Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / visu teismui ir/ar palaikymui
2014-01-04 18:43:54
Sveiki, sveiki :) esu visai "sviezia" cia, tad siandien pirma diena, kaip pradedu gauti sureguliuota meniu. Aisku labai pasiseke, sian ta diena, kai galiu laisvai maitintis saves nevarzydama.
Noriu kas diena be registracijos savo dienos plano, rasyti ir cia savo maisto, gerimu, uzkandziu ir kitokiu dalyku tarsi dienorastuka, kuriame mielai lauksiu jusu palaikymo einant teisinga linkme, lengvo "spyrio" atsipalaidavimo akimirka ir draugiskumo bei savo patirtimi :)
2014-01-04 23:33:08
Ritulis, dideliausios tau sėkmės, kaip ir man :) Bus įdomu, su kažkuo pasitarti.
2014-01-05 14:07:22
Sėkmės Rita!
2014-01-06 18:48:53
Sveiki visi,

Tai gi... jau esu pasiruošusi priimti kritiką.
Meniu nesivadovavau visai :(
Rytas - puse indelio pasukų varškės su 5 grūdais
žalia arbata, vėliau moka kava iš aparato, dar žalios arbatos įkaliau.
Pietų buvo didesnis indelis norfinių salotų "aisbergas" vištiena, pekino kopūstas, sūris, aisbergo salotos ir daaaug aliejaus. Dabar damušiau pasukų varškę ir lėksiu namo.
Vandens neišgėriau nei lašo ( teks mėginti su juo susidraugauti)
2014-01-06 19:18:21
Jei nėra laiko pasigaminti maista, tai nieko baisaus, tik salotas reiktu be aliejaus speju valgyt geriau. Aš tarp savo patiekalų mačiau salotų iš Charlie Pizzos, Hesburger, tai pasižiūrėk gal rasi ir pas save lengvu alternatyvu. O kaip ten sakoma - prisipažinimas pirmas žingsnis į pasitaisyma, ne? :D
2014-01-08 18:08:01
Sveiki,
as jau 4a diena vadovaujuosi sudaryta dieta ir darau tai grieztai ir saziningai :) ir tai tikrai nera sunku, bent man ir bent kolkas. As dienos meniu pasikoreguoju is galimu alternatyvu, sekanciai dienai gaminuosi is vakaro, tik kiekius darausi mazesnius, negu nurodyta, nes man 200 gr. vistienos pietums yra per daug, taip pat valgau pagal laikrodi ir isgeriu 2-3 litrus vandens per diena. Ir galiu pasakyti, kad jauciuosi puikiai, niekada nebuna alkana ir nebunu persivalgius. vienintelis dalykas, kurio negaliu atsisakyti - kava, bet geriu ja tik su trupuciu cukraus ir liesu pienu (1 proc). Linkiu visiems besilaikantiems mitybos programos sekmes ir pasiekti norimus rezultatus, o jei kyla noras pasukciauti, tai pagalvokit apie tai, kaip gerai galite atrodyti vasara (iki kurios dar 5 menesiai) ir manau stimulas atsiras vel.
2014-01-10 07:16:44
sveiki,
as cia jau 5 diena :)
man asmeniskai per dideles porcijos :)plius visa diena sedziu, tad nera kur tai gautai energijai isisvaikscioti:) na , bet sia savaite valgau grieztai, kaip parasyta, gal kita sav reiks susimazinti kaloriju skaiciu:)
siaip tikrai dedu pliusa siam projektui. man patinka, kad galima pasirinkti maista pagal savo skoniu receptorius ir nereik sukti galvos, kad kazkokio produkto neturi namie, gali pasigaminti kazka kito :)
sekmes visiems :)
2014-01-10 10:15:03
valdusia jei jauti, kad per didelės porcijos, tai man atrodo nelauk ir rašyk Andriui, kad pakoreguotų tau :) man padėjo ir jaučiuosi daug geriau
2014-01-10 12:37:27
jap, as jau brugstelejau jam, sake perziures, kaip ten kas :)
2014-01-11 16:57:53
Ryta laikykis, bet kur prapuolei? Negi metei viska ir pasiplovei?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS