Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgaplaukės dienoraštis
2014-08-05 21:28:55
Puikūs rezultatai! 7-etų zona labai gražiai atrodo, linkiu ir toliau sėkmės :) O dėl žandų apimties, tai galima būtų nuotraukas daryti ir lyginti, turėtų būti smagu pažiūrėt :)
2014-08-05 22:21:01
Rika, žinok aš negaliu taip sakyt, man ir auga visur, ir krenta visur tolygiai (nu bent man jau taip atrodo), per devynias savaites pamečiau 6cm nuo krūtinės, 10cm nuo liemens, 7cm nuo klubų, 3cm nuo šlaunų ir 4cm (OMG!!) nuo kaklo...
Ginte, fotografojuosi visu ūgiu, bet veidą nukerpu prieš siųsdama.. Tad tik db galėsiu išsisaugot kopiją, kad veidas matytus, anksčiau nepagalvojau :/
2014-08-06 08:01:22
Niu Ilgaplauke pavarai :) 4 cm nuo kaklo? :DDDDD O kaip tu jį sugalvojai pasimatuoti? :DDDD
2014-08-06 17:26:22
Nu ką aš žinau :D Pirmąją dieną kai matavausi apimtis, norėjau ir rankas matuot, tik nepavyko su viena ranka to atlikt, tai pasimatavau kaklą prie to paties :D Na, man pasidarė įdomu, kaip jis keisis metant svorį.. Nu ir žiūriu, kad keičiasi apimtys kaip ir kitų kūno vietų :D Ir sakyčiau, kad visai nemenkai :D
2014-08-06 19:59:54
Kaip smagu skaityti jūsų pasiekimus. Tiesiog tikra motyvacija neprisikirsti saldumynų. Man šiandien kažko labai ant jų traukia. Bet reik nepasiduot-jūs geras pavyzdys man. Šaunuolės.
2014-08-06 21:03:12
Zuike, ir mums kartais būna dienų lyg tyčia.. Nu bet atsilaikom.. Gi lieknėti susirinkom ;)
2014-08-06 22:36:27
Ak, kur buvo jūsų blog'as per mano "nuodėmingas" dienas, taip sunku darosi atsispirti visam mėgiamam (ir nesveikam!) maistui, o paskaičius tokius atsiliepimus su tokiais ryškiais rezultatais kažkaip ir vėl motyvacija sugrįžta (((: Taip ir toliau, sakau nuoširdžiai, savo dienoraščiu padedat ne tik sau, bet ir kitiems!
2014-08-07 09:01:45
Labai smagu girdėti, kad mano dienoraštis padeda jums :) Man jis irgi padeda vien dėl to, kad kiekvieną savaitę asiskaitinėju jums ir pliuso turėt tikrai nenoriu :) Aš tikiu ir pasitikiu profesionalais, tad klausau jų nurodymų. Man motyvacija didėja matant savo besikeičiantį atvaizdą veidrodyje ir įsivaizduojant, kad jau Naujuosius metu galiu pasitikti atrodydama visiškai kitaip! Demencija, tu gali! :)
2014-08-08 19:51:27
Aš irgi laukiu naujų. Tikiuosi kaip ir tu busiu kitokia. Tiek turiu visokių gražių rūbų, Ot puošimės abidvi... ;))))
2014-08-08 21:31:00
Net neabejoju mumis abiem, zuike! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS