Sportas / Sportas / Kuriuo paros metu sportuojate? Patarimai, pasiūlymai..
2014-06-08 16:34:03
Sveiki, norėčiau sužinoti jūsų nuomones ir asmeninės patirties patarimus apie sporto laiką. Kada geriau sportuoti, kada negalima, kodėl?
2014-06-08 17:27:05
Kiek esu domėjusis, geriausia aktyviai sportuoti yra vidury dienos.. Kai organizmas jau pabudęs ir gavęs visokiausių kalorijų, riebalų, angliavandenių ir pan... Tuomet yra ir ką deginti, ir jėgų treniruotei yra. Pvz, bėgiojimas nėra gerai tiek anksti ryte, tiek vėlai vakare.. Nes ryte organizmas, ypač širdies ritmas, nėra dar pabudę, o mes jau apkrauname aktyvia veikla.. o vėlai vakare kūnas pradeda ruoštis poilsiui ir miegui. Tad jei išbegsi pabėgioti valandą prieš ėjimą miegoti, turbūt tiesiog sunkiai užmigsi, nes organizmas gaus naujų jėgų ir energijos.. Ji nukreipta tikrai ne kritimui veidu į pagalvę :) Aš dažniausiai sportuoju apie 16-17 val. po darbo. Jaučiuosi likusią dienos dalį gerai ir miego laikui atėjus lengvai užmiegu.. :)
2014-06-08 18:54:45
Aš tai anksti ryte sportuoju. Tiesiog taip labai patogu, nes smarkiai suprakaituoju , tada lendu po dušu. Vidury dienos tai būtų laiko gaišimas, nebent niekur nedirbant. O vakare jau irgi nebesinori, tingisi. Visaip gyvenime esu bandžius, bet ryte labiausiai pasiteisina. :)
2014-06-08 23:39:40
as girdejusi jog sportuot ryte patariama tiesiog del geros savijautos ir kad diena energijos pilnesne butu. o vakare pataria sportuiti tiems, kas nori grynai sudeginti per diena susikaupusias kalorijas ir panasiai... logiska ;)
2014-06-09 08:06:43
Man vakar vakarinis bėgimas miegui nepamaišė, 22 val jau žygiavau į lovytę :D
2014-06-09 09:11:21
Kadaise nemažai skaičiau šia tema. Iš tiesų, nėra didelio skirtumo kurio paros metu sportuoti. Tyrimais nustatyta, kad pagal vidutinio žmogaus paros ciklą palankiausias metas fiziniam aktyvumui būtų tarp 12 ir 14 valandų, tačiau tai tik teorinė prielaida. Esmė ta, kad neitumėte miegoti iškart po sporto, ypač jei prieš miegą bėgiojote ar darėte kitus cardio pratimus. Iš savo patirties žinau, kad jėgos treniruotės prieš miegą irgi nėra labai geras dalykas. Galbūt tik aerobiniai pratimai, kurie nesukelia didelio pulso šuolio į viršų, tiktų kiek labiau. Na o jei mėgstate sportuoti ryte(ypač bėgioti), prieš bėgimą stenkitės bent javainį į skrandį įsimesti, kadangi cukraus kiekis kraujyje po nakties būna pats žemiausias ir nors, kaip čia buvo minėta, tokia mankšta sukelia energijos antplūdį visai dienai, pats bėgimas "pustuščiu baku" didelio malonumo kelti negali.
2014-06-09 12:54:38
Mano darbo sąlygos leidžia sportuoti bet kokiu paros metu. Bet man labiau patinka sportuoti ant kilimėlio, kai žiurovų nėra :) Ir dar pasidarau kardio treniruotes vos ne kas vakarą =)
2014-06-09 14:47:23
O aš pasirinkau rytą sportavimui - energijos pakanka visai dienai. Visai neseniai perskaičiau, kad ryte tinkamas metas sportuoti tiems, kas nori netekti svorio. Nežinau, kiek tame tiesos, bet man ši teorija pritiko:)
2014-07-11 03:35:56
o butina visus pratimus atlikti is karto? ar galima tarkim vienus padarau ryte, kitus per pietus, trecius vakare? nes ju labai daug, o mano vaikiukas mazas, jam labai reik mamos, tad atsigulsiu atsilenkimus daryti ir jau begom pas vaika, nes prades rekaloti ir kviestis :D
2014-07-12 07:07:45
manyčiau visos treniruotės apimtis turėtų būti išlaikyta, kad būtų gerai išjudinamas organizmas, kitu atveju nei apšilimas nesigaut gali
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS