Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Sveikinuosi
2014-07-10 00:04:25
Puikiai laikaisi,per 5 sav. 6 kg -yra puiku, o tu iki kilo lt. Sportuodavai? Matau esi gan pareiginga ir visko laikaisi gan tiksliai, todel ir rezultatai akivaizdus. Saunuole.
Ar svarstykles nusipirkai?
2014-07-10 01:52:47
Sportavau visą vaikystę ir paauglystę. Ir mano sportai buvo nejuokingi. Bijojau vandens - mama užrašė į sportinę plaukimo grupę, kur jau po mėnesio dalyvavau varžybose. Mama profesionali tinklininkė, tai ir tinklinį žaidžiau. Svajojau išmokti žaisti futbolą - tris metus žaidžiau geriausioj Lietuvos komandoj (nesakau, kad jų lygyje, bet vis tiek).. Mečiau paskutiniais mokyklos metais. Ir net sportuodama nebuvau smulki, nes rydavau kaip arklys. Vėliau mečiau, vasaromis užsirašydavau į sporto klubą, bet du kartai ir slėpdavau abonemento kortelę, nes nepatikdavo, gėdydavaus ir pan. Pirmame universiteto kurse dar atrodžiau pamanomai, o vėliau svarstyklės rodyklė tik tolo ir tolo...

Sportuoti, kai žinau kaip ir ką, man patinka. Mėgstu tą jausmą ir per ir po, kad ir kaip būna sunku. Ir laisvalaikis mano visada buvo aktyvesnis nei šiaip. Tik va bėda visuomet buvo maistas. Emocinis valgymas kaip iš vadovėlio. Keista, kaip susistačius viską į rėmus ir sistemas, viskas darosi lengva. Labai baiminuosi, kad, pasibaigus narystei, nepulčiau į neviltį :) bet, tikiu, kad per pusmetį išmoksiu kažkaip ir be sąrašiukų gyventi.

Ir dėl svarstyklių - Dar ne! Vis neprisiruošiu. O ir baisu, kad neparodytų kokių naujienų nelauktų ir kad nepradėčiau svertis kasdien :) bet reiks reiks, vardan tikslesnių rezultatų. Nors, tiesą pasakius, kol rodyklė juda reikiama linkme, nelabai man rūpintie skaičiai :) šiandien išsitraukiau sijoną, kurio nesegėjau jau kokius 2 metus. Nebuvo jis man per mažas, bet atrodžiau kaip lepšis su juo. 44 dydis. Šiandien galiu sukišti dar gerą patisoną ir tai liks vietos :)) va tokie dalykai labiausiai džiugina!

Ir labai ačiū už palaikymą!
2015-03-17 13:04:19
Sveiki! Nežinau, kiek čia žmonių likusių nuo praeitų metų, ko gero, nė kiek, tad jaučiu pareigą prisistatyti iš naujo :)

Pirmąkart užsiregistravau praeitų metų birželio (berods) pradžioje. Sekėsi puikiai. Buvau labai motyvuota ir užsispyrusi, kasdien tvirtai judėjau tikslo link, maitinausi pagal planą, sportavau salėje, paskui pradėjau bėgioti ir sportuoti namie. Kilogramai ir apimtys krito, jaučiausi puikiai ir atrodžiau vis geriau. Pragyvenau taip 5-6 sav., nukrito 8 kg, 2-3 drabužių dydžiai... ir tuomet susilaužiau koją.

Tai nebuvo nei tragiškas lūžis, nei kažkoks siaubingas gijimo procesas, tačiau, negalėdama pati normaliai pasirūpinti savimi ir laikytis tokios pat rutinos, prie kokios jau buvau pripratusi, jokios kitos ir nebesusikūriau. Kažkurį laiką įpročiai blogėjo pamažu (valgiau sveikai, bet nebe tiek kartu, didesnėm porcijom, riebiau ir t.t.), o paskui, atėjus žiemai, visai juos pamečiau ir grįžau į seną tragišką vegetaciją - noras užsidaryti namie iškart po darbo ir jokio entuziazmo stengtis dėl savęs. Darbas, namai, lova, filmai, maistas...

Taip susigadinau motyvaciją, kad ne tik kad neprisižiūrėjau ir nesportavau, bet ir nėkart net nebeapsilankiau čia (o narystė buvo pusei metų :)) ), ir nesisvėriau (tarytum bijodama, jog, matydama augančius kg, išsigąsiu ir vėl imsiu laikytis). Absurdas.

Džiaugiausi vienu: žinojau, kad pavyko, žinojau, kad dabar bent turiu receptą ir laukiau motyvacijos bangos, kuri, žinojau, ateina su saule.

Taip ir nutiko. Tik šįkart jau nelaukiau birželio. Susigrąžinau narystę, ėmiau maitintis pagal planą ir vėl pradėjau bėgioti. Narystė, tiesa, šįkart lai bus 3 mėn. :))
Lipau ant svarstyklių pirmąkart po kokių 7 mėnesių. Bijojau, kad ne tik numesti 8 kg bus sugrįžę, bet dar ir gausiu bonuso. Taip, ačiū dievams, nenutiko. Per 7 mėnesius tragiško gyvenimo būdo, susigrąžinau lygiai pusę numesto svorio, taigi nėra jau taip blogai.

Sveriu 72 (pradėjau sverdama 76, baigiau sverdama 68).
Geras jausmas čia nesijausti naujai, nes viskas išbandyta ir patikrinta. Smagu matyti gerokai didesnį narių skaičių.
Nu taigi valio, ura, judam :) ataskaitas duosiu kiekvieną sav.
2015-03-27 09:48:40
Na, nieks čia su manim nešneka, tai pašnekėsiu su savim :)

Ogi nusipirkau svarstykles pagaliau, ką žadėjau ilgai ilgai ir čia vis kalbėdavau, nes mano senosios buvo tikrai SENOS ir rodyklinės, taigi įtariau jau seniai, kad rodo kosmosą, tik tiek, kad vis tiek įmanoma stebėti kažkokį pokytį.

Taigi mano senosios paskutinįkart rodė 71. Visą sav. laikiausi puikiai ir jaučiu pakankamai aiškius skirtumus, tad tikėjausi puikių rezultatų.

Užlipu ant naujųjų - opa, 72.7 :D nu nei juokinga, nei ne. Tiesą pasakius, visada įtariau, kad ant anų paklaida pakankamai absurdiška, nes kai svėriau 68 praeitais metais, tikrai neatrodžiau kaip 68 sverdama. Kita vertus, man svarbiausia buvo matyti, kad kažkas kinta. Pvz užlipau šiandien ant senųjų ir rodo 69 :) Tai va jei nebūčiau nusipirkusi naujų, džiūgaučiau kaip aš čia pavariau. Esmė tame, kad tikrai nukrito ir nukrito pakankamai neblogai, kaip per sav., bet va lieka tik spėlioti kiek tiksliai buvo.

Nu bet vienu žodžiu, viskas yra labai gerai, dabar galėsiu sekti gramų tikslumų, apimtys gerokai susitraukusios, jaučiuosi puikiai ir atrodau daug geriau. Koks ten skaičius tose svarstyklėse, man pliusminus vienodai šviečia. Važiuojam toliau :)
2015-03-27 10:52:58
Sveikutė, šnekam, šnekam :-))))).
Smagu ir man, kai tu džiaugiesi :-). Svarbiausia gera nuotaika :-). Mano irgi elektroninės svarstyklės, niekur nedingsi, rodo 100 g. tikslumu. Motyvacija išlieka, jei nors -100 g.
Taip ir toliau, važiuojam toliau :-)
2015-04-10 14:51:44
Na ką, praėjo dvi sav. nuo paskutinio įrašo ir gyvenimo su naujom svarstyklėm. Sekasi neblogai.
Per praeitą savaitę nukrito 2kg 100 g., kas mane labai džiugina. Per šią - tik 600 g, bet ir jie mane labai džiugina, nes visgi buvo Velykos (kurios šiaip nebuvo tradicinės, prie stalo nenakvojom ir baltų mišrainių nekirtom, bet buvo vyno, buvo rimtesnių patiekalų ir t.t.), taip pat ir savaitės eigoje nesusilaikiau tai keksiukui, tai didesnei porcijai, ir sportavau mažiau dėl šiokių tokių traumelių...

Kad ir kaip bebūtų, jau perkopiau tą ribą (tiek svorio, tiek apimčių) ties kuria buvau sustojusi ir apsileidusi prieš metus, svarstyklės parodė lyyyygiai 70, ir negaliu sulaukti, kol kitą savaitę jau (tikiuosi) išlipsiu iš to nelemto septyneto.

Tik va bėda, kad nelabai man atrašinėja dietologės. Du kartus prašiau peržiūrėti kelis pakeitimus - nieko. Tuo tarpu visuomet pakomentuoja nuotraukas ar paklausia kaip sekasi.

Dabar paklausiau ar negalėtų pakeisti man dietos, nes per 4 sav.spėjo normaliai pabosti ir jau kartais dingsta motyvacija, bet vėl nieko nesulaukiu. Žiūrėsim.
2015-04-17 10:03:44
Kalbuosi su savimi, bet kadangi aš sau - geriausia kompanija, tai ir pakalbėsiu :))

Taigi svėrimosi diena ir pagaliauuuuu iškopiau iš 70 ribos! 69.4, taigi -600 g. Visos apimtys, iškyrus klubus, -1cm.
Iš viso nuo praeitų metų - ~-10kg (įskaitant ilgąją pertrauką, kurios metu, ataugę 4). Šiais metais (1mėn.) ~-5 kg.

Taigi reikalai juda, užstrigimų vis dar nėr, motyvacija auga, tik kartu su ja auga ir apetitas kažkodėl. Skrandžio apetitas. Išalkstu tiesiog staigiai. Valanda-dvi nuo valgymo, ir aš jau alkana.
Anksčiau taip nebūdavo. Teks pasikonsultuot gal su
2015-04-17 10:29:00
Sveikinu su išlipimu iš septyneto zonos!!
O alkis jaučiamas gal dėl to, kad pavasaris ir natūraliai organizmai daugiau reikalauja? :)
2015-04-17 10:38:14
Puikus pasiekimai! Sveikinu, laibai motyvuoja!

O kaip del meniu, ar pakeite?
2015-04-17 13:10:34
Sveikos merginos, na netikėjau, kad meniu pasiteisins, aisku ir sportuoju stipriai, vakare jau vos kojas pavelku eidama iš treniruotės, bet iki narystės kilo.lt jau savo pastangomis buvau numetusi 2 kg. per pusantros savaites ir dabar - 2 kg. per dvi savaites, manau visai neblogai, ant rubu jau jauciasi. Stengisuos ir toliau laikytis, o ateityje su tuo ir gyventi ;) sekmes visoms , viskas imanoma
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS