Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Sveikinuosi
2014-06-27 13:17:50
Tikrai taip, pradėjau :) tai va ačiū tau!
o koks tavo pradinis svoris? Gal mažesnis gerokai? Mat man visada kg pakankamai lengvai krisdavo, bet lygiai taip pat greitai jie lipa atgal. Todėl skaičiais aš per daug nesidžiaugiu. Labiau džiugina apimtys ir vaizdas veidrody.
2014-06-28 12:39:17
Sveikinu, tikrai labai geras rezultatas ir super, kad turi tiek daug energijos sportuoti :)
2014-06-29 23:58:14
Oi tie savaitgaliai... Penktadienį atsilaikiau beveik puikiai, bet vakare turėjau koncertą, tad teko paragauti braškių šokolade bei stiklą viskio. Tikiu, guvo po 12, tad save tikinau, kad prasidėjo mano luckyday :))
Šeštadienį vos prabudus išsišiepiau, nes pirma lucky day namie. Pradėjau skaičiuoti ir lenkti pirštus ko čia norėčiu. Ir to ir ano, visko norėčiau. Bet žinojau iš šeniau, kad labai pasiilgus esu tiesiog blynų. Išsikepiau aš tų blynų ir, visų pirma, nesigavo skanūs, visų antra, pusę dienos skrandy gniutulą jutau. Blynų nebenoriu.
Tiesa, pasilepinau kubeliu cukraus į kavą, ir su ja sukirtau du mylimus varškės sūrelius. Pietums gaminausi mylimą citrininę menkę (tik porciją šiek tiek pasididinau - persivalgymo jokio), na o kadangi turėjau dar vieną koncertą, ten negalėjau neparagauti man siūlomos anties kulšelės. Bet bent jokių bulvių ar kt. blogybių.
Blogiausia laukė vakare - naktį, nes išslinkau į barą ir keli alaus bokalai sukrito man į skrandį kaip musės į sriubą.

Šiandien kėliausi vėlai, tad ir pusryčiai buvo labiau pietūs, todėl praleidau pavakarius ir priešpiečiai tokie pamažinti buvo. Dugiau pagal planą.

Gaminuos rytojaus pietus ir Opa į naują savaitę! Žiūrėsim, ką ji man paruošus.
2014-06-30 13:45:57
Smagus turėjo būt savaitgalis :)
2014-06-30 15:28:34
viešpatėliau, aš šeštadienį buvau draugų įkurtuvėse ir ten viskas taaaaaaip skanu. o šeštadienis - mano lucky day. ir ką jūs manot, ar nevalgiau? būtų gerai.. visko paragavau ir ne kartą. blogiausia dalis laukė 23:00.. kursiokas buvo iškepęs tobulo skonio viščiukų sparnelius su medaus padažu... valgiau ir viduje plakiau save už tai, bet buvo taip nuodėmingai skanu.. grįžusi vos nuropojau iki lovos, kiek visko buvau prikirtusi.. o sekmadienį iš esmės į maistą žiūrėti negalėjau.. suvalgiau vieną sumuštinį pusryčiams ir po to tik salotų pasidariau... 2 valgymai vietoj 5, bet kitaip negalėjau. Šeštadienio vaišės dar tūnojo skrandy... Kodėl žmonės taip skaniai gamina ir iš viso, kodėl taip skanu yra valgyti??? :DD norėčiau grįžti į tuos vaikystės metus, kai mama beveik su ašarom prašydavo manęs, kad ką nors suvalgyčiau..:D
2014-06-30 22:08:22
Manęs mat niekada prašyt nereikėdavo :)) kas keisčiausia, tfu tfu tfu, man kol kas dar neišpuolė tokių neįteminių vaišių. Realiai tai vengiu kur nors labai lankytis. Greit visai susivyniosiu į celofaną ir gulėsiu namie, kad nieks neiškrutintų :))
O šiandien visai džiaugiuosi savim. Negana to, kad valgiau pagal planą, dar atsištanginau treniruotėj ir dar (!) važiavom su draugu k IKEA pirkt man naujos lovos, na o ten, kas žino, puikuojasi puikieji dešrainiai už litą, ledai už litą, mėsos kukuliai visokie ten utiutiu kokie (jų, vienok, nesu ragavusi. Kaip ir ledų. Bet hotdogai eidavo į trasą pasišokinėdami). Taigi draugas kirto ir kukulius, ir du dešrainius, o aš sėdėjau šalia be nieko (fejerverkai ir fanfaros). Ir net nenorėjau! O dar prieš porą savaičių nuvažiavus sekmadienį, iškart po lucky day, kirtau nusispjovus du hotdogus su extra garstyčių. Nu puiku gi nu.
Tik va bėda bėdelė. Ryt paskutinė diena darbe prieš atostogas, kas šiaip jau yra valio, o bet tačiau, bijau kažkaip, kad tos atostogos mane nuves pragaran. Atostogų tai kone 2 mėn., o jie visuomet būdavo su išėjimais "ant alaus" kone kiekvieną vakarą ir šiaip kitokiom nuodėmėm. Nežinau nežinau. Tęsiu abonementą sporto salėj, kad bent jis man iš piniginės mojuotų ir sąžinę žadintų.
2014-07-01 08:51:25
Niu dėl Ikeos vaišių siunčiu tau dvigubus fejerverkus ir fanfaras :)
2014-07-04 10:49:22
Penktoji išpažintis

Šią savaitę prasidėjo atostogos. Šiek tiek gasdino, bet kol kas viskas buvo pakankamai šauniai. Kasdien galiu sportuoti, tikrai negulinėju, vis judu, kažką tvarkausi, kuičiuosi... Savaitgalis laukia vėl gamtoje, bet šįkart su baidarių žygiu rytoj. Orai šyla, tad kodėl gi ne? :))

Mano pažadas artimiausias įsigyti normalias svarstykles, nes su šitom jau biesas žino. Vienaip pasuki, rodo 69, kitaip - 70.., tai nusprendžiau visgi skaičiuoti didesnį skaičių, kad mažiau apsišaučiau :)

Svoris: -1 kg
Krūtinė: -2 cm
Klubai: - 2 cm
Šlaunis: - 0 (hrrrrrr. Bet darau daug pratimų kojoms, šiaip jaučiu kaip auga muskulai, tad tiek jau to).

Viso - 6 kg per 5 sav. Normaliai!
2014-07-08 08:38:36
Super :)
2014-07-08 12:03:03
Super rezultatai! :) Jeigu taip ir toliau, jau greit pasieksi savo tikslą :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS