Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Sveikinuosi
2015-04-17 13:35:33
Ačiū už gražius žodžius :)

Ne, nekeitė - pasakė, kad atseit planas geras, rezultatai gera, neva neapsimoka dabar keisti. Pati nežymiai pasikaitalioju. Tik sakau, problemos su tuo alkiu. Viskas gerai savaitgaliais, kai laisvos dienos, nes viskas vyksta natūraliu laiku, o darbe pirmoj dienos pusėj tenka valgyti kone kas dvi val., vietoj kas 3 ar kartais net 4, todėl antroj dienos pusėj esu išbadėjus. Negerai...
2015-04-17 14:09:40
Sveika Milda :-). Jei nori , kad tau kas nors parašytų, į savo dienoraštį parašyk pati, tada mes matome naujausius forumus.... ir tuoj pat parašom. Aš tuo įsitikinau :-). Čia dabar tiek užsivedė, kad tik visas sveikinam prisijungus, o senąsias primirštam :-)))))))).
Panele mokytoja, esi tikra šaunuolė, tavo rezultatai įvertinti puikiai! (mano dukra trečiokė, tai ją taip vertina :-)).
Man iki tavęs dar toli, bet tikiuosi pavyti. Viltis miršta paskutinė :-)
2015-04-18 00:10:26
ai, netrūksta man to dėmesio :) labai kitaip čia viskas, nei buvo praeitais metais. Tuomet buvo mažiau narių, visi vieni kitus tiesiog pažint pradėdavo, daugiau komunikacijos buvo. Dabar, nesakau, komunikuojam gi irgi, tiesiog, kai narių šitiek, tai natūraliai viskas plačiau, rečiau ir t.t.

Taip pat ir su ekspertais visai kitaip komunikuojasi. Praeitais metais dažniausiai atrašydavo pats Andrius, klausdavo, kaip sekasi, ar ne per sunki programa, į klausimus aktyviau atsakinėdavo, net forumuose apsireikšdavo. Dabar net nebesugaudau, kas kada atrašo ir tie atsakymai atrodo kažkokie šabloniški, toks jausmas, kad viskas prabėgom :)

Nėr ko norėt tikriausiai. Šiaip čia nesiskundžiu, viskas man okei, čia aš dėl rezultatų, o jie yra, tai ir valio!

čihita, nepamirškim, kad mūsų ir amžius gerokai skiriasi, nors jūsų entuziazmo ir geros energijos pavydėt visoms piemenkoms šiuolaikinėms (save dar irgi piemenka laikau :)) nu gerai, gal nebe piemenka, bet piemenė tada)
2015-04-20 20:04:31
Sveiki! Kadangi čia vyresnės bijo apsireikšti, tai mielai bendrauju, kas tik su manimi bendrauja:-). Jau kažkada forume minėjau, kad mane gyvenime visur supa jauni žmonės. Man su jais labai patinka bendrauti (tikiuosi ir jiems), todėl jokio amžiaus skirtumo nejaučiu.
Aš tave pavysiu, tuo net neabejoju :-)))))
Sėkmės tau ir mums visiems!
2015-04-21 13:03:51
Aš net neabejoju...

Kita vertus, kažkur perskaičiau jus šnekant apie krūtinės dydis. Aš jos netenkuuuuuu... Būtų įdomu kitų patirties pasiklausyti, nes nu šakės, visos liemenėlės jau darosi "tuščios", veidrodyje nebeatpažįstu. Kažkaip savotiškai smagu, bet šiaip tai kažkaip ir gaila... net nežinau kaip dėl to jaučiuosi.
Jau iš D parkeliavau į C tai tikrai, nenustebčiau, kad, jei ir toliau šitaip "trauksis", parkeliausiu ir į B, o B buvau tik gilioj paauglystėj. Tai gal išvis neteksiu aš jų? :D
2015-04-21 13:59:17
M.M. mačiau čihita rašė "panele mokytoja". Tai ar čia koks jūsų melybinis pasikalbėjimas ar tikrai esi mokytoja? :)

Man labai smagu paskaitinėti kitų rezultatus, bet aš mažiau rašau - atrodo nusistovėjusi forumo aura ir nesinori kišti nosies :)

Aš irgi galvoju kaip bus su krūtine. Turbūt labiausiai bijau, kad sukris oda.... o dydis - jau kaip nors išgyvensiu, kad tik svoris nukristų.
2015-04-21 15:20:19
Joo, liemenėlė ir man tuščia.. Blemba, jei per kur ir jaučiuosi lieknėjimą, tai per papus (atsiprašau) :D
Nu man kažkada kažkas sakė, kad reik patreniruot krūtinę.. sakau o kam, neliks jos.. Nu tai sako, bent stangri bus :D tai gal kiekybę į kokybę pakeisim? Ar čia kaip? :D
Prisidedu prie Miglos klausimo - kokio dalyko mokytoja esi? (nes kažkur skaičiau, kad ištikro esi) Aš irgi turiu mokytojos kvalifikaciją, beje :)) tik dar neteko dirbti mokykloje..
2015-04-21 16:24:30
kiškitės kiškitės, gi smagu :)

anglų kalbą dėstau tarptautinėj mokykloj. Ir tikrai nesu standartinė mokytoja su kuodeliu ir pieštukiniu sijonėliu, tad nebijokit :D

O šiaip tai mėgstu savo darbą, kad ir kiek energijos jis rupūžė iš manęs išsunkia :)
2015-04-21 16:54:01
M.M. nesibaidau mokytojų, nes pati nuo rugsėjo turėčiau pradėti dirbti mokykloj. Tik aš iki/priešmokyklinę kvalifikaciją turiu :)
2015-04-22 00:04:30
O, tai labas, kolege :)) kur dirbsi?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS