Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pradedu :)
2014-06-22 11:46:29
Sveika prisijungusi :) Lieknėti kartu smagiau ir lengviau :)
2014-06-23 22:26:22
Ačiū už puikų priėmimą!
Nors pirmuosius nurodymus gavau iš Kilo.lt jau tą pačią dieną kai parašiau, ėmiausi šio reikalo tik šiandien, mat buvo kalnas svečių namie - nepulsi visiems aiškinti "man šiandien pirmoji dietos diena" :D
Mano didžiausia blogybė buvo užkandžiavimas, jau šiandien tai be problemų suvaldžiau: buvo akys pagauna, bet ranka nebekyla :) Jaučiaus lyg stebėtų mane kas :)
Sąžiningai atlikau ir visus pratimus - bijau kad ryt iš lovos sunkiai kilsiu... gerai kad išeiginė... Nors kieme darbų numatyta, jei oras tik leis - prasijudinsiu.

O kiek kartų per savaitę jūs sportuojat?
Beje, kuriom dienom sveriatės?
2014-06-23 23:20:52
Laba, sendien ir as prisijungiau - pradziai 3men:) toliau bus matyti :)
2014-06-24 16:35:25
Sportuoju 3 kartus paprastai. Kartais 4. 2 man neužtenka, nes visas likusias 5 savaitės dienas jaučiuosi užsisėdėjus. Mane motyvuoja raumenų skausmas ar bent jausmas, kad jie yra :) dabar paprastai 3 kartus einu į klubą, dar kokius du pabėgioju. Bet nesu fanatikė. Bėgau dar tik 2 kartus, tiesiog visad maniau, kad gyvenime neprisijaukinsiu šito reikalo, o žiū, išeina ir patinka..
O sveriuosi penktadienį. Šeštadienį mano lucky day, kurią labai myliu :)) tiesa, nuo dietos pradžios nė vienos lucky day nebuvo namie, tai vestuvė, tai kokia iškyla, tai gaunasi labai gerai. Žiūrėsim kaip jausiuos, kai jinai išpuls namie. O kadangi nenoriu savęs papildomai stresuoti, sveriuosi prieš ją ir duodu organizmui kone savaitę atsigauti po jos :) kol kas viskas gerai, pliusų dar nebuvo, nebuvo ir užstrigimų. Kol kas.
2014-06-25 15:59:13
Na ka pasidariau gimtadienio dovana.
Jauciuosi istikruju keistai, per daug nepasitikejau siuo reikalu, bet visdelto susigundziau, nes pati su svoriu nesusitvarkau, jis tik kyla, o as vis labiau i nevalti. :) Valios turiu, tad jau dabar kimbu i pratimus :)
2014-06-25 16:49:12
Su kilo .lt esu antra savaitė. Patinka man ši programa. Žinau ką valgysiu, žinau ką pirkti. Jeigu nepadarau nurodytų pratimų, tai kieme darbų yra, padirbu intesyviau, vis judėjimas.
2014-06-25 20:44:26
Sekmes Dzenke ! mes su tavim tavo varge ir dziaugsme . Kartu dziaugsimes kiekvienu pamestu kilogramu, ir palaikysime jei jie nustos kristi. O taip jau buna, deje...
2014-06-25 20:44:26
Sekmes Dzenke ! mes su tavim tavo varge ir dziaugsme . Kartu dziaugsimes kiekvienu pamestu kilogramu, ir palaikysime jei jie nustos kristi. O taip jau buna, deje...
2014-06-26 06:30:40
Merginos, o kaip susitvarkot su pagundom? As pasirod galiu gyventi be saldumynu, pyragu. Praeita savaite man pakiso koja rukyti lasiniai su juoda duona. Neatsilaikiau...
2014-06-26 09:52:57
Pasilaikom pagundas lucky day. O tada paprastai jų nebenorim ir tada visą likusią savaitę graužiamės, kad jų nenorėjom, nes ir vėl norim :))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS