Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgaplaukės dienoraštis
2014-07-28 20:59:22
oi kaip faina :) as apimciu nematuoju, matau ant saves ar gereja ar ne, nes nesuprantu kiek ten ta pilva itraukt ar atpalaiduot :D as visad ji itempus vaikstau, nes jei atpalaiduociau, tai vel visi su pastojimu sveikintu :D
2014-07-29 11:58:50
Aš kažkaip nuo pradžių matuoju, tai ir toliau taip darau :D :)
2014-07-29 23:13:52
vabaliuke siulyciau apimtis matuotis, nes jos dažnai parodo tikslesnį rezultatą nei svoris, o ir motyvacijos ir džiaugsmo bus daugiau kai pamatysi skaičius :) (kaip matuotis yra puslapyje informacija)
o ilgaplauke sveikinu su puikiais rezultatais, taip ir toliau! :)
2014-07-30 07:16:13
Ačiū ginte :)
2014-08-04 09:56:59
Sveiki! :) Devintoji mano savaitė čia praėjo gerai :) -1.1 kg, iš viso jau numečiau -9.1kg ir ižengiau į septynetų zoną (šiandieninis svoris 79.9 kg) Happy happy :D :) Pamečiau tik vieną cm nuo liemens, kiti vietoj :) Nauja savaitė - nauji tikslai! Nepasiduodam mielosios ir mielieji! :)
2014-08-04 11:11:00
Sveikinu su nuostabiais rezultatais, svarbiausiai nesustoti ir nenuleisti ranku. Aš tai labai džiaugiuosi, kad kai kurie drabužiai jau po truputi tampa laisvesni, tas motyvuoja :)
2014-08-04 13:47:33
Mmmmm, ilgaplauke, tu šaunuolė ! Jau 9 nuridenai nuo savęs, taip ir laikyk, kuo didžiausios sėkmės Tau !!!
2014-08-04 21:02:01
Ilgaplauke šaunu, o dėl matmenų...gaila, kad čia nereikia žandų išmatuoti, nes man atrodo, kad man nuo ten labiausiai krenta :)
2014-08-04 22:53:42
Ačiū už palaikymą, mielosios :) O taip, puri avyte, suprantu, ką turi omeny.. man ne tik nuo žandų, bet ir nuo pagurklio, kaklo krenta.. Tiesa, kaklą aš kažkodėl sugalvojus matuoti irgi.. Patikėkit, cm krenta irgi :D
2014-08-05 20:44:21
Čia gi sena tiesa - krenta nuo viršaus, auga nuo apačios. Dėl to susimažint kelnių dydį labai sunku, o vat liemenėlės mažėja neprašant...:-/
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS