Sportas / Sportas / Kuriuo paros metu sportuojate? Patarimai, pasiūlymai..
2014-07-12 13:58:09
Aš irgi turiu mažą vaiką... Niekas negali būti kliūtis siekti tikslų :) Priaugau 35kg :D nebeturiu nei vieno viršaus :) kai mano mažylei buvo 1mėnuo, nusipirkau eliipsinį treniruoklį ir kasdien po 30min mindavau. Nesvarbu rytas ar vakaras. Neturėjau kas ją saugotų,o ji ne iš ramiųjų, todėl nusiiipirkau nešynę ir visada mindavom kartu :D po 2 mėn pradėjom minti po 45 min ir kai darydavau pilvo raumenims ją pasiguldydavau šalia :) žodžiu sunkiai dirbau :D bet vertėjo :) Dabar jai jau 7,5mėn :) į salę einam kartu :D Visur mes kartu :) Jei ne ji, gal ir nebūčiau taip greitai atsikračiusi viršsvorio :) Turiu tikslą,kurio toliau siekiu, todėl atsidūriau čia :P
2014-07-14 13:15:19
Sidabriukas69, Jūsų pavyzdys puikus ir įkvepiantis! Štai dar kartą pasitvirtina banalūs, bet teisingi žodžiai - jeigu nori, viskas įmanoma! :)) Linkime Jums nesustoti ir sėkmės !!!
2014-07-14 13:48:17
Sidabriukas69, jūs šaunuolių šaunuolė :)
2014-07-22 18:29:27
perėjau prie rytinio sporto. sporto klube nuo 6:30 prieš darbą gerai prasibėgt puiki diena garantuota. Perkėliau dėl atsiradusio energijos trūkūmo vakarais, bei pojūčio, kad kartais po treniruotės miegas trinka dėl mažo tarpo prieš miegą, nes kitais ne viosda susidėlioja dėl darbų ar laiko po valgio.
2014-07-22 21:53:38
Kadangi esu triju vaiku dirbanti pilna darbo diena mama, sportuoju tada, kada turiu laiko ir upo. Jei nori - laiko visada surasi!
2014-07-22 22:01:50
Sveiki,

kadangi esu pelėda ir rytais keltis sunku anksti (nors mano rytas ir taip buna apie 7 ryto su trim mazyliais), tad galiu sportuoti tik vakarais, kai jau tuos tris mazylius paguldau miego :) bet kiek atsimenu, kai vaiku neturejau, tai irgi vaziuodavau i sporto sale vakarais ir miegui tas visai netrukde, nors praleisdavau ten nemazai laiko. Dabar tiesiog po treniruotes pasivaikscioju po namus ir dar knyga paskaitau ir miegasi labai gerai :)
2014-07-23 10:58:51
man taip pat labiau patinka sportuoti vakarais, ryte kažkaip kol "pabundi", tai namuose užsisuki, vaikas reikalauja dėmesio, nėra kaip pasportuoti, susikaupti. Tai pavakary, vakare man pats geriausias laikas. Net kai bėgiodavau kažkada, rinkdavausi vakarus.
2014-07-23 11:54:42
Iš tiesų, jei treniruotė nėra labai sunki, ar tai kardio treniruotė, galite sportuoti ir ryte. Tiesa, nerekomenduojama sportuoti likus mažiau nei porai valandų iki miego – tai gali sutrikdyti Jūsų miego režimą. Žmogaus organizmas gali priprasti tiek prie vieno, tiek prie kito treniruočių režimo, todėl į šį klausimą vieno atsakymo nėra. Tiek rytinės, tiek vakarinės treniruotės, gali būti vienodai efektyvios. Tik jau rinkitės Jums patogų variantą :)))
2014-07-23 23:30:23
Buvau pradėjusi mankštintis vakarais po darbo namie, tas tęsėsi neilgai, nes būna grįžtu vėliau, nebėra jėgų. Po to sugalvojau, kad reikėtų atsikelti anksčiau prieš darbą ir pabėgioti, nes šalia yra mokyklos stadionas. Anksti keltis ir bėgioti geriausiai sekėsi savaitgalį, nes savaitgalį kažkodėl anksčiau lengviau atsibusti, nei darbo dieną. Tai šis variantas irgi nelabai sekėsi, jei būnu iš vakaro labai pavargusi nesugebu ryte anksčiau iš lovos atsikelti, žodžiu labai sunku rasti aukso viduriuką.
2014-07-28 13:33:32
Aš prisidedu prie tų, kurios sako, kad labai sunku būna sportuoti po darbo, bet aš stengiuosi. Dirbu įtemptą protinį darbą, ir grįžus po darbo (ypač kai tokie orai) man norisi tik pagulėti, ir pailsėti. Kartais būnu tokia nuvargusi, kad miegoti nueinu apie 8-9 vakaro, tam, kad kitą dieną sugebėčiau priiminėti vėl sunkius sprendimus. Nuo šios savaitės pasižadėjau bandyti sportuoti atsikėlus iš ryto,... Tik kad keltis tada reikia labai anksti, nes darbą pradedu 07.30... bet aš bandysiu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS