Mityba / Sveika mityba / laisvadienių mityba
2014-06-14 07:37:54
Sveiki, pastebėjau, kad laisvadieniai, kurie anksčiau atrodė puikiausia diena, tapo sunkiausia diena. Na taip tada galima viską valgyti, reik paspartinti medžiagų apykaitą, bet kitą dieną pastebėjau, kad atsikėlusi jaučiuosi kaip po kokio lengvo organizmo apsinuodijimo. galvą skauda, pilvas apsunkęs, jėgų ne tiek kaip paprastą dieną. Paprastos dienos, s griežtu planu, nuo kurio kartais protingai galima nukrypti, suvalgant analogą, laikantis laiko rėžimų ir pan. tapo geros savijautos motyvacija. o nesveika mityba su saldumynais ir pan. - atbaido. Kaip jums?
2014-06-14 08:06:33
Labutis :) Kai prisijungiau prie tos programos, man aplamai porą savaičių lengvai svaigo galva ir lyg cypė ausyse, kojos buvo sunkios, lyg kas butų apaves labaisunkius ilgus batus :) Po to viskas praėjo ir dabar gerai jaučiuosi ;)
2014-06-14 08:54:48
Aš stengiuosi valgyt ką noriu, kad tris valandas, maždaug išlaikant tokį kcal kiekį kaip ir kitomis dienomis, nesveiko maisto nenoriu išvis.. :/
2014-06-14 10:01:30
Va čia tai faktas ilgaplauke, nesveiko maisto nesinori. Vakarais organizmas reikalauja tik lengvo maisto. Aplamai šeimos nariai pradeda maitintis kaip aš tik vakarais mano vyrai nori pavalgyti kažko stipriau :) Sumažėjo majonezo, saldainių suvartojimo kiekiai. O pinigų išleidžiam maistui daugiau negu prieš tai :( Bet palyginus santikį tarp piniginių išlaidų sveikam maistui ir sulieknėjusios figuros, geresnės savijautos, pakilios nuotaikos ir aplinkinių susižavėjimą. Tai piniginės išlaidos nublanksta =)
2014-06-15 12:00:04
Per lucky day galima valgyti visokių nesąmonių, bet nebūtina :) po kelių tokių pavalgymų jau ir nebesinori prisikimšti. Šiandien kaip tik bus mano lucky day, bet net neplanuoju valgyti traškučių, pyragų ar pan :)
2014-06-15 12:09:07
is tiesu lacy day sunki diena pritariu daugumai. po jos sunkoka atsigauti rytai taip pat sunkus atsikeli tai sunkuma jauti...o kaip ateina laimes diena ir galima valgyt bet ka tada idedi ka i burna ir jauciuosi padariusi nuodeme is kart blogai pasijauciu...
2014-06-15 19:20:27
Vakar turėjau "lucky day" + auksinės vestuvės, rezultatas šiandien jaučiuosi alkana, nelaiminga, viskas erzina, o ypač jeigu kas valgo :(
2014-06-15 19:36:12
ok, aš nenormali.. jeigu per lucky day valgau viską ir bet ką - kitą dieną vis tiek jaučiuosi puikiai. nei ką skauda, nei bloga, nei sunku grįžti į ritmą. apskritai mano pilvas turbūt yra mažiausiai išrankus, kiek įmanoma.. priima absoliučiai viską, jam svarbu būti pildomam..:DDDD net norėčiau nenorėti nesveiko maisto, bet, prisipažinsiu, dažnai pamąstau apie ledus, šokoladus, mišraines ir pan....
2014-06-15 20:14:00
Mild, tu tikriausiai viena iš tų laimingūjų ;) Pvz. aš, tam kd jausčiausi gerai po "lucky day" privalau valgyti maždaug tokiu pat ritmu kaip ir paprastom dienom arba bent jau kas tris valandas. Per "lucky day" valagau tai ką noriu, bet nepersivalgant. Tik jokiu saldumynu vakarais. Vakarykštė šventė pakišo koją, neatsilaikiau prieš tortus ir pyragėlius paserviruotus 10 val vakare :) Žodžiu vakar vakare tortai, o šiandien rezultatas :) Bijau svertis, tikriausiai bus kokie +2 ar 3kg :D
2014-06-15 23:08:02
Taip,man per iseigines irgi sunkiausia issilaikyti,nes namie visko yra,ir tas laikrodis biologinis kazkaip neveikia. Tai daznai valgau be jokios tvarkos. Bet kita diena nejauciu jokiu negerumu, nebent tik baime svertis :) Apskritai bandau isvengti tos lucky day, bet kol kas dar nepavyko.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS