Sportas / Sportas / Kuriuo paros metu sportuojate? Patarimai, pasiūlymai..
2015-01-15 10:31:50
Dirbu pamaininį darbą paromis, grafikas nereguliarus. Tomis paromis kai dirbu visai nesportuoju - darbe dažnai ant kojų. Laisvomis dienomis sportuoju rytais, nes tada ir energijos daugiausiai ir laiko turiu :)
2015-01-15 15:14:03
Aš stengiuosi ryte sportuoti, pabunda organizmas, visą dieną nebereikia galvoti kad "oi, vakare dar ir sportuot reikės".. :)
2015-01-17 18:54:15
as kaip pasimankstinu tai apima miegas, gal taip negerai?
2015-01-17 21:05:22
negerai jei apima miegas, klauskit trenerio ką tokiu atveju daryti
2015-02-13 14:13:18
ryte,vos pabudus ir po pusvalandzio i sale :).
2015-02-13 14:39:48
o as sportuoju, kai dukryte pietu miega :) tik dazniausiai tuomet turiu su savo skrandziu susitarti, jog palauktu maisto...:) valgyt jau noriu, bet negaliu valgyt - pilnu pilvu nepasportuosi....:) bet po sporto visada paskanauju :)
2015-03-11 17:05:38
Aš sportuoju pagal sudarytą programą (namų salygomis) du kartus per dieną. Pirmą kartą apie 05:40, po to pusryčiauju ir į darbą. Grįžus apie 17 h pavakarieniauju ir apie 18 h vėl sportas. Nežinau ar gerai darau kad sportuoju ir ryte ir vakare, bet turiu energijos tam. O lovoje bunu jau prieš 21h, tad labai sustiguotai atrodo mano diena. Kažkodėl nepavyksta savaitgalį taip laikytis ritmo. Viskas nusivėlina (ilgesnis noras pamiegoti), tad laukiu pirmadienio, kad vėl galėčiau stoti į ritmą. :D P.S. Manau sušilus orams, rytinį sportą praleisiu ir pakeisiu jį begiojimu po stadioną. Riebalai patys juk neištirps kol ant kilimėlio gulėsiu. :DD
2015-03-13 20:14:15
Rytais pusvalandis greito ėjimo, kad visai dienai suteiktų žvalumo, o vakarais 17h, pagal sudarytą sporto planą, kad sudeginčiau kalorijas kurias sukaupiau su dienos maistu.
2015-03-24 23:00:06
Aš sportuoju ryte, nes tada visai dienai sumažėja noras valgyti, ir greičiau deginu riebalus. Kai sportuoju vakare, tai labai sunku priversti save eiti miegoti, po sporto esu labai aktyvi :)
2015-03-26 09:20:43
Aš laikysiuos Jūsų nurodymų ir sportuosiu ryte,bet labai norėčiau ,kad galėčiau važinėti dviračiu-turiu dideles erdves tam,tik ar man tinka?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS