleidi. Pvz. sausainių ar koldūnų ar dar kokios nesąmonės. Daugiau maitintis pagal planą.
Bet žinai ką, aš tai sakau ir sakysiu: man lucky day išties padeda išgyvent ir nepamest motyvacijos. Aš čia jau ketvirta savaitė, svoris krenta, apimtys mažėja, o lucky day labai myliu. Taip kad žiūrėk kaip tau geriau, o man mano šeštadieniai šventi :)) beje, aš labiausiai mėgaujuosi tiesiog neskaičiuodama laiko.
2014-06-26 13:59:34
Aciu, as tik pirma savaite,todel manau sunkiausia kol isivaziuoji y ritma, manau kai pasirodys pirmieji rezultatai bus kur kas lengviau:)
2014-06-26 14:41:00
man tai pirmos dvi sėkmingos dienos, buvo eilinės apsivalgymo saldumynų. tada trečiosios savaitės buvo labai normalus pasmaližiavimas ir savikontrolė, bet nesijaučiau puikiai, nes stot į vėžias reikėdavo nemažai valios pastangų įveikiant kažkokį psichologinį/fizinį poreikį maistu "apaugint" blogesnes emocijas. Taigi, kaip ir Kilo.lt identifikavo, - emocinis valgymas buvo viena iš bėdų, su kuria ją suvokus, gana paprasta kovoti. na, O rytojaus sėkmingą dieną perkėliau šeštadieniui, nes nėra besaikio apsirijimo poreikio, žinau, kad jausiuos blogai, sportuot neišeis, organizmas reaguos sudėtingai į išbalansuotą mitybą (man gaunasi kaip apsinuodijimas su galvos skausmu). Be to šios savaitės rezultatai puikūs - 2 kg, sumažėjusios apimtys ir diržas kelnėms :), o darbo įdėjau daug, ir sąžiningai sportavau ir maitinausi ir puikiai jaučiausi, taigi viso to neatstos saldumynų krūva.
Taigi natūraliai pasirinkau ne ryjimą, bet malonumą prabėgti gerą krosiuką, gal kažkuo ir pasilepinsiu prie kavos parke, bet tik atsakingai ir jei norėsiu bei suvokdama, kad tik aš pati galiu ir turiu pasirūpinti savo gera jausena, sveikata, išvaizda ir tt. Sėkmės visiems
2014-07-01 10:24:35
Na, aš čia penkta savaitė, bet laiminga diena man labai patinka :) Ir tik ji man neleidžia nutrūkt visą savaitę, nes žinau, kad sekmadienį galėsiu valgyt viską, ko per tą savaitę užsinoriu. Aišku, svorio kažkiek grįžta, bet tikrai ne visas.
2014-07-02 18:33:36
Manau, kad vistiek nereikia peržengti ribų :) Tačiau pasmaližiauti galima :) mano lucky day yra šeštadienis :) o tada dažniausiai gaminu šeimai ar draugui kažką skanaus, tai puiki proga skanauti..
2014-07-03 19:31:41
Esu tik pirma diena.Ramybes neduoda tai,kad juodojo sokolado turesiu atsisakyti.Nuo pirmos apsisprendimo minutes siek tiek padailinti linijas,pradejo jo ilgetis :D Jau dabar laukiu sekmadienio :D .
2014-07-03 23:33:48
o aš sau leidžiu, jeigu norisi, juodojo šokolado 10g po pietų :) geras kartusis šokoladas su daug kakavos tikrai nėra blogas dalykas ir šiokią dieną. svarbiausia, kad būtų saikas.
2014-07-05 23:31:48
Ar per lucky day leidžiate sau paragauti vyno prie maisto?
2014-07-05 23:40:25
O aš per Lucky day šiandien privalgiau namines vištos, tik be odeles ir be kitų priedų, pusryčiam sūrelį su kava, ir dar šampaniuko. Va taip va! Vakare jau pradėjau vandenuką gurkšnoti, kad rytojui pasiruočiau. O šiandien sąžinė visai negraužia. :D Esu "šultinga" ir laiminga.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS