Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgaplaukės dienoraštis
2014-06-04 08:50:29
Sveikas, mielas dienorašti,
Tikriausiai kaip ir daugelis, taip ir aš, prieš vasarą nusprendžiau numesti svorio - nei daug, nei mažai - apie 30 kg (tik negalvok, mielas dienorašti, kad aš naivi, mano tikslas - gražiai atrodyt bent kitą vasarą)..
Ir nors prisijungiau prie šio projekto tik prieš kelias dienas (2014-06-01), man patinka.. Patinka jaustis geriau, žinoti, kad kiekvienas kąsnis, dedamas į burną, nevirs dar vienu nereikalingu kilogramu..
Mano ūgis 164 cm, svoris buvo 94 kg, tiesa, 5 kg nuridenau rašydama baigiamąjį magistro darbą, tad prisijungiau prie kilo.lt sverdama 89 kg (žiauriai daug!!!).
Ko tikiuosi iš tavęs, mielas dienorašti? Kad nesmerksi manęs, kad esu per stora, tikiuosi, kad palaikysi mane siekiant mano tikslo..
Ir nors, mielas dienorašti, turėtum niekam neleisti savęs skaityti, nesupyksiu, jei dienoraščio lapus atversi ir kitiems kilo.lt nariams.. Juk kartu siekti tikslų visada LENGVIAU!

Taigi, mielieji, kurie esate prisijungę, lieknėkime kartu! :)
2014-06-04 08:55:06
Sveika prisijungusi, aš irgi dar tik savaitė su kilo.lt, bet ne tik kad nesigailiu, bet ir labai džiaugiuosi jau pirmaisiais rezultatais. Sėkmės ir tau.
2014-06-04 09:02:09
Kaip sekasi treniruotis? Man pirmoji treniruotė buvo su juokais (nuolat mintyse juokiausi iš savęs, ką čia sugalvojau, nes nesu niekada sportavusi anksčiau.. :D
2014-06-04 09:36:26
Sveika prisijungusi ;) Aš irgi čia tik tai savaitę, bet per visur numečiau po 1 cm, tiesa nuo krūtinės visus 2 cm (geriau būtų nuo pilvo tiek sumažėję :D ) Ir 1,3 kg nutirpo :) Labai džiausiuosi ir tikiuosi, kad ir tau taip gerai seksis ;)
2014-06-04 09:41:10
Labai smagu juoktis iš savęs! :)) aš savo pirmoj jogos treniruotėj tai net balsu juokiausi ir trukdžiau kitiems ir atsiprašinėjau, bet tokia jau esu. Jau geriau juoktis nei kankintis. Sėkmės!
2014-06-04 10:04:59
Juoktis sveika, bet tikiu, kad iš šono atrodau klaikiai :D Tikiuosi, kad kaip nors įprasiu.. Ir po truputi, po truputi sieksiu savo tikslo kartu su Jumis ;)
2014-06-04 18:13:45
Sveika prisijungus. Musu cia daug norinciu suliekneti :). Linkiu sekmes :)!
2014-06-04 19:14:36
Sėkmės :) tikslas tikrai didelis, bet pasiekiamas :) linkiu jį pasiekti ir nepalūžti, kai finišas atrodys dar toli, nes kiekvienas kilogramas minus - tai jau pasiekimas :)
2014-06-05 08:58:46
Ačiū už gražius žodžius! Sėkmės ir Jums!

Juk net ir "Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio" (Lao Dzė).

Džiaugiuosi, kad ta pirmą žingsnį visos jau padarėm ;)
2014-06-05 20:37:53
Na ką, mielas dienorašti, praėjo dar viena diena :)
Mitybos plano laikausi 100%, šiandien diena be sporto, tad pasilepinau 20 min infraraudonųjų spindulių pirtelėje..
Savijauta puiki, miegu geriau, keliuosi anksčiau, ir apskritai jaučiu, kad turiu daugiau jėgų (placebas tikriausiai veikia) :D
Viskas kaip ir gerai, tik kaip reikės atsilaikyti prieš visas pagundas savaitgalį.. tai nežinau.. :/
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS