Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Bijau atleisti vadeles :)
2014-06-18 10:25:15
Sveiki,
na kaip ir buvau galvojusi (matyt save visgi pažįstu neblogai) pasidariau vieną dieną pertraukos ir nuo to laiko viskas... nutrūkau nuo grandinės... net baisu ir į svarstyklių pusę dirstelėti...

bandau teisinti save, kad buvo baigiamasis universiteto egzaminas, paskui, kad diplomų teikimas ir šventinis balius, na bet esmė tokia, kad vėl viską reikės pradėti iš pradžių :/ dabar dairausi kokio sporto klubo, kad bent sumokėti pinigai gal paskatins nenumoti ranka taip lengvai į viską. Išsirinkau Body Gym (Vilniuje), gal kas esate ten lankęsi? Kokie atsiliepimai apie paslaugų ir kainos santykį?

2014-06-18 11:17:32
Geras klubas, ten ir pats Andrius sportuoja, jei neklystu bei kiti garsus Lietuvos sportininkai
2014-06-18 11:44:17
nežiūrėk į "grįžimą ant kelio" kaip naują pradžią, arba nuklydimą nuo jo kaip "pabaigą". Tegu tai būna nuklydimai, poilsis ir t.t. Nes pradėti visada sunkiau nei grįžti :) aš manau, kad nesisielok, suimk į rankas ir po žingsniuką vėl įsivažiuosi. Su laiku tie nuklydimai retės, trumpės, darysis ne tokie "pikti". Sėkmės! Tos, kurios nenuklysta, mano manymu, arba nėra žmonės, arba šitam kely yra jau labai seniai :)
2014-06-18 17:40:44
Man Body Gym kažkaip neprilipo. Lankiausi ten prieš metus, berods pora mėnesių. Gal aš per daug priekabi, bet man kliuvo švaros trūkumas persirengimo kambaryje ir net salėj. Galbūt dabar situacija kitokia, negaliu pakomentuoti :) beje, būdavo problemų pas juos su parkingu, dabar apmokestinta viskas aplinkui. Klubas dabar, kiek žinau, duoda leidimus, bet vistiek papildomas rūpestis.
2014-06-18 17:43:24
O kaina tai tikrai nėra didelė palyginus. Šiaip reikia pabandyti ir žiūrėti, ar tenkina sąlygos klube, ar ne. Aš taip ir atsirinkau klubą, kur man tikrai patinka :)
2014-06-18 20:57:34
Lankiau bodygyma su pertraukom 7 metus! Pagrinde del kalanetikos treneres Aurelijos - nereali! :)
2014-06-18 21:02:04
Del parkingo - kai pirkau 12 kartu abonementa, kuri reikia isnaudoti per 3 men., gavau stovejimo kortele 3 menesiams. Parkingas tikrai ne problema.
2014-06-18 21:28:13
Nu aš tai einu į Power gymą raugyklos gatvėj. Visiška kačialkė, yra vienas (!) bėgimo takas, ir tai juo galima tik eiti (:D), o štai kitas jau nežinia kiek laiko kabo su atsiprašymu už nesklandumus dėl neveikimo. Dviračiai irgi klibantys, vietos nėra taip, kaip dar nesu mačiusi, o trenerė vieninitelė, su kuria susipažinau, kažkokia visiškai neprofesionali bambeklė (neprofesionalumas atsiskleidžia bambėjime ir apskritai bendravime su klientais). Lieka vieninteliai du pliusai - man trys minutės kelio pėsčiomis, kas man labai svarbu vardan motyvacijos, ir kaina (149lt mėnesiui be jokių kitokių apribojimų. Tai va ne ten gyvenantiems nesiūlau :))
2014-06-19 17:15:35
Man patiko asanavičiūtės g. Impulsas, anksčiau ten daug lankiau ir dabar vienkartinį kvietimą buvau ten išnaudoti. Na, tikrai faina, bet abonemento kaina neįkvepianti...
2014-06-20 09:27:46
Mano sūnus sako : "jei žinotum , kad yra privaloma suvalgius kaloringą patiekalą nubėgti pvz 5-10 km , tu jo nevalgytum , bet kai žinai , kad nereikia , tai ir valgai , o paskui dejuoji kad stora " :)
Anksčiau negalėjau susilaikyti ir apetitas buvo kaip kokio žvėriuko :( Tame nesveikame maiste , turbūt pridėta kokio mono natrio gliutamato ,kuo daugiau valgai tuo labiau norisi :(
Dabar kai pradėjau tvarkingai maitintis pagal Kilo.lt nurodymus , pradėjau visai kitaip jaustis , mano organizmui turbūt netrūksta medžiagų ir neliko jokios kančios , parduotuvėj pro visus skyrius galiu praeiti ramiai be jokių emocijų tiesiai prie man reikalingų produktų :) Siūlau pabandyti tiksliai laikytis nurodymų ir manau su laiku priprasit ir pradėsit jausti malonumą , o ne kančią :) Linkiu sekmės :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS