Sportas / Sportas / Kuriuo paros metu sportuojate? Patarimai, pasiūlymai..
2014-11-14 00:18:28
Ir aš mieliau sportuočiau ryte, pabudus visada turiu daugiau energijos nei vakare, bet dėje darau atvirkščiai, nes maža dukrytė rytais reikalauja daug dėmesio ir veiklos su ja, tad sportas nusikelia į antrąją dienos dalį. :)
2014-11-14 06:04:44
Sveiki, perskaičiausiau pasisakymus.
Aš esu prie tų kurie sportuoja ryte, nes "vyturys". Jau mėnuo kaip "kiliutė" tai šis sportavimo laikas man geriausias, niekas neblaško "vyras miega"... o vakarais būna pokalbiais su vaikais, anūkėmis esančiais užsienyje...
2014-11-14 11:13:12
Aš tai sportuoju tarp 12-15 val. :) Nežinau, ar čia gerai, ar blogai, bet man tik toks laikas tinka, o taip pat sporto klube ne per daugiausiai žmonių, galiu lengviau atsipalaiduoti :)
2014-11-16 21:10:06
Sportuoju, kai turiu laiko! Bet vakare sunkiai sportuojasi, energija išsieikvojusi dienos bėgyje būna, todėl produktyviausiai apie 12-15 val. pavyksta. Kita vertus, pripratau valgyti 12 val.pietus, tai nei šis, nei tas eit nevalgius..
2015-01-02 19:54:25
Aš taip pat dažniausiai apie 12-15 val. sportuoju. Kartais tenka ir vakare, kai nespėju dieną, bet kaip minėjo Gazele, vakare sportas jau ne toks malonus, nes trūksta energijos. :)
2015-01-02 22:06:16
Dieną dirbu. Biudžetinėje įstaigoje darbas iki 17 val. \grįžtu namo, vakarienė šeimai, sau ir belieka vakaras sportui prieš miegą. Tai negerai, bet neturiu kito pasirinkimo. Tiesa sausio vidury išvykstu slidinėti. Tai sporto bus daugiau:-)
2015-01-05 13:53:14
as sportuoju kazkur po 15. man geriausiai einasi.
2015-01-05 18:34:38
Manau energingiausia bunu ryte, bet nevisada rytas laisvas taigi manau svarbiausia yra tiesiog rasti laiko sportui :)
2015-01-13 21:51:38
siandien pirma karta sportavau vakare, manau, kad blogai, nes pries miega sukelta energija nera geras dalykas, bandysiu ryte, nors labai sunku keltis, o programa iseina atlikti tik per 45 min.
2015-01-14 20:28:34
SPORTUOJU VAKARE,GRĮŽUS PO DARBO,KAI PAVALGAU IR KIEK ŽINAU REIKIA PRALAUKTI NORS 1h, KAD GALĖTUM SPORTUOTI. JĖGŲ TIKRAI NĖRA DAUG, BET PASIRINKIMO KITO KAIP IR NĖRA. BET PAVASARĮ PLANUOJU PRADĖTI NORS PO TRUPUTĖLIS BEGIOTI, JUK KARDIO TRENIRUOTĖS IRGI Į NAUDĄ. ĮDOMU, KOKIU REZULTATŲ GALIMA PASIEKTI?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS