Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgaplaukės dienoraštis
2014-08-17 19:09:58
Man reiks iš tavęs pavyzdį imt :)
2014-08-18 08:17:47
Ilgaplauke, kol aš klejoju su nuodėmingaisiais ledais ir po bonkę vyno vakarais, tu link finišo rauni :) ŠAUNUOLĖ!
Džiaugiuos už tave juodai, aš irgi noriu kuo greičiau 10 kg pasiekt, tada gal jau akivaizdžiai ir pati ant savęs rezultatą matyčiau :)
Skaitau ir gėriuosi tavo rezultatais!
2014-08-18 12:05:40
Sveikos mielosios :) Vienuoliktoji savaitė apdovanojo mane +0.1kg ir +1 cm prie liemens :D :) Tiesa, valgiau taip: Pusryčiai ir vakarienė: kiaušiniai arba varškė, pietūs: mėsa arba žuvis su daržovėm, užkandžiai kaip visada - vaisiai ir daržovės, deja, jokio sporto ir štai rezultatas :)
Labai neliūdžiu, nes žinau, kad greitu metu tokių savaitinių išvažiavimų nebus :) Nors artėja draugės vestuvės ir mergvakaris..
2014-08-19 07:30:38
Per mergvakarį gerai pašok ir neliks ne tik 100gr bet ir viso puskilogramio :)
2014-08-25 11:31:04
Sveikos mielosios, praėjo dvyliktoji mano savaitė čia :) -1.5kg, -2cm nuo krūtinės ir klubų, -3cm nuo liemens, -1cm nuo šlaunų. Iš viso numečiau -11.4 kg, artėju prie pusiaukelės :)
Iš tikro, po praėjusios savaitės pliuso labai supykau ant savęs ir 3 kartų kardio pakeičiau į 5 kartų per savaitę :)
Sėkmės visoms lieknėjančioms! :)
2014-08-25 11:41:29
Tai bent ryžtas, Ilgaplauke!!! :))
2014-08-25 12:43:12
Ilgaplauke, kuo didžiausi tau sveikinimai..... Šaunuolė esi.
2014-08-25 13:13:18
O ką reiškia ant savęs gerai supykt :)))) o supykus ne šokoladą valgyt, o kardio padidint :))))) šaunuolė :)
2014-08-25 16:32:07
Aš gal visiška tundra, ką jūs vadinat kardio? Pas mane sportas - treniruotė su svoriais. Reiks ir man tikriausiai daugiau pavaryt su ganteliukais..:)
2014-08-25 17:21:48
Kardio tai greitas ėjimas, bėgimas, elipsinio treniruoklio, steperio mynimas, tas pats šokinėjimas per virvutę, daugiau taip staiga nepamenu, bet googlas tau gali išsamiau papasakot :) o su hanteliukais čia jau daugiau jėgos treniruotė :) kuri labai gerai raumenukams :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS