Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Sveikinuosi
2015-04-25 14:59:26
Beje, pažįstu labai daug didžiulį viršsvorį numetusių tiek moterų tiek vyrų, vien bėgiojimo pagalba. Viskas įmanoma, tereikia žinių ir pasiruošimo :)
2015-04-26 10:40:18
Nu ok, mano eksperimentas ne itin vykęs. Vakar buvo lucky day, visiško šlamšto nekirtau, bet pusryčiams du Corny grūdų batonėliai, + jogurtas su mėlynėm, vėliau daug bananų, pietums lašiša su rudais ryžiais ir salotų krūva, vėliau į tas pačias likusias salotas įbarstytas varškės sūris, su kokiais 4 trapučiais, obuoliai, o dar vėliau 2 alaus.

Aš kaip paprastai lucky dieną nekišu picų ir burgerių, nes jų neturiu, o šeštadieniais pastaruoju metu būnu namie. Tai gaunasi tiesiog visko daugiau, neribojant savęs ir darant tai, ką noriu.

Nu ir ką, svėrimosi dieną buvo 68.5, vakar, t.y. lucky day rytą buvo 67.8 (kas man kosmosas buvo), šiandien, t.y. rytą PO lucky day - 67.8.

Šio eksperimento tikslas buvo parodyt ir pamatyt pačiai, kaip šokinėja svoris ir kaip nereikia ir negalima svertis kasdien, o rezultatai pasijuokė iš manęs :)) Nesiskundžiu, aišku, tik man labai neaišku, kaip taip įmanoma... (tiesa, bėgau vakar apie 4 km).

Bet kokiu atveju, viskas, svarstyklės ilsisi iki kito penktadienio. Linkėjimai visiems, kas skaito, jei kas nors skaito :)
2015-04-26 17:07:02
Hey, nu čia geras ! Turi mistišką organizmą, kas šiuo atveju gerai :)
Tai tik įrodo, kad judi geru keliu :) bet man vistiek keista, kaip tas alus nepadarė savo darbo :D
Pas mane po lucky day pusė kg prisidėjo, tai čia irgi dar baika, palyginus...
Na sėkmės toliau, tuoj būsi pavyzdinė kilo.lt narė ir tavo nuotraukas matysim kaip Astos ir dar kelių moteryčių visur kur įmanoma :D sveikinuuu
2015-04-26 17:20:54
Nu super, brangioji :)
Tu šaunuolė...
2015-04-26 21:20:23
Nu žinokit aš kažkaip neskubu džiaugtis, nes man čia biškį kosmosas. Aš nemoku džiaugtis rezultatais be sunkumų :))

Mano vienintelės versijos, kad jau spėjau sugreitint medž. apykaitą, (pagal apsilankymus tualete); o antra, kad lucky day visada sportuoju. Daugiau nežinau.

Galbūt čia vėlgi, kažkoks išimtinis atvejis ir tiesiog nepataikiau patikrint laiku, kitąkart gal jau rodytų kitaip. Nu bet, aišku, kaip sakiau, nesiskundžiu, bet ir neskubu džiaugtis. Gal dar pareis tie kilogramai vėliau :)) pasisversiu kitą penktadienį - bus matyt.
2015-04-26 21:45:20
Na ir nesidžiauk... Mes pasidžiauksim už tave ;)
Jė! O kiek tu dabar, po pertraukos, jau esi čia?
įdomu kiek trunka apykaitos sugreitinimas.... :)))
2015-04-27 00:38:18
Čia jau 6-tą savaitę berods. Rytoj pradedu septintą. Nežinau ar čia jau sugreitėjimas. Tikiuosi, bet velniai žino.
Ačiū už gražius žodžius, žinoma :)
2015-04-27 10:47:38
CHA! Nu ir va. Pasisvėriau šiandien vis dėlto, bet tik dėl to, kad savo tiesą įrodyčiau, kad svertis kasdien - N E S Ą M O N Ė.

Visi čia išliaupsino, užpavydėjo, ogi šiandien 68.6, taigi 100g daugiau nei penktadienį (svėrimosi diena prieš lucky day) ir net 800g daugiau nei vakar (po lucky day). Štai tau ir rezultatas. Ir man tai čia viskas okei, tiesiog logika grįžo į mano kiemą. Tai jei sverčiausi kasdien, nublūsčiau, ko gero :))

Nesisverkit kasdien!
2015-05-01 09:43:16
Nu ką, svėrimosi diena.

Svoris -900 g (nors dar vakar rodė visai ką kita :))
po vieną cm nuo klubų (jeee) ir šlaunų (dvigubas jeee). Daugiau viskas kaip buvę.
Radau kažkokį lapelį, kur susirašius senus duomenis, tai žiūriu plačiausia pilvo vieta (gelb. ratas) susitraukęs 4 cm, blauzda - 1 cm (čia per kokias 3-4 sav., spėju, nes svoris ant to lapuko 70.6, o šiandien 67.6).

Žo, viskas juda, ar taip ar anaip, svarbiausia, kad motyvacija vietoj.
2015-05-01 10:10:01
Vadovėliniai kritimai :)) būk palaiminta :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS