Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgaplaukės dienoraštis
2014-07-11 07:44:27
Na o aš su naminiais treniruokliais esu pasimokiusi. Pinigų metimas į balą, nes niekaip nerandu jiems laiko, na o va bėgioti pasirodo kai nori laiko rasti galima :D
2014-07-11 08:20:14
Vakar pirmoji "treniruotė" - 10 min :D Būčiau mynus ilgiau, bet buvo vakaras, pavargau ir pagalvojau, kad nepanešiu kojų ryte, jei minsiu daugiau. Šiandien ant kojų nieko nejaučiu, galvoju didinti po kokias 5 min, kad nepersistengčiau, nes užsisėdėjus esu žiauriai, o ir sportavus niekada nesu.. bet tikrai pajudėsiu namie :) Namie krutėdama aš jaučiuosi geriau.. Nenoriu į sporto klubą... nebent po kokių -10-15kg.. :)
2014-07-11 08:40:03
Šaunuolė, Ilgaplauke! Aš irgi šiandien bandysiu sekti tavo pavyzdžiu ir pasikraipysiu ant savo "kabyklos" :)
2014-07-11 12:02:30
Tadaaaaaam - antroji "treniruotė" - 15min :D Šlapia kaip po dušo, po 8min jau belekaip troškino :) Jausmas, nulipus - fantastiškas! Savaitgalį galvoju pailsinti raumenukus ir nesportuoti :)
RamRam, man visada sunkiausia nusiteikti/prisiversti/nuspręsti (kas liečia svorio metimą, sportą ir pan.), bet kai pradedu - viskas puikiai :) TIkiu, kad ir tu į dienos šviesą ištrauksi savo treniruoklį ir bent kartais naudosi..
Kai man pritrūksta motyvacijos, arba sportuojant būna sunku, pavargstu nebaigusi programos, visada prisimenu amerikiečių berods realybės šou. Viena narė buvo įkėlusi nuorodą prie motyvacijos "Extreme makeover weightloss edition", tai aš peržiūrėjau pusantros valandos valandos video apie Ashley, ir pasisėmiau pozityvo. Jeigu galima pasiekti tokių rezultatų, tai man tikrai pavyks :)
Aj, dar man patiko viena išgirsta frazė: jei lieknėti būti lengva, visi būtų liekni. Taip kad, daugiau ryžto, užsispyrimo, ir mes visos pasieksim savo tikslus! :)
2014-07-11 12:54:05
Esu girdėjus, kad riebalai dega tik po maždaug 35 min. kardio pratimų. Nežinau kiek tiesos, bet vien tai mane laiko ant takelio arba kelio, kuriuo bėgu :) aišku, persistengt nereikia, jei kūnas labai priešinasi. Po truputį ilgint, ir išilgės gal iki visos valandos :)

Mindamo žiūrėkit ką nors įkvepiančio. Kad ir tą patį extreme makeover weightloss edition! Pamatysit kaip nesinorės nulipt. Aš užsikabliavau - kasdien žiūriu. Vakar pažiūrėjus, net 23 val šokau iš lovos ir visą programą atsiraičiau ant kilimo :)
2014-07-11 13:15:19
Taip, taip M.M., ir aš girdėjus, tik vargu ar pirmais kartais sugebėčiau tiek išbūti ant treniruoklio (nes treniruotis nevartočiau žodžio) :) Realiai planuoju kitas treniruotes ilginti po 5 min ir žiūrėti kaip jaučiuosi :)
2014-07-11 19:28:35
Merginos, naminiai treniruokliai labiau migdo nei padeda, bet atradau kai ką įdomesnio. sportas su trenere namie

geriausia pasileist per tv youtuba ir visa treniruote kartu padaryti. patikekit, bus sunku, bet bus idomu ir smagu. cia rekomenduociau mano megiama trenere. parinkau paprastesni sunkumo lygi. pati labiau begioti pamegau, bet paimu priesbegiminiam apsilimui treniruote kuriu gausu internete. Siulau pabandyti
2014-07-11 19:40:20
Ačiū už nuorodą, Raassa :) Man asmeniškai užtenka sudarytos programos, treniruoklis daugiau malonumui vietoj sedėjimo ant sofos :)
Video treniruotė visai nieko, tik ne dabar :)
2014-07-14 11:48:03
Sveiki visi :) Per šeštą savaitę -0.8kg. Iš viso per šešias savaites -6.1kg, apimtys nesumažėjo nei vienu cm..
Tai ką, lieknėjam toliau :)
2014-07-14 15:45:05
Tai daugmaž taip ir būna, pradžioje svoris krenta, o po to apimtys labiau :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS