Mityba / Sveika mityba / Kada gamintis maista?
2014-01-05 16:39:22
Sveiki,

Iskilo kada gaminates maista (jeigu pvz. kaip as nesates ji i darba / studijas). Realiai variantai du arba vakare arba ryte. Man labiau patinka vakare, nes rytais sunku is lovos islipti. Kaip darote Jus?
2014-01-05 20:17:59
žiūrint kaip nuotaikos. Mano darbas prasideda vėlai, tai aš pietus ir vakarienę gaminu rytais. TUriu puikias galimybes maistą ruoštis ir darbe :)
2014-01-08 18:11:24
As taip pat gaminu is vakaro :)
2014-02-09 10:46:26
Aš panašiai kaip Ceslie dažniausiai gaminu iš ryto, taip pat mano darbe yra galimybės gamintis darbe - virtuvėje yra viryklė su orkaite.
2014-02-10 00:06:54
as tai pagal nuotaika gaminuos
2014-10-26 08:36:42
bandziau ruostis is vakaro, bet ziuriu - neapsimoka, nes darbe atidarius indeli, is salotu lieka tik vientisa neskani kose - "susoka" visi ingridientai. Tai keliuosi val. anksciau "cerez nymagu" ir pusiau miegodama pjaustausi salotas ir verdu koki troskini. Pagal miego meridianus esu peleda, rytais man labai sunku tai daryti, bet motyvuoju save, kad "reikia" ir sukuosi taip. Ot - REIKIA.
2015-01-14 17:49:10
tajovi - sprendimas dėl salotų - susipjaustote ir visus ingridientus susidedate atskirai, tuomet niekas nesusoška, o ir nusinešus į darbą viską suverst į vieną indelį nesunku:)
2015-01-19 20:08:39
Sveikos. Įdomiai kai kurie daro maistą. Esu Pelėda, nepriversi manęs atsikelti anksti ryte ruošti maisto... Iš vakaro pasimarinuoju, išsikepu mėsą. Salotų,daržovių nepjaustau. Viską tik susidedu. Darbe suplėšau salotas ir papjaustau agurko,pomidorą. Jei šakutę įsidedam, tai ir peilį įsidėsim:) Salotas valgau be aliejaus,druskos. Gali pasirodyti,kad neskaniai valgau, bet kažkaip pripratau ir salotos nepraranda to gaivumo :)
2015-01-20 13:07:39
Ruošiu iš vakaro viską, nes ryte sau ir šeimynai pusryčius tenka ruošta, tai jei dar ir pietus sau ir priespiecius bei pavakarius- tai paveluočiau į darbą garantuotai :)

jei įdėta kažkas tokio, kas nelabai tinka darbe (pvz sumaišytos salotos, kokteiliai) tada tiesiog pakeičiu juos meniu kažkuo alternatyviu.... Kad būtų paprasčiau :)
2015-01-20 19:21:37
Pietus is vakaro, o ryte tik pašildymas ir į termusiuką įsidėjimas. Priešpiečiai, vaisių papjaustymas į priešpiečių dėžutę, ir pavakariams jogurto indelis dedami iš ryto.
Kartais kitos dienos vakarienės (trintios sriubytės) pasiruošimas iš vakaro-kitai dienai. tuomet grįžus po darbų užtrunka tik kelias min. pašildyti.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS