Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Sveikinuosi
2015-05-01 10:10:01
Vadovėliniai kritimai :)) būk palaiminta :D
2015-05-01 10:12:39
Milda, super... tu šaunuolė :) kai darysiu nuodėmes galvosiu apie tave :D
2015-05-01 10:17:42
Nu o vakar pasisvėriau ryte, galvodama, jog šiandien negalėsiu ir rodė 68.6 :D (tiesa, buvau jau išmaukus vandens pusę litro ir gan vėlai pavalgius iš vakaro). Bet į svorį aš tuoj išvis nustosiu reaguot, nes čia laimės dalykas - kada pasisversi, tą ir gausi :)
Jeigu ne dėl savimotyvacijos, svertis jaučiu reiktų kas mėnesį. Būtų aiškiausia. Šiuo metu mane tiesiog dažnai palaiko ta žinia, kad artėja penktadienis.
Bet ačiū!! Džiaugiuosi bet kokiu atveju.
2015-05-01 10:34:50
Man atrodo pats geriausias komplimentas nuskambėjo iš Miglos :D
Aš irgi aš irgi ! Galim sukurti Mildos fan club'ą :D
Go, girl, go, girl
2015-05-01 15:02:16
Dėkoju, damos. Geras jausmas ką nors įkvėpt.
2015-05-08 07:46:08
Svėrimosi diena.

- 1.6 kg (??? kame čia reikalas? Kaip gali tiek nukrist per savaitę, nebadaujant ir dargi ten pernelyg jau baisiai neskaičiuojant?).
- nuo visur po ~cm, išskyrus šlauneles. Jos ponios krenta po centimetrą kas dvi savaites.

Tai žodžiu pasisvėriau, kaip ir smagu, bet labiau kažkokia nesąmonė apėmė.
2015-05-08 08:09:53
Ir centimetrų ir kilogramų rodmenys suderinami :) Labai nesukčiau dėl to galvos (jei nukrito daugiau skysčių sąskaita, tai bus mažesnis pokytis kitą savaitę, o gal neskaičiuojant kcal gavosi netgi mažesnės porcijos nei visada).
2015-05-08 08:38:49
Nu bet esmė tame, kad vis tiek tai nežmoniškas skaičius net pirmai savaitei, o aš čia jau kone du mėnesius.
Aš, gal dėl to, kad vangiai sportavau šią savaitę, išvis skeptiškai lipau ant svarstyklių, tikėjaus kažko labai minimalaus.

O dėl kcal, tikraiii nemanau. Šiaip vidury savaitės susitvarkiau svarstykles, tai pradėjau svert viską, kad sužiūrėčiau ar labai nusipūliuoju iš akies. Ir dažnai suvalgiau ekstra obuolį (priedo prie priešpiečių ar pavakarių), o kartais net du ir ne tik su obuoliais.

O vandens apmažinau, bet man skirtą normą su pliusu tikrai išgeriu.

Reikia kitos savaitės laukt, ko gero, ir žiūrėt.
2015-05-08 10:35:31
Tokius svorio pokyčius gali nulemti daug skirtingų faktorių. Bet aš vis tiek džiaugčiausi, nes judi pirmyn ir labai sėkmingai. Vadinasi, ką darai, tinka tavo organizmui. :) Sveikinimai!
2015-05-08 13:22:23
M.M., kaip tau faina, kad tiek nukrito!!! Labai del taves dziaugiuosi :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS