Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgaplaukės dienoraštis
2014-06-09 16:13:43
Egoiste, ir mano lucky day šeštadieniais :) Atrodo, kad visą savaitę apie tą dieną ir tegalvoji, o kai ji ateina, net nebežinai ką valgyt :D :)
2014-06-09 17:55:22
Kas teisybė, tas ne melas :D
2014-06-16 09:35:53
Taigi, praėjo jau dvi savaitės, kai nusprendžiau ateiti čia :) Antroji savaitė praėjo puikiai, jokių nuklydimų nuo plano, per lucky day mėgavausi šaltibarščiais ir ledais, kiti valgiai pagal kitų savaitės dienų meniu :) Kaip ir minėjau kituose forumuose - nenoriu saldumynų, nesveiko maisto.. Dėl to džiaugiuosi, nes būtų gaila įdedamo sąžiningo darbo likusias šešias dienas metant svorį, jei per lucky day prisikirsčiau nenormaliai.. :)

Rezultatas praėjusios savaitės: -1.3 kg (per dvi savaites -2.7 kg), apimtys per dvi savaites sumažėjo po -2 cm, išskyrus šlaunis -1 cm.
Šiandienos apimtys: krūtinė 110, liemuo (jei taip galima pavadinti :D ) 94, klubai 113, šlaunis 66 cm :)

Reziumuojant - jaučiuosi labai gerai, jaučiu, kad turiu kažkokį miego ir valgymų ritmą jau :))
Tik pastebėjau, kad tenka dažniau apsipirkinėti, nes nors po apsilankymo parduotuvėje šaldytuvas pilnas, bet jis greit ištuštėja, anksčiau taip greit neištuštėdavo :D
Ir pabaigai, ne tik džiaugiuosi numestas kilogramais ir geresne savijauta, bet ir tuo, kad dvi savaites gyvenu be rūkymo :)
2014-06-16 19:35:00
Gražūs rezultatai :) P.S. Šaunuolė dėl rūkymo :D
2014-06-16 20:11:31
Ačiū, Egoiste :)
2014-06-23 10:48:09
Per trečią savaitę čia atsikračiau -1.6 kg :)
Krūtinė -1cm, liemuo - 3cm, klubai -1cm, šlaunys nepakito..

Iš viso per tris savaites -4.3kg. Esu labai patenkinta :)
2014-06-23 14:53:47
Puikus rezultatas :) tikriausiai visko labai tiksliai laikaisi?
2014-06-23 15:08:43
Šaunuolių, šaunuolė, čia tavim didžiuotis reikia, o ne manimi ;)
2014-06-23 18:11:22
Iš tikro, plano laikausi labai tiksliai, leidžiu sau suvalgyti ko noriu tik per lucky day, ir smaližiauju saikingai, stengiuosi nepersivalgyti ir per lucky day taip pat valgau kas tris valandas :) Kasdien išgeriu mažiausiai 3 litrus vandens ir stengiuosi tris kartus sportuoti :)
Egoiste, aš galiu maitintis pagal planą, bet šitiek kilometrų tikrai neįveikčiau :)
2014-06-23 22:20:23
Kaip smagu, kai matosi įdėto darbo rezultatas! Sveikinu!
O ką jums duoda ta 'lucky day'? aš kažkaip nusprendžiau jos atsisakyti. Bijau kad išsibalansuos organizmas :/ Kažkada seniai lankiaus pas dietologe, ji man buvo į savaitės meniu įtraukus nepamienu kiek tiksliai sausainių. Ne daugiau nei nustatyta X g - atsisverdavau prieš savaitę ir jei labai labai prireikdavo prie kavos - suvalgydavau. Man taip tiko. Per "lucky day" turbūt galvočiau ko labai noriu ir rezultate visai likčiau nevalgius :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS