Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgaplaukės dienoraštis
2014-06-24 08:54:56
Tos dienos tokia ir esmė, kad visus per savaitę susikaupusius norus galima perkelti į lucky day :) norus atsidėti savaitei ir ištverti lengviau, nei "niekada" nevalgyti mėgstamų dalykų. Taip lengviau :)
2014-06-24 11:06:17
Ačiū už pagyras, Dzenke :) Na taip, aš kaip ir Conti, manau, kad lengviau laikytis plano, kai žinai, kad po savaitės galėsi suvalgyti :)) Bet iš tikro po kelių lucky day, būna gaila įdėto darbo likusias dienas, tad mėgaujuosi su saiku, kad kitą dieną nebūtų didelio pliuso :) Pavyzdžiui, visą savaitę galvojau, ką valgysiu per lucky day (ir to ir ano noriu :))), o atėjus jai, stoviu ryte prie viryklės ir verdu kiaušinius ir krizenu viena (juk šiandien galiu valgyt ką noriu!). Tiesa, virtų kiaušinių pas mane visą savaitę nėra, tad ryte pabudus pirmas noras - virti kiaušiniai :)
Be to aš klausiau Andriaus dėl tos lucky day, nes kaip ir Dzenke, bijojau išsibalansuoti, tai man atsakė, kad ji nėra būtina ir kiekvienas savo meniu gali ją panaikinti :)
2014-06-26 14:08:20
Su ta "Lucky day" ir man panašiai. Visą savaitę svajoju, kaip valgysiu ledus, gersiu šampaną, gal picą kokią. Bet nesuvalgau nei picos, nei ledų. Kai visko galima, tai nebežinai ko noris ir kepu ryte angliškus pusryčius: Kiaušiniai + konservuotos pupelės ir gaunasi tie mano 400 rytinių kalorijų :DDDD
2014-06-27 17:44:13
Tikrai taip, Egoiste, turim mes panašumų :D :)
2014-06-28 09:31:58
O mano lucky day tai kaip ritualas, isleidziu vyra, uzsiplikau arbatos, susitepu sumustini nesvarbu su kuo, bet butinai su zalumynais ir ramiai papusryciauju kol vaikai miega. Butinai graziai paserviruoju :) Na o po to gaminu pagal vaiku poreikius. Vakare butinai pyragas ar tortukas. Na kai vyras namie, tai per lucky day jis pusryciams kepa kiausinius, kepa bagetes ar bandeles. Vien pagalvojus seile tysta lyg pasiutusiam suniui :) Po to vel gaminame ka suplanave, ir butinai turime issikepe koki saldesi =)
2014-06-29 23:25:16
Snopa, šauniai Jūs :) Ir man seilė ištyso beskaitant... :))
2014-06-30 12:56:34
Taigi, praėjo ketvirta savaitė, nukrito -0,3 kg. Manau, kad kaltos "mano dienos", nes svoris visą savaitę šokinėjo aukštyn žemyn po kelis šimtus gramų (sveriuosi kasdien), o aš sąžiningai maitinausi pagal planą. Taigi, šiek tiek liūdnoka, bet reziumuojant keturių savaičių rezultatą -4.6 kg :) Esu labai patenkinta, nes keturios savaitės prabėgo labai greitai :)
Mano savaitgalis buvo neįprastas, sukausi kaip vijurkas, padėjome su vyru kraustytis tėvams, tad teko ir dėžes panešioti ir šiek tiek mažiau valgyti, o lucky day tai gavosi kaip ir kiekviena diena - pusryčiams avižinis kokteilis, priešpiečiams vaisiai, pietums vištiena su daržovėmis, pavakariams vėl vaisių, o vakarienei ledas :D Ir visą dieną ant kojų :)
Tiesa, po dėžių nešiojimo raumenis skauda labiau nei po sporto, tad nežinau kaip man pavyks pasportuoti šiandien :)
P.S. Keturios savaitės prabėgo labai greitai kartu su jumis :)
2014-06-30 13:02:40
Pamiršau paminėti apie apimtis, per ketvirtą savaitę jos sumažėjo taip: krūtinė -1cm, liemuo -2cm, klubai nieko, šlaunis -1cm.

Per keturias savaites:
Krūtinė -4cm,
Liemuo -7cm,
Klubai -3cm,
Šlaunis -2cm.

Jaučiuosi Happy happy :))
2014-06-30 13:42:59
Šaunuolė,ilgaplaukė :) Taip ir toliau ;)
2014-06-30 20:27:20
Šaunu ilgaplauke, labai geri mėnesio rezultatai. Žinau,kad nervina ,svelniai tariant, kai laikaisi visko saziningai o svoris nekrenta, bet taip jau buna, reikia islaukti,ir vel viskas bus -čiki .
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS