Sportas / Sportas / Kuriuo paros metu sportuojate? Patarimai, pasiūlymai..
2015-03-26 09:25:43
O ką reiškia "ar man tinka?" :) bet kokia aktyvi veikla yra geriau nei jokios. Gal važinėjimas dviračiu, jei tai nėra intensyvus lėkimas kalnais bent 1val., nėra pats efektyviausias, bet visgi kardio. O jei pasididinsit intensyvumą (greitis, trukmė, įkalnės), manau, galima net apsieiti su tokia veikla. Važinėkit ir džiaukitės gyvenimu ir net nesukit galvos apie "tinka - netinka", nes svarbiausia mėgautis :)
2015-03-26 10:53:59
Savaites vidury sportuoju vakarais po darbo, po valanda ar dvi ivairiai tarp 17h00 ir 20h30 (priklausomai nuo kiek darbe uztrunku ir kokie grupiniai uzsiemimai kuriuo metu saleje yra). Ir nejauciu jokiu problemu del per didelio energingumo ar nuovargio, po sporto paprasciausiai jauciuosi gerai ir atsipalaidavus =) Sestadieniais sportuoju pries pietus. As sportuoju sporto saleje.
2015-03-26 18:46:40
grįžtam su vyru labai vėlai, pradedam sportuoti namuose apie 20 val, bet programa p90x veikia puikiai, kiekviena diena skirtinga, vakar su polar laikroduku - sudeginta 830 kcal :)
manau turim atrasti kiekvienas sau tinkamą būdą
2015-04-14 16:39:44
Aš tai sportuoju dažniausiai po darbo, nes kitu paros metu laiko neturiu ;) vietoj to kad seniau sedėdavau prie pc kas vakarą sportuoju salėj ;)
2015-04-20 08:08:03
Aš dar naujokė šiame klube, bet noriu pasakyti,kad sportuoju ryte, tuomet visai dienai pasikraunu tarsi koks elementas. Visiems sėkmės:)
2015-04-21 15:11:30
visada bandau sportuot bent tris kartus pavalges, tada ir energijos ir jegos jauciasi daugiau.
2015-04-21 17:38:27
Mano sportas kol kas yra vakariniai ~1h pasivaikščiojimai, tai einu po vakarienės, prieš pat miegą. Nors sakoma, kad sportas vakare sutrikdo miego rėžimą, bet man kaip tik patinka pajudėti vakare, tada grįžtu, į dušą, tiesiai į lovą ir miegu kaip kūdikis :) be to labai padeda išlaikyti dienos rėžimą.
2015-04-22 19:45:40
Aš visada sportuoju po 4 valgymų - skaičiuoju, kad įtilpti tarp vakarienės ir pavakarių. Tik savaitgaliais jau perdaug nesistengiu - kaip išeina.
2015-04-24 02:15:33
Aš visad ryte po pusryčių į salę kulniuoju. Tik vakar vėlai vakare buvau, nes kitu metu negalėjau, tai visai ne tas - sėdėjau treniruoklyje ir žiovavau. :D Ryte tikrai geriau, ir energija, ir gera nuotaika bei savijauta visai dienai pasikraunu. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS