Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgaplaukės dienoraštis
2014-08-30 20:17:25
as ir esu nusipirkus steperi,myniau saziningai,poto meciau,dulkejo,cia papuolus vel issiemiau :)
2014-08-30 21:11:53
Svarbu asmeninė motyvacija ir savęs įtikinimas :D :) Aš naudoju ir tikiu, kad toliau naudosiu :)))
2014-09-01 09:47:13
Tryliktoji savaitė, ir apvalus nulis :D :) Nenumečiau nei svorio, nei sumažėjo apimtys.. Mityba šimtaprocentinė, kardio 5 kartus per savaitę, lucky day su ledų ir sušio prieskoniu, daugiau jokių nuklydimų. Tikriausiai atėjo ir į mano kiemą šis laikas, kai svoris sustoja, arba kaltos mano kasmėnesinės draugės... :) Jaučiuosi patinusi.. Bet.. Tikiuosi greitai viskas pajudės :) O savaitgalį laukia vestuvės..
Per tris mėnesiu susiformavo nauji mano įpročiai, tikiuosi, kad jie manęs nepaliks ir vestuvių iškilmėse :)))
Sėkmės visoms lieknėjančioms :)
2014-09-04 09:59:43
Smagių vestuvių!
2014-09-08 09:50:12
man asmeniskai tos "drauges" irgi isbalansuoja viska, buna stoja viskas savaitei, jau nekalbu apie saldumynu pms.. nu bet gerai kad jos greitai praeina :))) ir tada tikiu kad viskas susitvarkys! :)
2014-09-08 13:48:07
Sveikos mielosios :) Keturioliktoji mano savaitė čia praėjo nelabai sklandžiai :D Penkias dienas maitinausi puikiai, sportavau, o savaitgalį vestuvėse nusprendžiau savęs nevaržyti ir kaip reikiant pasilinksminti bei pavalgyti, juk tiel ilgai save varžiau ir net alaus bokalo sau neleidau (teisinu save) :) :D "Neprisikimšau", tiesiog mėgavausi kiekvienu kasniu ir patiekalais, kurių mano racione jau senai nebuvo.. Nevardinsiu čia visko, seilės jums ištys.. :)) Galbūt šiek tiek persistengiau su saldumynais, bet.. ilgai nebenorėsiu jų :)
Bet svarstyklės manęs nenuliūdino - 0.9kg ir po -1 cm nuo visur :)
Tad po keturiolikos savaičių -12.3 kg :) Dabartinis svoris 76.7. Tikslas iki gimtadienio į kitą zoną pereiti (nepilni du mėnesiai) ir gimtadienio rytą sverti bent 69.9 :)) Sėkmės lieknėjančioms! Ačiū už palaikymą!
2014-09-08 14:08:47
oho!!! Sveikinu :)))
2014-09-08 15:47:57
Didelis valio mūsų Ilgaplaukei! :)
2014-09-08 16:55:17
Medalis tau :)
2014-09-08 20:47:33
Ir aš noriu 76... Labai.... Sveikinu su puikiu rezultatu ir tokiu ilgu ryžtu bei užsispyrimu. Šaunuolė
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS