Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgaplaukės dienoraštis
2014-08-25 18:48:26
Ačiū už palaikymą :)
puri avyte, mano kardio treniruotė - elipsinis treniruoklis, kurį įsigijau jau būdama šiame projekte :)
2014-08-26 19:05:44
Na taip Andrius mano puriame kūne bando surasti raumenukų, todėl ir paskyrė su svoriais....O kardio kol kas manęs nevilioja.
2014-08-26 19:58:49
Viskam savas laikas :) O svoriai yra gerai. Kažkur buvau radus foto kaip atrodo vienas kilas raumenų ir lašinių (ne kiaulės :)))) nu skirtumas - nerealus :)
2014-08-29 13:39:08
O man žymiai smagiau ant treniruoklio, nei ant kilimėlio ritinėtis :D :)
2014-08-29 18:33:20
Aš taip pat turiu treniruoklį(tipo slidės), tai jis nabagėlis visą vasarą po obelim "liūdėjo", nes tik vieną kartą buvau užlipusi..:))) labai atsibosta ta pati veikla, kartais jaučiuosi priklausoma nuo pokyčių, vis reikia kažko naujo..:)))
2014-08-29 18:39:00
Treniruokliui reikia nusiteikt :) Ir, kaip ir visam sportui reikia valios pastangų :)
2014-08-29 21:19:45
o aš vis dar svajoju apie slides..... gal avele iš tavęs pasiskolinti, kad įsitikinti reik man jo ar ne
2014-08-30 07:27:15
Visai neblogas sprendimas pasiskolint ir įsitikint ar dirbsi su juo :) Nors Andrius man kategoriškai nepatarė pirkt steperio, nes anot jo: tie vadinami buitiniai - nepatvarūs, o profesionalus kad ir dėvėtas kainuos ne vieną tūkstantį. Aš pirmai progai pasitaikius nusipirkau patį paprasčiausią ir vos ne pigiausią :))) kad nebūtų gaila pinigų :) Ir minu kol kas visai sėkmingai jį po 35 minutes tomis dienomis, kai be mankštos turiu nedaug fizinės veiklos arba lauke lyja :) Na pradėjo jis leist garsus :)))) Bet aš teliką labiau tada pasigarsinu :)))) Nuo kitos savaitės mūsų šuns vedžiojimas kol didžiausias grįš iš mokyklos bus tik mano rūpestis, tai atstos ir steperį. Tiesiog nemačiau prasmės mokėt brangiai už daiktą, kurį naudosiu tik kaip alternatyvą :)
2014-08-30 09:15:39
aš kai nusipirkau, tai kokius tris mėnesius uoliai myniau, žiūriu tv ir minu, db atsibodo ir jis dabar labai tinka rankšluosčiams džiauti:) manau, neblogas dalykas, reiks reanimuoti jį, patepti ir vėl minti. Tiesiog tada, matyt, pernelyg į jį įsikirtau. reikia, manau, kaitalioti veiklą. Nuo rugsėjo antros aš eisiu į jogą, kažkada lankiau, man labai tinka, nes nemėgstu šokinėjimų makalavimųsi, nemėgstu ir eiti kažkur į treniruoklių salę, nes man ten per mažai oro:) tai yra per daug žmonių, prakaito kvapo, tie treniruokliai nuprakaituoti, nučiupinėti, o jogos kilimėlį atsineši savo.... jogoje irgi yra nemažai pratimų jėgai ir jei labai greitai darai kokį saulės pasveikinimą, tai ir sukaisti lyg per aerobiką:) mano dukra lankė ir jogą, ir konfu, ir šoko, bet jai nėr geriau už bėgiojimą ir ėjimą. Dabar bėgioja jau su svarmenukais rankose po dešimt km kasdien. Ir dar, sakė, lankys baseiną. Baseinas gerai, bet vėlgi nemėgstu trintis užpakaliais su kitais:) ir nelabai man patinka žinojimas, kad tiek daug žmonių sulipa į vieną bliūdą didelį:) ko trūks per jogą, pasidarysiu individuliai namuose ant to elipsinio treniruoklio ar kilimėlio. Yra pirkti diskų su mankštomis, yra nete, Andrius rodo, tik daryk:)
2014-08-30 19:03:36
Kaip tik parsinešiau treniruoklį į kambarį (pavėlavai zuike :)) paklausiau vyro ar aš sportuosiu, tai jis be didelio entuziazmo bandė patikėti, kad treniruoklis bus ne tik pakaba drabužiams... :) Nu bandysiu save pamotyvuot...manau po šiandieninės sėkmingos dienos reiks nemažai paminti..
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS