Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgaplaukės dienoraštis
2014-07-08 16:51:18
Smagu tai smagu, tik nežinau, ar nuodėme tai vadinti būtų tinkamiausia, nes valgiau panašius produktus, tik nemoku apibūdinti to PASIMETIMO, ką valgyt kai nėra pasiruošto mano maisto po ranka :) Nes visas dienas plano laikausi labai tiksliai, nebent keičiu vaisius pagal norą :)
2014-07-10 08:40:01
Įkvėpta Egoistės maratono, visą laiką galvojau apie sportą.. Net buvau pasiryžusi mėginti pabėgioti, bet išėjus į kiemą, karštis pasirodė neįveikiamas mano priešas, tad vakar nusprendžiau įsigyti treniruoklį :D Tiesa, jis dar nesurinktas, vyras gryžęs iš darbo šiandien surinks.. Labai tikiuosi, kad jis bus naudojamas pagal paskirtį, o ne dulkes kaups :D
2014-07-10 09:05:58
As tau to ir linkiu, kas jis butu naudojamas pagal paskirti :) ir as turiu savo kambary viena toki treniruokli - dviratuka, bet jis kazkaip jau pamirso savo paskirti. Kai nusipirkau, labai juo tikejau, visa menesi mindavau pedalus susilusi beveik po valanda, ir kai nenukrito nei gramas, supykau ir nebedraugauju su juo.
Gal butu visai nieko susitaikyt su juo :)
2014-07-10 09:20:13
Dija, turi treniruoklį ir nenaudoji.. Greit atsiprašai ir treniruojamės :))) Aš kažkaip manau, kad jei svorio jis nekoreguos, tai bent kūnas sutvirtės, nes judėjimo pas mane 0...
2014-07-10 11:43:42
Jei nesusitvarkai mitybos, gali mint nemynus nors ir po dvi valandas - svoris nekris :) bet va kai suderini mitybą ir dar pakrutini sėdimąją, tai jau tada turėtų pradėti riedėt. Taip kad prašom sėst ant dviratuko, nusistatyt kuo sudėtingesnį lygį ir minti! :)
2014-07-10 12:36:03
Tikiuosi, kad įkvėpėm Diją ir galėsim pradėt sportuot :D :)
2014-07-10 12:48:40
Galvoju, gal i rman pats metas dulkes nuo treniruoklio nurinkt?:) O tai dabar tarnauja kambary, kaip rūbų kabykla :)
Bet aš taip užsisėdėjus, kad man 10 min ant treniruoklio ir jau mirtis,,,, šlapia kaip višta, pridusus, po to tik į lovą krentu :)
2014-07-10 13:00:44
RamRam tai aišku trauk lauk treniruoklį į dienos šviesą :) O koks treniruoklis? Pas mane elipsinis, tai aš planuoju bent po pusvalanduką pajudėti :))
2014-07-10 13:45:05
tos savo kabyklos -treniruoklio pavadinimo nežinau: mini pedalus, o rankos į šonus sukinėjasi :)
O kitas mano treniruoklis abrocket, čia kur atsilenkimus reikia daryti:) Su šituo tai dar kartai skai netingiu pasidraskau :D
2014-07-11 00:03:09
hi, ziuriu uzsukot tema apie treniruoklius biskiuka :) ilgaplauke, butinai pasidalink ispudziais po pirmos treniruotes. matau nori pusvalandi pirma karta isminti... jeigu esi uzsisedjusi, tai manau sunkiai su tuo pusvalandziu. nors man asmeniskai sunkiausios buna pirmosios 10min, o poto jau kai isivaziuoju, tai galiu ir valanda ismint, tik nuobodu... vasara, as treniruokli irgi isleidusi atostogu ir mieliau renkuosi sezonini sporta, ka galima nuveikti lauke. nors is kitos puses, nusprendziau nelaukti rudens, kol atves orai ir pradejau sokti zumba ir tikiuos jog tai pataps mano neatsiejama gyvenimo dalim, nes ziauriai faina ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS