Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgaplaukės dienoraštis
2014-06-05 22:00:40
Ilgaplauke22, svarbu pozityvus nusiteikimas ;)
2014-06-06 07:46:27
Na, nusiteikimas puikus, tai tikriausiai net nereikia abejot, kad man pavyks :))
2014-06-06 07:53:54
Žinoma, kad pavyks :)
2014-06-06 08:53:07
Isvaziuok kur nors, arba iseik, nes namie sedint sunkoka laikytis meniu ;) bet pagalvok, kad ne viena laikais .... gal palengves :) sekmes !!!
2014-06-06 11:44:26
Iš tikro man namie sėdint gal net ir lengviau laikytis (beveik nieko nėra ko man negalima šaldytuve :D ). Atsikeliu, pavalgau, pasitvarkau namus, jau ir priešpiečiai, dar kažką "pasikuiti" ir jau pietūs ir t.t.
Viena bėda, kad vyras mėgsta saldumynus, valgymus naktį, tad man sunku žiūrėt į valgantį vyrą :D :)
Nebuvau didelė smaližė (nebent PMS), bet dbt potraukis saldumynams išvis minimalus.
2014-06-09 11:25:44
Taigi, praėjo savaitė čia :)

Trumpa apžvalga:
Visas dienas sąžiningai laikiausi mitybos plano, tris kartus per savaitę sportavau pagal sudarytą programą, du kartus po 20 min buvau saunariume, per "lucky day" valgiau kas tris valandas: ryte avižų kokteilis, priešpiečiams trys obuoliai, pietums vištienos salotos (padažas truputį riebokas), pavakariams šaltibarščiai, vakarienei kalakutienos salotos su aliejum.
Rezultatas: apimtys nesumažėjo nei vienu cm, košmaras! Per savaitę nukrito 1.4 kg, sakyčiau mažokai.. Jaučiuosi blogai :/
2014-06-09 12:23:33
Aš manau, kad apimtys labiausiai mažėja sportuojant, taip kad neliūdėk. Svarbiausia krenta išvis. Šaunuolė!
2014-06-09 12:48:29
:D Mano vyras irgi naktinis paukštis, gali atsikelti iš lovos ir pavalgyti. O kai susitinkam su juo virtuvėje kokia 10 val vakare, tai mane bando sugundyti maistu. Skaniai pasigamina kokį trijų aukštų sumuštinį ir skaniai padūsaudamas valgo :D Bet mano saugikliai suveikia, tikriausiai imuniteta įgavau :) Taigi jokios reakcijos
2014-06-09 14:21:41
Ką aš be Jūsų palaikymo daryčiau! Ačiū, kad esat! ;)
Snopa, na man irgi jokios reakcijos, žinau, kad negaliu, turiu tvirtai laikytis savo plano ir viskas :)
Ir jau žinau ką valgysiu per sekančią Lucky day... (mm) Kažkaip aš nusiteikus buvau prieš tokią dieną, kad išmuš iš vėžių galvojau, bet kažkaip visai nesunku vėl pagal planą maitintis.. :)
2014-06-09 15:14:54
Aš irgi sekmadieniais pradedu gAlvoti, ką sukirsiu per lucky day, kuri būna šeštadieniais :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS