Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Sveikinuosi
2015-05-08 14:54:36
Ačiū labai, bet man kažkas čia ne taip vis tiek :) parašiau ekspertams, žiūrėsim, ką atsakys.
2015-05-08 15:20:34
O ką jie atsakys... Hormonai, skysčiai ir t.t. :) Svoris ir nesilaikant dietų nuolat svyruoja kažkiek. :)
2015-05-08 20:42:23
tiesiog aš pradėjau galvoti, kad gal per mažas mano kaloražas ir organizmas šiek tiek badauja ar kažką.
Atrašė, kad atseit kadangi tisklas ir yra mesti svorį, tai valio ir papasakojo, kad jau esu nemažai numetus, tad šiuo etapu tolygiai svoris nebeturėtų kristi, neva gali apstoti ir patrukčioti ir pan. Žiūrėsim kaip bus kitą savaitę. Mano baimė, kad nepradėtų smegenys sakyt, nu vaaa, dabar jau gali ir daugiau pavalgyt, kad jau čia tiek nukrito :))
2015-05-08 21:01:34
Milda, ko taip sparčiai leki žemyn? Tai kaip man pavyti tave, juk žadėjau :-)
Bet kokiu atveju džiaugiuosi, jei kitą sav ir nenukrisi nieko, vistiek bus valio!
Nu ne, sakau sau, ryt lucky day, aišku savaitė bus su pliusu, bet nuo sekmadienio griežtai.
Mane motyvuoja, kad kiti tai gali, o kodėl aš ne?
2015-05-09 10:17:32
čihita, kad čia jūs visus motyvuojat :)
jo, aš irgi sakiau, kad kitą savaitę ant svarstyklių lipsiu ramiau. Nors ką aš čia - aš ir taip rami ant jų lipu :D
2015-05-09 10:30:57
M.M. nu žiauriai gerai varai. Gali būti, kad organizmas įsibėgėjo...
Atsimenu, kai vėlgi kažkada ankščiau kūdinaus ir pradėjau įtraukinėti daugiau patiekalų (na tipo, grįžti į senąjį ritmą beveik), tai man irgi buvo pradėję šuoliais kristi svoris nuo to įvairumo.. Poto sustojo :) Bet čia kita situacija. Žodžiu, akivaizdu, kad tas įvairumas tau pakeliui. Tik jo, kad jau tiek sukūdai, nereiškia, kad gali pradėt ėst (o ta riba labai nekontroliuojama).
2015-05-09 11:23:23
Nepradėsiu. Vakar čia buvo užėjęs silpnumas, nes ir šiaip savaitė buvo apgailėtina. Šiandien visai kitokiom nuotaikom atsikėliau, nors ir lucky day. Einu su šuniu lauke ir mąstau, kad tos picos man su pagaliu per galvą daužydami dabar nieks neįkištų.
Pažiūrėsim, sakau, kitą savaitę ką rodys. Aš vis tiek manau, kad čia koks pataikymas tiesiog. Kažkurią savaitę, kai dariau eksperimentą apie svėrimąsi kasdien, irgi kilogramu su kažkiek šokinėjo.
Bus matyt, žodžiu :)
2015-05-14 18:54:07
Įdomu paliko, ką tau atsakė ekspertai?
2015-05-15 19:18:48
Mergaitė sakė, kad, jei tikslas mesti svorį, tai ale normalu. Nebekris pastoviai, nes nemažai jau numesta ir t.t.
Paskui, kai pasakiau, kad neikart nebuvo užstrigę (iki šiols savaitės:D ) ir, kad ir kaip bebūtų, 1.6 su mano svoriu yra labai daug, atrašė Andrius, kad gal taip suspartinau medž. apykaitą, kad pavyktų jau mesti ir su 1500. klausė kaip jaučiuosi bendrai. Atsakiau, kad visaip būna, priklauso kokia diena pasitaiko.

Bet kokiu atveju, šią savaitę nuliukas :) bet artėja moteriški dalykai, o ir po praeitos 1.6, manęs nenuliūdino nei kiek.
2015-05-15 20:34:27
Palauk, nesupratau, tai kiek kcal vartoji? Daugiau nei 1500? Aš daug didesniu svoriu ir tai 1200.....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS