Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Bijau atleisti vadeles :)
2014-06-03 02:57:21
Sveiki likimo broliai ir seserys :)
Esu studentė, visą paauglystę aktyviai sportavau ir bėdų dėl svorio niekada neturėjau. Prieš porą metų pradėjau dirbti ofise, kuriame darbas sėdimas, tad perdaug ir neprisilakstysi. Grįžus po darbo reikėjo ruoštis paskaitoms ir visokiausiems atsiskaitymams ir minčių apie sportą net nekildavo. Dienos metu paprasčiau būdavo įsimesti į skrandį kas papuola arba visą dieną kažką kramsnoti. Taip palengva pilvo juostoj atsirado ir gelbėjimosi ratelis, o svarstyklės taip pat nepradžiugino. Esu nedidelio ūgio 164 cm, standartinis mano svoris būdavo iki 59 kg, tačiau blogiausiu periodu svėriau ir 76 kg.

Buvau užsiregistravusi kilo.lt dar vasario mėnesį, bet tiek prasimuliuoti kaip aš turbūt niekas nebūtų sugebėjęs - pinigai į balą, nes taip neprisiverčiau nei sportuoti, nei prisilaikyti mitybos plano. Akivaizdu, kad ir rezultatų jokių nebuvo :)

Šis - antrasis - mano bandymas įveikti save pačią prasidėjo lygiai prieš savaitę. Kol kas mitybos planas man kaip įstatymas, laikausi jo nenusižengdama. Tiesą sakant, dieta tikrai nebaisi, dažniausiai nurodytas porcijas mažinu per pusę, nes skrandyje tiek vietos neturiu :)) Atsisakiau ir tos "laimingosios dienos", nes bijau, kad jei nors truputį atleisiu vadeles, tai vėl viską numuilinsiu. Sportuoti galiu tik namuose, tai darau sąžiningai bet kiekvieną dieną. Gal ir reikėtų leisti raumenims pailsėti, bet vėlgi baisu, kad nebesugebėsiu sugrįžti į tempą.
Manau, kad pagrindinis trūkumas - motyvacijos stoka, vis užplaukia mintys, kodėl gi reikia save kankinti? Todėl ir rašau čia, nes galbūt Jūsų palaikymas ir bus tas varikliukas, kuris neleis man sustoti :)) bent jau taip tikiuosi.

Kol kas per savaitę netekau 2 kg, tikiuosi, kad tai dar toli gražu ne pabaiga. Tikslas dar -12 kg.
2014-06-03 06:12:10
Labas ir sveika sugrįžus! Visi turi "skeletų savo spintose!;) Tik neprdek dėl per didelio entuziazmo, kaip pati rašei : "kam save kankinti..." Linkiu, kad sveika gyvensena būtų malonumas! Ryžto!;)
2014-06-03 08:12:22
Sveika. Šaunu, kad net ir pirmam kartui nepavykus bandai vėl. Geriau 10 kartų mesti negu niekada nepradėti. Šaunu, kad pavyksta laikytis meniu. O dėl sporto. Tau liepė 5 kartus sportuoti? Jei ne tai gal ir nesportuok tiek daug, leisk organizmui pailsėti, o ir pati žiūrėk, kad neperdegtum ;)
2014-06-03 10:54:57
Sveiki, ačiū už palaikymą :) niekas man neliepė tiek daryt. tiesiog kai sportuoju namuose, o ne sporto klube, pati su savim pasitariau ir nusprendžiau, kad 3 kartu per savaitę mažoka, norint kažkokių rezultatų :D tai tomis dienomis, kai nedarau kilo.lt siūlomų pratimų darau Caynax pratimus pilvo presui :) visgi jaučiu, kad reikia pertraukos, tad šiandien leisiu sau pailsėti. tikiuosi paskui nebus problemų vėl prisiversti sportuoti :)

tiesa, nusipirkau dviratį, tik kad progos jį išsivaryti dar neturėjau, tai lietus, tai mokslai :D bet tikiuosi, kad nuo ketvirtadienio jau pagaliau galėsiu paįvairinti judėjimą :)
2014-06-03 12:13:05
Sveika,

Nežinau kiek tau metų, bet, kaip suprantu, esi dar labai jauna. Aš labai plona niekada nebuvau, bet taip pat sportavau visą vaikystę ir paauglystę. Dabar, jei ne šuo ir priklausomybė nuo gamtos ir pasivaikščiojimų ten, tikriausiai visai ridenčiausi grindiniu.
Man pritrūkus motyvacijos, labiausiai padeda tokia logiška mintis: "Arba turiu gyventi taip, prisižiūrėsama save ir prisiversdama daryti tai, ko kartais nesinori; arba taip, kaip gyvenau iki šiol, kuomet niekada negaliu atrodyti tikrai gražiai ir tikrai gerai jaustis. Ypač turint omeny, kad su kiekvienais metais einam ne jaunyn, taigi medžiagų apykaita lėtės, kūnas glebs, o tada save keiksiu ir graušiu, kodėl neleidau sau bent jaunyste pasidžiaugti.
Pati susiėmiau vos prieš kelias dienas ir esu pasiryžusi ne kuo greičiau ar kuo daugiau, o tiesiog pakeisti gyvenimo būdą, taip, kad dabartinis nebegrįžtų, kartu nusinešdamas ir kilogramus.
Kartais net galvoju apie drauges, kurios sukūdo, kurios dabar švyti džiaugiasi ir tikrai, itin nuostabiai atrodo. Galvoju, kaip joms pavydėjau, vos ne iki ašarų, ir tada bandau įsivaizduoti, kaip juk ir man pavydės! Ir aš atrodysiu nuostabiai. Ir kiek pasirinkimų drabužių klausimais! Žodžiu, susirask motyvaciją, jei ji savaime neatsiranda. Sėkmės!
2014-06-03 13:08:04
Sveika sena nauja dalyve! :)
visų iki šiol buvusių dietų klausimų mane irgi galiausiai nugalėdavo mintis "kodėl turiu save kankinti?". Tikrai esi maisto vergė ir man skanaus maisto valgymas teikia didelį malonumą, tačiau supratau, kad dar didesnį malonumą man teikia pokyčiai ir vis geriau atrodanti aš. Niekada nebūdavo taip, kad niekur neičiau iš namų, nes esu per stora ir baisiai atrodau.. tikrai ne. Visada moėkjau pasirinkti aprangą, kad atrodyčiau neblogai, o kadangi esu gana aukšta (174 cm.), daugelis aplinkinių visada geriau nei realybė įvertindavo mano galimą svorį.. Tačiau dabar, kai su kilo.lt ir ankstesnės dietos pagalba esu numetusi jau 10 kg, kasdien gyvenimu džiaugiuosi vis labiau. Dauguma rūbų, kurie anksčiau ilsėjosi spintoje, dabar vėl ištraukti į dienos šviesą. O lsėdavosi todėl, kad juos apsirengusi ir pažiūrėjusi į veidrodį visada įvertindavau: "atrodytų puikiai, jei jų šeimininkė būtų bent keliais kilais mažesnė". Negaliu sakyti, kad ir dabar save kankinu.. Žinoma, sunku atsispirti draugų kompanijoje ar grįžus gimtinėn pas tėvus ir močiutes, kai visi aplink valgo saldumynus, riešutus, traškučius ar riebius tikrus lietuviškus patiekalus, bet.. kartais ir leidžiu sau kažko, ko laaaabai norisi, tiesiog žinau, kad rytoj turėsiu už tai atidirbti daugiau negu numatyta..:)
turbūt visus žmones jų išvaizda veikia skirtingai. Man gražesnė išvaizda pirmiausiai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, o tai matosi ir aplinkiniams.. tuomet ir jiems atrodai įdomesnis, patrauklesnis. Gyvenimo kokybė (energija, žvalumas, vikrumas) taip pat pagerėjo..:) Taigi viską galima pasukti kitu kampu - kai jau nusprendi dėti į burną nuostabiai skanų šokoladą, paklausk savęs to paties - kam save kankinti? Nes šokolodo pasėkmės irgi yra savotiška kančia.. labiau psichologinė, pasireiškianti savigrauža.. :)))
vasara - ne metas savigraužai:) sėkmėėėės!
2014-06-03 14:45:26
Geri žodžiai mild ;)
2014-06-03 16:56:21
Mild, labai gera mintis apie šokoladą ir kankinimus :) kordi, linkiu sėkmės ir svarbiausia, neperdegti. Lucky day nėra toks blogis, be to, per jas neprivaloma šlamšti visko iš eilės. Tiesiog tokia viena diena padeda atsikratyti pagundų dažniau sau leisti "truputį".
2014-06-03 19:48:19
jau net nepamenu, ką reiškia vilkėti mėgstamus drabužius, į visas savo sukneles įlendu nu bet atrodau kaip čia pasakius :))) nėra tikrai viskas siaubingai, tačiau estetikos ar elegantiškumo nebelikę visai :) tad man žūt būt reikia susiimti, tad gal kiek kraštutinumo ir ėmiausi. reikės pasibandyti savo valią ir pasidaryti kurią nors dieną šventiškesnę :) šiandien kol kas tęsiu savo pažadą ir dar nesportavau. Kadangi rytoj man universitete baigiamasis egzaminas tai kartodamasi vaikštau iš kampo į kampą ir vistiek matyt kelis km jau būsiu taip nužingsniavusi :D

Mild - 10 kg ohoho kiek daug! Šaunuolė! tikiuosi ir man pasiseks tokių rezultatų pasiekti :) o gyvenimo būdas ko gero savaime pasikeis jei pavyks pabaigti universitetą - tada ir laiko daugiau sau turėsiu ir nebebus priežasčių atidėlioti sporto klubą ar pasivažinėjimą dviračiu :)
2014-06-03 21:05:29
Sveikute,
mane irgi apnikdavo mintys, "kam kankintis" arba "juk taip dabar reikės visą gyvenimą" ir pan., bet kai įlindau į kelnes, kurias nešiojau prieš 7 metus (vieninteles, kurias išsaugojau, nes man jos žiaaauriai patiko, kai tuo tarpu kitas negailestingai mečiau iš savo garderobo), visi klausimai pasibaigė :) Ir tada pagalvoji, kad buvo verta, ir kad tai visai nekankynė, nes viskas atsiperka :) Sėkmės!!!!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS