Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Sveikinuosi
2015-05-18 11:09:34
Ne ne, mano planas 1200. Tiesiog jo nuomone, kad gal jau galėčiau neva didinti po truputį.
2015-05-22 06:50:43
Svėrimasis:

- 1.6 kg (64.4)
liemuo - 2 cm
klubai -3 cm
krūtinė -2 cm
plačiausia pilvo vieta -0
šlaunis -1
ranka (naujas reikalavimas) - nežinia :)

2015-05-22 07:58:54
Oho, mergyt! Palaikant tokį tempą finišas mėnesio bėgyje nusimato. ;) Maniau, kad paskutinieji kilogramai sunkiausiai ir lėčiausiai krenta. Bet Tavo pavyzdys rodo, kad gali būti ir kitaip. Super!
2015-05-22 09:26:15
Puikus pasiekimai, pritariu kad jei taip ir toliau gerai nieko is papildomu kg neliks ;) Pastangos atsiperka :)
2015-05-22 10:47:52
Na, turint omeny, kad mano tikslas - svorį numesti ir jo nesusigrąžinti, o ne kažkoks deadline'as, man tokie skaičiai ne itin įtinka, nes numesti reiktų ne daugiau 1% savo masės. Taigi per savaitę, neturėtų kristi ne daugiau nei ~660-640 g.
Aišku, džiugina, bet man reikia ne kuo greičiau, o kuo patikimiau, todėl, nors daugeliui turbūt atrodysiu kvaila - juk kitos stengiasi kruvinu darbu pasiekti bent jau menkiausią minusiuką -, bet didinsiu kcal kiekį iki 1500 ir tuomet stebėsiu. Ačiū už palaikymą!
2015-05-22 10:57:19
Milda, su tuo tave ir sveikinu - padidėjusiu kcal kiekiu! :))
Pamačius rezultatus, net išsižiojau... You go, girl! Gal ir nelabai patikimi, bet padėjo tau apsispręst dėl kcal kiekio :))
2015-05-24 12:51:13
Sveikos, mergino:) Mano dieta taip pat 1200kcal, per mėn -4,6kg:) Bet mano narystė tik mėnesiui. Tos kurios turite narystę 3mėn, sakykite, ar meniu visam laikotarpiui išlieka toks pat? Nes kiek girdėjau, jei svoris krenta, tai nėta tikslo keisti meniu, viskas taip pat, kol norimą svorį pasieki:) Tai galvoju ar verta tęsti narystę, na nebent dėl konsultacijų. Bet kad ir ju kažkaip nedaug reikalauju :D
2015-05-25 08:42:38
Meniu išlieka toks pat, jei:
a) svoris krenta, o tau jis visiškai tinka ir keisti nėra reikalo;
b) jei pačiai niekas neatsibosta, o taigi nieko nekeiti.

Šiaip ekspertai iš niekur nieko meniu nekeitalios. Gali prašyti, bet, jei bus vien dėl to, kad atsibodo, o svoris kris, jie sakys, kad nėr reikalo. Kitas atvejis - kcal mažinimas arba didinimas. Tam irgi turi svari priežastis.
O daugiau keitaliojies pati, pagal kcal kiekį ir angliavand., rieb., baltymų pasiskirstymą ir jų prašai peržiūrėt ir patikrint.
2015-06-03 22:49:37
Pamaniau, seniai update'inau :)

Meniu nepakito kcal klausimu - tą savaitgalį smarkiai pasidžiaugiau tuo svorio šuoliu ir artėjančiom Kalėdom (taip vadinu plano kcal padidėjimą), tad gavosi ne lucky day, o LABAI lucky weekend. Toks tikrai labai. Tad praeitą savaitę išvydau +400. Na, turint omeny, koks lucky tas savaitgalis buvo, tai labai nedaug. Neaišku, kiek dar nupurčiau bėgiodama savaitės eigoj, nes svėriausi, kaip priklauso, penktadienį.

Šį penktadienį ko tikėtis nežinau. Savaitgalis buvo ne namie, bet su prisižiūrėjimu, nors ir keliais nukrypimais šen bei ten. Visgi su praeitu nė iš tolo nesulyginsi.

Kita naujiena - išmečiau mėsas iš meniu, pajutusi, kad nebenoriu ir mėgaujuosi vegetarišku meniu. Kol kas - labai liuks. Laukiam penktadienio svertynių :)

Linkėjimai visoms.
2015-06-04 16:51:52
Kaip dabar atrodo tipinis dienos valgiaraštis?
Ar žuvis pasiliko meniu?
Ar bandei į klausti dietologės, ar galimas toks variantas be mėsos?

Nors pati visiškai neatsisakyčiau mėsos, tačiau patiktų ją valgyti rečiau, nei siūloma.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS