Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Monikos Dienorastis
2014-06-26 10:59:07
Sveiki, kad gaučiau daugiau motyvacijos, sugalvojau ir aš prisidėti prie dienoraščių rašymo. Pradėsiu nuo to, kad pradžioje šimta kartų pagalvojau: ''ar verta Monika?". Viska gali pasiekti pati, laikysiuosi skysčių, ryžių ir dar bala kokių dietų. Visad galvojau, kad viską galiu pasiekti pati, be niekino pagalbos. Anksčiau pavykdavo, praeitą vasarą aš svėriau 59 kg. į sporto klubą vaikščiojau kas dieną, tiksliau iki jo mindavau. Mano kūno linijų drauges tikrai pavydėdavo. Dabar suprantu mažame miestelyje, neturėjau ką veikti, o tuo metu nesilankiau vakarėliuose, nedirbau ir praktiškai visa savo laisvą laiką leisdavau aktyviai. Pradėjus studijuoti, dirbti, atsisėdau ant makaronu su sūriu, dešrainių ir viso mamos maisto. Mamos davinį suvalgydavau per dvi dienas, o patikėkit ji tikrai maisto negailėjo. Taigi vuolia, turiu dabar plius 10 kilu. Pati savęs nekenčiu kartais, už tą apsileidimą. Taigi, tempiau iki vasaros ir vis dėlto susigundžiau šia programa. Pirma diena, buvo vakar, ji prasidėjo nuo 17 h. Valgiaraščio jau nebesilaikiau, bet pasportuot pasportavau gerai, dar iš tos begalines motyvacijos septynis kilus numyniau ir namie prieš veidrodi šokau :) Šiandien - antroji diena. Pavalgiau pusryčius, jei atvirai laukiu priešpiečių. Sportuosiu šiandien lauke, nes man taip visad labiau patiko, o vakare sakiau nepabūgsiu nubėgti krosiuką. O šiaip po vakar pradėjau jausti kojas. Taigi, žiūrėsim kaip čia viskas klostysis toliu. :) Sau ir kitiems linkiu SEKMĖS :)
2014-06-26 11:52:56
Monika, sveika atvykus ir pradėjus kelionę link savo užsibrėžtų tikslų. Visi Jus palaikysime, pabarsime kai reikės ir patarsime sunkiu momentu. Pirmyn!!!! :)
2014-06-26 13:06:34
Sveika Monika, panašu, kad tau tereikia pažadinti snaudžiančią valią - kur kas geriau nei tiems, kuriems ją reikia susikurti :) taip kad pirmyn! Tik labai nepersistenk iš pat pradžių, kad neperdegtum :)
2014-06-26 13:17:58
Sveika prisijungusi, mūsų čia daug :)
2014-06-26 14:16:08
Sveika prisijungusi ;) Ištrauk iš kišenės snaudžiančią sąžinę ir pirmyn ;)
2014-06-29 23:35:09
Sveiki, visi dar kartelį. Na ką :) Tik dabar radau laiko pasidalinti savo sakykim 3 dienomis "kančių". :) Visų pirma AČIŪ už palaikymą. :) O dabar pradėkim nuo to, kad grįžusi į darbą susidūriau su rimtu išukiu. Kai dirbi padavėja reaguliariai pagal laiką valgyti negali. Toks jau grafikas, ryte - su pusryčiais viskas gerai, bet vėliau. Buvo tikrai sunku. Geriausia, kad taip buvo mano "lucky day", bet atsileisti negalėjau, juk tik pradėjau susiimti, tad pietums pasirinkau salotas, ryte jogruta, vėliau truputis vaisių ir t.t. O savaitgalis buvo košmariškas. Darbe nuo 7 ir lasktyti turiu praktiškai visą laiką, stebėjau laiką, tad pavalgyti pavyko, tačiau ne viską tiksliai pagal valgiaraštį, dalį gavau nemokamai iš virtuvės. :) Žinau, kad mano kolegos geri jie man padėjo pasverti, pagardinti ir panašiai. :) Šiandien paskutinę ilgosios darbo savaitės dieną jau lengviau... Žymiai sugalvojau ką darysiu kitomis ilgosiomis savaitėmis, susideliojau laikus. Visgi atsilaikyti prieš sausinius, pyragus (kurių lieka) buvo begalo sunku, į virtuvę nekišau nosies. Bent džiaugiausi, kad mano darbas aktyvus, pastovus lakstymas ir panašiai. Su sportu viskas puiku :) Šiaip apibendrinus, mesti svorį nėra lengva, tačiau savijauta viaai kitokia, nenoriu nuvilti savęs, tad labai stengiuosi. Plius man nepučia pilvo, nejaučiu apsunkimo.O dabar patas metas miegoti. Rytoj nauja, diena. :) Ir mini savaitgaliukas. Tad laiko gaminimui, sportui turėsiu sočiai. :) Beja iš darbo nusprendžiau parbėgti, gyvenu netoli :) O įsimsti kedus ir sportine aprnga nėra kas :)
2014-06-30 13:40:37
O patikėk, kaip tave suprantu. Buvo laikas, kai ir aš dirbau šitoje sferoje. Pusryčiams laiko nebūdavo, dieną darbe tik kava ir cigaretės, o vakarienei (11val vakaro) apsidovanodavau save didele pica :)))

Sėkmės, kantrybės :) Palaikau tave visom keturiom :)
2014-06-30 15:23:58
aš kažkaip padavėjos laikus prisimenu kaip geriausius svorio metimui.. Pirmąjį kartą, kai dirbau padavėja (vasaros metu), be didesnių problemų atsikračiau 6 kg. per mažaiu nei du mėnesius. Nuolat lakstai ir retai valgai.. buvau atsisakiusi bulvių ir duonos. Tiesa, kavinėje buvo labai skanūs cepelinai, kurie personalui kainavo labai pigiai, tad net jų dažnai neatsisakydama pasiekiau tikrai puikių rezultatų. Kitą sezoną taip pat pavyko kiek sulieknėt.. tiesa, gal mažiau, bet pamenu, kad irgi buvo pastebimas rezultatas:)
Žinoma, kai reikia laikytis griežto kilo.lt rėžimo (ką ir kada valgyti) gali iškilti problemų, bet jeigu kolektyvas draugiškas ir ypač draugiška virtuvė - turėtų būti gal net lengviau :)
bet kokiu atveju - didžiausios sėkmės!
2014-06-30 16:45:29
Matot, aš dirbu ne kavinėj, o restorane viešbutyje. Ten būna arba labai labai daug darbo, arba jo nebūna ir iš tynginiavimo galima sakyti užkandžiauji užkandžiauji ir panašiai. :) Nes tai kepa obuolių pyragą lieka, tai kokie kepsniai lieka, žodžiu mus ten neblogai maitina :)
2014-06-30 17:33:01
Žiauriausia, kai lunch box reikia ruošti kokius 51 sausinius. Kuriuos ir tu valgyti gali :) ranka dažnai link burnos kyla :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS