Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pradedu :)
2014-06-26 13:20:33
M.M. kaip pirštu į akį :D :) Būtent taip ir laikomės :))
2014-06-26 13:57:25
Mane tai nervas ima, ėjau į parduotuvę, bendradarbės užsakė po šokoladuką....Pati irgi taip norėjau, tačiau pasiėmiau obuolį. Dar ir rūgštų....Noriu bliaut:(
2014-06-28 13:41:59
MM, labai tiksliai apibūdinai :D

AnoVi, kai manęs tapi kolegos paprašo, stengiuosi nepasidaryti sau tokios "baudos". Tada neimu nieko arba pasiimu kažko tikrai skanaus ir leistino, pvz. džiovintų spanguolių. Jau ir taip erzina, kaip vyras šaiposi iš varškės.
2014-06-29 18:53:01
Snopa, kai aš kažko labai užsimanaupirmiausia sau stengiuos užduot klausima : labiau noriu sulieknėt ar pasmaguriaut? :) Būdavo atsisakau, o būdavo kad ir pasmaguriauju - gera nuotaika nemažiau svarbu- svarbiausia kapitaliai neatleist vadelių "nu dar vieną ir viskas" :) Kai dėl mažiaus buvau priversta atsisakyt daugelio produktų, sunkiausia buvo sukontroliuot įpročius - nė nepajusdavau kaip ką įsimesdavau į burną... Isspjaudavau tada iškart, nes kiekvienas mano toks kąsnis reikšdavo atopinio dermatito paūmėjimą sūnui. Dabar vėl iš naujo bandau atsikratyt vėl tų pačių įpročių :)

_AnoVi_, jei labai kankiniesi - bus tikrai sunku. Gal dar emociškai tam esat nepasiruošus - tai taip pat svarbu. Susikoncentruokit į tikslą - juk svarstyklių rodyklė krentanti žemyn džiugina labiau nei šokoladas :) Galų gale gabalėlis katastrofos tikrai nesukels - svarbu tai netaptų taisykle :)
2014-06-29 18:59:00
O man sunkiausia prisijaukinti naują dietos planą... Labai didelis darbas su tokia krūva vaikų ir jųmaisto įgeidžiais dar ir save "apšokinėt". Anksčiau kai lankiaus pas dietologę tuos patiekallus jau mintinai žinojau kaip padaryt, be to kalorijas man nurodydavo jau pagaminto maisto:tai budavo padarau pagal receptą visai šeimai, sau atsisveriu ir viskas. na gal dar įprasiu, visgi dar nepilna savaitė o jau šioks toks minusas svoryje pastebėjau yra - ryt sveriuosi :) Ufff
2014-06-30 13:35:01
Na Dzenke, ką svarstyklės parodė?
2014-06-30 16:00:21
-0.8 kg :) šypsena nuo ausies iki ausies :)
2014-06-30 21:23:33
Sveikinu :) Mano teismas rytoj :) Net bijau lipti :)
2014-07-01 15:42:13
Ačiū!
Na, ir kokie rezultatai?
2014-07-15 10:24:25
Dar viena savaitė ir dar vienas skaičius su - ženkliuku priekyje :) Smagumėlis :) Labiausiai džiaugiuosi tuo, kad atsiradęs noras judėti. Nors ir šiaip nebuvau 'kerpė' (su 4 vaikais tiesiog tai neįmanoma... :) ) bet po sporto klubo jaučiuos kur kas geriau :) Tempas gyvenimo dabar pas mane labai didelis, tai su mityba sudėtingiau, bet stengiuos adaptuoti pagal savo gyvenmo tempą. Iš vakaro dirsteliu į meniu, pusryčiai ir priešpiečiai visad pagal planą, pietūs jei nespėju įsidėt iš namų - šaltibarščiai kavinėje, pavakariam pakeliui namo būna kokį Corny batonėlį su spanguolėm sulapnoju, o vakarienė pastaruoju metu dažniausiai būna jogurtas arba pasukos :) Savaitgalį laukia didelis išbandymas: pas save kieme organizuoju balių 35 žmonėm - mano tėvų rubininės vestuvės (40 metų), reikės įjungti visus saugiklius...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS